Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder: "Zit een motor in"

door
Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder:

KAA Gent heeft zich opnieuw in de top vijf van het klassement genesteld. De Buffalo's maakten gisteren pas in de tweede helft het verschil tegen SV Zulte Waregem, en sloten de partij uiteindelijk met een 2-0 winst af. Daags na de wedstrijd werd er dan ook met lof gestrooid naar de prestaties van één van de Gentse sterkhouders. 


Hugo Cuypers slaagde gisteren in zijn vijfde doelpunt van het seizoen voor KAA Gent. De aanvaller miste in de eerste helft van de wedstrijd nog een torenhoge kans, maar maakte dat in het tweede gedeelte van de wedstrijd meer dan goed. Met zijn ongeziene werkkracht is de 25-jarige Luikenaar ook stilaan niet meer weg te denken uit het basiselftal van Hein Vanhaezebrouck. Ook Filip Joos is van mening dat de aanvaller inmiddels onmisbaar is geworden voor de Buffalo's. 

In Extra Time liet de analist het dan ook niet na om met lof te strooien richting Cuypers. "Hij blijft een hele wedstrijd lopen. Zelfs in de 90ste minuut blijft hij in functie van zijn ploeggenoten ruimtes creëren. Het lijkt wel alsof er een motor in hem zit. Hij is gewoonweg onvermoeibaar. Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld drie keer nadenken vooraleer hij hem uit zijn ploeg zou zetten", aldus Joos bij het Canvas-programma. 

Van Griekenland naar de Ghelamco Arena

Hugo Cuypers doorliep de jeugdopleiding van Standard, maar werd daar aanvankelijk te 'licht' bevonden. Na een kort avontuur bij stadsgenoot Seraing besloot de aanvaller al om op jonge leeftijd een avontuur te wagen in Griekenland. Een sterke periode bij Ergotelis leverde hem daar na één seizoen al een toptransfer richting Olympiakos op. Bij de Griekse topclub verging het Cuypers echter een stuk minder, waarna hij werd uitgeleend aan het Franse Ajaccio. Uiteindelijk kwam de aanvaller vorig seizoen bij KV Mechelen terecht, waar hij een sterke indruk naliet. Vorige zomer legde AA Gent ongeveer vier miljoen euro op tafel voor Cuypers, die het sindsdien bij de Buffalo's dus meer dan uitstekend doet. 

LEES OOK: Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

Geslaagde transfer van KAA Gent?

Meest recent

Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

4
4
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

59
59
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

118
118
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

227
227
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

125
125
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

413
413
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

235
235
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

91
91
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

92
92
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

390
390
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

378
378
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

470
470
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

567
567
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

236
236
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

850
850
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

475
475
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

135
135
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

141
141
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

120
120
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

288
288
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

177
177
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

653
653
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

319
319

Meer sportnieuws