Janssen onder de indruk van niveau: "Heb ik onderschat"

door
Janssen onder de indruk van niveau:

Royal Antwerp FC heeft zijn start van het seizoen allesbehalve gemist. The Great Old prijkt bovenaan het klassement van de Jupiler Pro League met een uiterst knappe 24 op 24. Eén van dé smaakmakers van de troepen van Mark Van Bommel is zonder enige twijfel Vincent Janssen. De Nederlandse spits lijkt zijn vorm van weleer weer helemaal beet te hebben. 


Bij de start van de wekelijkse uitzending van Extra Time werden aan Vincent Janssen enkele vragen gesteld over zijn eerste weken bij Antwerp. "Ik heb het niveau van de Belgische competitie met zekerheid onderschat. Daarnaast ben ik er wel van overtuigd dat jullie de beste Vincent Janssen nog niet gezien hebben. Of we bij Antwerp met minder dan de titel genoegen moeten nemen? Neen, zeker niet. We moeten vol voor het kampioenschap gaan", aldus de Nederlander. 

Vincent Janssen was tot nu toe al goed voor vijf doelpunten in acht wedstrijden. Daardoor prijkt de 28-jarige aanvaller ook bovenin het topschuttersklassement. Zijn basisplaats heeft de Nederlander wel mede te danken aan de blessure van Frey. De Zwitserse aanvaller genoot in het begin van het seizoen nog de voorkeur op Janssen, maar viel daarna uit met een langdurige blessure. Een geluk bij een ongeluk dus voor de Nederlander. 

Van AZ tot in Mexico

Vincent Janssen is bij onze noorderburen vooral bekend omwille van zijn periode bij AZ. Daar was hij tussen 2015 en 2016 een ware sensatie, en werd hij met 27 doelpunten ook topschutter van de Eredivisie. Het eerste sterke seizoen van Janssen leverde hem meteen ook een absolute toptransfer richting Tottenham Hotspur op. Daar kon de aanvaller echter nooit doorbreken, en verloor hij kansloos de concurrentiestrijd met Harry Kane. Sindsdien boden uitleenbeurten aan Fenerbahce, én een definitieve overgang naar het Mexicaanse Monterrey evenmin soelaas. Op zijn 28ste lijkt Janssen dus alsnog een vervolg te breien aan zijn doelpuntrijke carrière bij Antwerp. 

LEES OOK: Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

Is Antwerp de grootste titelkandidaat?

Meest recent

Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

0
0
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

2
2
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

69
69
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

149
149
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

65
65
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

37
37
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

121
121
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

90
90
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

37
37
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

118
118
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

379
379
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

143
143
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

46
46
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

243
243
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

339
339
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

609
609
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

266
266
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

248
248
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

216
216
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

161
161
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

518
518
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301

Meer sportnieuws