Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder: "Zit een motor in"

door
Joos strooit met lof naar Gent-sterkhouder:

KAA Gent heeft zich opnieuw in de top vijf van het klassement genesteld. De Buffalo's maakten gisteren pas in de tweede helft het verschil tegen SV Zulte Waregem, en sloten de partij uiteindelijk met een 2-0 winst af. Daags na de wedstrijd werd er dan ook met lof gestrooid naar de prestaties van één van de Gentse sterkhouders. 


Hugo Cuypers slaagde gisteren in zijn vijfde doelpunt van het seizoen voor KAA Gent. De aanvaller miste in de eerste helft van de wedstrijd nog een torenhoge kans, maar maakte dat in het tweede gedeelte van de wedstrijd meer dan goed. Met zijn ongeziene werkkracht is de 25-jarige Luikenaar ook stilaan niet meer weg te denken uit het basiselftal van Hein Vanhaezebrouck. Ook Filip Joos is van mening dat de aanvaller inmiddels onmisbaar is geworden voor de Buffalo's. 

In Extra Time liet de analist het dan ook niet na om met lof te strooien richting Cuypers. "Hij blijft een hele wedstrijd lopen. Zelfs in de 90ste minuut blijft hij in functie van zijn ploeggenoten ruimtes creëren. Het lijkt wel alsof er een motor in hem zit. Hij is gewoonweg onvermoeibaar. Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld drie keer nadenken vooraleer hij hem uit zijn ploeg zou zetten", aldus Joos bij het Canvas-programma. 

Van Griekenland naar de Ghelamco Arena

Hugo Cuypers doorliep de jeugdopleiding van Standard, maar werd daar aanvankelijk te 'licht' bevonden. Na een kort avontuur bij stadsgenoot Seraing besloot de aanvaller al om op jonge leeftijd een avontuur te wagen in Griekenland. Een sterke periode bij Ergotelis leverde hem daar na één seizoen al een toptransfer richting Olympiakos op. Bij de Griekse topclub verging het Cuypers echter een stuk minder, waarna hij werd uitgeleend aan het Franse Ajaccio. Uiteindelijk kwam de aanvaller vorig seizoen bij KV Mechelen terecht, waar hij een sterke indruk naliet. Vorige zomer legde AA Gent ongeveer vier miljoen euro op tafel voor Cuypers, die het sindsdien bij de Buffalo's dus meer dan uitstekend doet. 

LEES OOK: De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

Geslaagde transfer van KAA Gent?

Meest recent

De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

17
17
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

76
76
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

363
363
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

131
131
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

104
104
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

262
262
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

35
35
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

220
220
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

82
82
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

271
271
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

91
91
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

516
516
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

41
41
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

87
87
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

183
183
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

674
674
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

357
357
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

293
293
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1454
1454
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

558
558
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

155
155
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

642
642
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

349
349

Meer sportnieuws