TU: 'Newcastle mikt op Rode Duivel, schoktransfer Ronaldo'

118
TU: 'Newcastle mikt op Rode Duivel, schoktransfer Ronaldo'

De transfermarkt is inmiddels wel zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht verkeert in een crisis. Een ontslag van coach Felice Mazzu lijkt voorlopig niet aan de orde, maar er cirkelen naar verluidt wel al de nodige aasgieren rond de trainer. Zo stelde MSV Foot, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bron, dat Hernan Losada al aangeboden is bij Anderlecht.

De 40-jarige Argentijn zit momenteel zonder club en wil graag opnieuw in ons land aan de slag. Hij zou daarom ook al bij andere Belgische clubs aangeboden zijn. Losada zelf deed de geruchten op Instagram echter af als 'fake news'.

BUITENLAND

FC Barcelona probeerde Frenkie de Jong onlangs te slijten aan Manchester United of Chelsea. In januari zal Barça een nieuwe poging wagen om hem naar de uitgang te duwen, stelt SPORT. Dat geldt ook voor een aantal andere spelers die ook bij de grootverdieners horen zonder een sleutelrol te spelen in de plannen van Xavi. Ook Gerard Piqué, Jordi Alba en Memphis Depay zouden daardoor in januari een nieuwe werkgever moeten zoeken.

Wolverhampton is in zijn zoektocht naar een nieuwe spits uitgekomen bij Diego Costa. De speler was transfervrij na een Braziliaans avontuur. Hij moet de blessure van aanwinst Sasa Kalajdzic helpen opvangen. Costa was eerder al - met het nodige succes - aan de slag bij Chelsea in Engeland.

Manchester United haalde de afgelopen mercato verschillende versterkingen binnen. Heel wat andere spelers werden aangeboden bij de club. Ook twee Rode Duivels werden voorgesteld aan de Engelse grootmacht. Yannick Carrasco, die Atlético Madrid definitief kon verlaten, werd aangeboden omdat Ajax op dat moment onwrikbaar was in de onderhandelingen over Antony. 

Daarnaast dacht United ook even aan een nieuwe rechtsachter. In die optiek viel de naam van Thomas Meunier. Borussia Dortmund wou onze landgenoot echter niet verkopen en uiteindelijk besloot Ten Hag vast te houden aan Aaron Wan-Bissaka en geen nieuwe rechtsback aan te trekken.

Cristiano Ronaldo wou dit seizoen dolgraag in de Champions League spelen, maar uiteindelijk bleek geen enkele ploeg geïnteresseerd om hem over te nemen. De enige concrete interesse kwam uiteindelijk uit Saudi-Arabië, waar kampioen Al-Hilal en rivaal Al-Nassr hem tevergeefs een lucratief voorstel deden. De interesse uit de oliestaat is zeker nog niet gaan liggen.

Volgens The Sun is de kans reëel dat in januari een nieuw voorstel volgt vanuit Saudi-Arabië. En dan zou het opnieuw gaan om een financiële topaanbieding. De kans dat CR7 in de wintermercato wél hapt, lijkt in ieder geval groter. Het WK is dan immers al achter de rug. Bovendien moet de aanvaller momenteel vrede nemen met slechts een beperkte bijrol. Indien die sportieve situatie niet verandert, lijkt een winters vertrek niet uitgesloten.

The Athletic meldt dat Chelsea N'Golo Kanté straks als transfervrije speler dreigt te verliezen. De middenvelder is begonnen aan zijn laatste contractjaar. Op Stamford Bridge hebben ze wel al gesprekken voorgesteld om het contract van de 31-jarige Fransman open te breken, maar die lopen stroef. Kanté wil een langere overeenkomst dan Chelsea hem biedt (twee jaar met optie op een extra). Hij zag immers dat leeftijdsgenoot Kalidou Koulibaly deze zomer een vierjarig contract kreeg en dat de 33-jarige Aubameyang ook voor twee jaar mocht tekenen.

Volgens Fichajes zou men bij Real Madrid steeds meer denken aan een vervanger van Karim Benzema. Het Spaanse medium meldt dat de Koninklijke denkt aan Christopher Nkunku. De 24-jarige aanvaller van RB Leipzig maakte vorig seizoen indruk met 20 doelpunten en 13 assists tijdens de competitie, en doet het ook deze jaargang verre van onaardig.

Newcastle United wil naar de Engelse top. Daarvoor zal de selectie stapsgewijs verder uitgebouwd moeten worden. Volgens The Chronicle zou er wel eens een Belg kunnen landen in Noord-Engeland. Het Engelse medium maakte een lijstje van 7 potentiële transfertargets voor januari en daar staat ook de naam van Youri Tielemans tussen. De middenvelder leek afgelopen zomer al op weg naar de uitgang bij Leicester City, maar een akkoord bleef toen uit.

Antoine Griezmann moest zich tegen Celta de Vigo opnieuw tevreden stellen met een plaats op de bank. De Fransman heeft namelijk een clausule in zijn huurcontract waardoor hij per wedstrijd niet meer dan 30 minuten zou mogen spelen. Als hij dit toch zou doen, zou Atlético verplicht zijn om de aankoopoptie op Griezmann te lichten. Dan dient het dus een bedrag van ongeveer 40 miljoen euro te betalen aan FC Barcelona.

Atlético is volgens Fichajes allerminst bereid om dat bedrag op tafel te leggen voor de 31-jarige aanvaller. Paris Saint-Germain zou wel eens de oplossing kunnen bieden voor Griezmann. De Franse grootmacht zou immers gecharmeerd zijn door de kwaliteiten van de aanvaller, en zou zelfs in januari al een poging willen wagen om Griezmann uit zijn lijdensweg te willen verlossen.

LEES OOK: Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Zal Ronaldo naar het Midden-Oosten trekken?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

10
10
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

12
12
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

29
29
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

55
55
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

180
180
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

57
57
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

54
54
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

135
135
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

35
35
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

147
147
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

689
689
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

52
52
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

65
65
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

65
65
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

340
340
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

153
153
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

95
95
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

182
182
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

119
119
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

138
138

Meer sportnieuws