Janssen onder de indruk van niveau: "Heb ik onderschat"

305 stemmen
Janssen onder de indruk van niveau:

Royal Antwerp FC heeft zijn start van het seizoen allesbehalve gemist. The Great Old prijkt bovenaan het klassement van de Jupiler Pro League met een uiterst knappe 24 op 24. Eén van dé smaakmakers van de troepen van Mark Van Bommel is zonder enige twijfel Vincent Janssen. De Nederlandse spits lijkt zijn vorm van weleer weer helemaal beet te hebben. 


Bij de start van de wekelijkse uitzending van Extra Time werden aan Vincent Janssen enkele vragen gesteld over zijn eerste weken bij Antwerp. "Ik heb het niveau van de Belgische competitie met zekerheid onderschat. Daarnaast ben ik er wel van overtuigd dat jullie de beste Vincent Janssen nog niet gezien hebben. Of we bij Antwerp met minder dan de titel genoegen moeten nemen? Neen, zeker niet. We moeten vol voor het kampioenschap gaan", aldus de Nederlander. 

Vincent Janssen was tot nu toe al goed voor vijf doelpunten in acht wedstrijden. Daardoor prijkt de 28-jarige aanvaller ook bovenin het topschuttersklassement. Zijn basisplaats heeft de Nederlander wel mede te danken aan de blessure van Frey. De Zwitserse aanvaller genoot in het begin van het seizoen nog de voorkeur op Janssen, maar viel daarna uit met een langdurige blessure. Een geluk bij een ongeluk dus voor de Nederlander. 

Van AZ tot in Mexico

Vincent Janssen is bij onze noorderburen vooral bekend omwille van zijn periode bij AZ. Daar was hij tussen 2015 en 2016 een ware sensatie, en werd hij met 27 doelpunten ook topschutter van de Eredivisie. Het eerste sterke seizoen van Janssen leverde hem meteen ook een absolute toptransfer richting Tottenham Hotspur op. Daar kon de aanvaller echter nooit doorbreken, en verloor hij kansloos de concurrentiestrijd met Harry Kane. Sindsdien boden uitleenbeurten aan Fenerbahce, én een definitieve overgang naar het Mexicaanse Monterrey evenmin soelaas. Op zijn 28ste lijkt Janssen dus alsnog een vervolg te breien aan zijn doelpuntrijke carrière bij Antwerp. 

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Is Antwerp de grootste titelkandidaat?

Meest recent

'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

2
2
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

23
23
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

39
39
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

49
49
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

41
41
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

249
249
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

81
81
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

54
54
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

264
264
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

266
266
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

91
91
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

142
142
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

102
102
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

133
133
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

282
282
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

246
246
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

159
159
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

365
365
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

565
565
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

370
370
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

176
176
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

437
437

Meer sportnieuws