Balende Origi terug in België na zware mokerslag

door
Balende Origi terug in België na zware mokerslag

AC Milan versterkte zich deze zomer met maar liefst drie nieuwe Belgen. Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx tekenden allemaal een contract bij de Italiaanse landskampioen. CDK wordt ondertussen al zo goed als op handen gedragen door de fans van de Rossoneri, Divock Origi en Aster Vranckx kwam amper aan bod in de Serie A. Origi lijdt onder een constante stroom van blessures en reisde voor die reden terug naar België.


De malaise bij de voormalige Liverpool-spits begon in de voorbereiding bij AC Milan. Origi liep een spierblessure op die hem grotendeels aan de kant hield. In de Champions League-partij tegen RB Salzburg van vorige week dinsdag kreeg hij eindelijk een speelminuten van coach Pioli, maar de vreugde was jammer genoeg van korte duur. Volgens La Gazzetta dello Sport blesseerde de Rode Duivel zich aan zijn linker dijbeen.

Naar alle waarschijnlijkheid gaat het om een zware verrekking. Het Belang van Limburg meldt nu dat Origi opnieuw in België vertoefd om er zich te laten nakijken door de medische staf van de nationale ploeg. De spits hoopt dat hij nog steeds klaar kan geraken voor de Nations League-wedstrijden van de Rode Duivels tegen Wales (22/09) en Nederland (25/09). De beslissing om terug te keren naar België werd genomen in samenspraak met AC Milan.

Origi speelde in totaal nog maar 81 minuten voor zijn nieuwe club verspreid over vier wedstrijden. De Rode Duivel kwam nog niet tot scoren en leverde ook nog geen assist af. De spits ruilde Liverpool in voor een avontuur bij AC Milan in de hoop meer speelminuten te krijgen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Raakt Origi op tijd terug fit voor de Nations League?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

37
37
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

75
75
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

256
256
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

213
213
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

361
361
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

187
187
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

314
314
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

287
287
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

71
71
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

466
466
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

296
296
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

88
88
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

177
177
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

544
544
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

283
283
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

66
66
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

72
72
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

447
447
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

391
391
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

141
141
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

219
219
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

138
138

Meer sportnieuws