Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder: "Zit een motor in"

297
Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder:

KAA Gent heeft zich opnieuw in de top vijf van het klassement genesteld. De Buffalo's maakten gisteren pas in de tweede helft het verschil tegen SV Zulte Waregem, en sloten de partij uiteindelijk met een 2-0 winst af. Daags na de wedstrijd werd er dan ook met lof gestrooid naar de prestaties van één van de Gentse sterkhouders. 


Hugo Cuypers slaagde gisteren in zijn vijfde doelpunt van het seizoen voor KAA Gent. De aanvaller miste in de eerste helft van de wedstrijd nog een torenhoge kans, maar maakte dat in het tweede gedeelte van de wedstrijd meer dan goed. Met zijn ongeziene werkkracht is de 25-jarige Luikenaar ook stilaan niet meer weg te denken uit het basiselftal van Hein Vanhaezebrouck. Ook Filip Joos is van mening dat de aanvaller inmiddels onmisbaar is geworden voor de Buffalo's. 

In Extra Time liet de analist het dan ook niet na om met lof te strooien richting Cuypers. "Hij blijft een hele wedstrijd lopen. Zelfs in de 90ste minuut blijft hij in functie van zijn ploeggenoten ruimtes creëren. Het lijkt wel alsof er een motor in hem zit. Hij is gewoonweg onvermoeibaar. Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld drie keer nadenken vooraleer hij hem uit zijn ploeg zou zetten", aldus Joos bij het Canvas-programma. 

Van Griekenland naar de Ghelamco Arena

Hugo Cuypers doorliep de jeugdopleiding van Standard, maar werd daar aanvankelijk te 'licht' bevonden. Na een kort avontuur bij stadsgenoot Seraing besloot de aanvaller al om op jonge leeftijd een avontuur te wagen in Griekenland. Een sterke periode bij Ergotelis leverde hem daar na één seizoen al een toptransfer richting Olympiakos op. Bij de Griekse topclub verging het Cuypers echter een stuk minder, waarna hij werd uitgeleend aan het Franse Ajaccio. Uiteindelijk kwam de aanvaller vorig seizoen bij KV Mechelen terecht, waar hij een sterke indruk naliet. Vorige zomer legde AA Gent ongeveer vier miljoen euro op tafel voor Cuypers, die het sindsdien bij de Buffalo's dus meer dan uitstekend doet. 

LEES OOK: Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Geslaagde transfer van KAA Gent?

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

41
41
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

47
47
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

22
22
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

170
170
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

235
235
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

76
76
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

80
80
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

169
169
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

69
69
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

233
233
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

325
325
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

434
434
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

346
346
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

196
196
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

28
28
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

50
50
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

19
19
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

34
34

Meer sportnieuws