Janssen onder de indruk van niveau: "Heb ik onderschat"

305 stemmen
Janssen onder de indruk van niveau:

Royal Antwerp FC heeft zijn start van het seizoen allesbehalve gemist. The Great Old prijkt bovenaan het klassement van de Jupiler Pro League met een uiterst knappe 24 op 24. Eén van dé smaakmakers van de troepen van Mark Van Bommel is zonder enige twijfel Vincent Janssen. De Nederlandse spits lijkt zijn vorm van weleer weer helemaal beet te hebben. 


Bij de start van de wekelijkse uitzending van Extra Time werden aan Vincent Janssen enkele vragen gesteld over zijn eerste weken bij Antwerp. "Ik heb het niveau van de Belgische competitie met zekerheid onderschat. Daarnaast ben ik er wel van overtuigd dat jullie de beste Vincent Janssen nog niet gezien hebben. Of we bij Antwerp met minder dan de titel genoegen moeten nemen? Neen, zeker niet. We moeten vol voor het kampioenschap gaan", aldus de Nederlander. 

Vincent Janssen was tot nu toe al goed voor vijf doelpunten in acht wedstrijden. Daardoor prijkt de 28-jarige aanvaller ook bovenin het topschuttersklassement. Zijn basisplaats heeft de Nederlander wel mede te danken aan de blessure van Frey. De Zwitserse aanvaller genoot in het begin van het seizoen nog de voorkeur op Janssen, maar viel daarna uit met een langdurige blessure. Een geluk bij een ongeluk dus voor de Nederlander. 

Van AZ tot in Mexico

Vincent Janssen is bij onze noorderburen vooral bekend omwille van zijn periode bij AZ. Daar was hij tussen 2015 en 2016 een ware sensatie, en werd hij met 27 doelpunten ook topschutter van de Eredivisie. Het eerste sterke seizoen van Janssen leverde hem meteen ook een absolute toptransfer richting Tottenham Hotspur op. Daar kon de aanvaller echter nooit doorbreken, en verloor hij kansloos de concurrentiestrijd met Harry Kane. Sindsdien boden uitleenbeurten aan Fenerbahce, én een definitieve overgang naar het Mexicaanse Monterrey evenmin soelaas. Op zijn 28ste lijkt Janssen dus alsnog een vervolg te breien aan zijn doelpuntrijke carrière bij Antwerp. 

LEES OOK: KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Is Antwerp de grootste titelkandidaat?

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

0
0
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

2
2
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

56
56
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

25
25
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

24
24
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

222
222
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

137
137
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

206
206
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

126
126
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

100
100
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

339
339
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

155
155
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

279
279
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

193
193
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

138
138
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

807
807
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

240
240
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

225
225
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

833
833
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

260
260

Meer sportnieuws