Janssen onder de indruk van niveau: "Heb ik onderschat"

305 stemmen
Janssen onder de indruk van niveau:

Royal Antwerp FC heeft zijn start van het seizoen allesbehalve gemist. The Great Old prijkt bovenaan het klassement van de Jupiler Pro League met een uiterst knappe 24 op 24. Eén van dé smaakmakers van de troepen van Mark Van Bommel is zonder enige twijfel Vincent Janssen. De Nederlandse spits lijkt zijn vorm van weleer weer helemaal beet te hebben. 


Bij de start van de wekelijkse uitzending van Extra Time werden aan Vincent Janssen enkele vragen gesteld over zijn eerste weken bij Antwerp. "Ik heb het niveau van de Belgische competitie met zekerheid onderschat. Daarnaast ben ik er wel van overtuigd dat jullie de beste Vincent Janssen nog niet gezien hebben. Of we bij Antwerp met minder dan de titel genoegen moeten nemen? Neen, zeker niet. We moeten vol voor het kampioenschap gaan", aldus de Nederlander. 

Vincent Janssen was tot nu toe al goed voor vijf doelpunten in acht wedstrijden. Daardoor prijkt de 28-jarige aanvaller ook bovenin het topschuttersklassement. Zijn basisplaats heeft de Nederlander wel mede te danken aan de blessure van Frey. De Zwitserse aanvaller genoot in het begin van het seizoen nog de voorkeur op Janssen, maar viel daarna uit met een langdurige blessure. Een geluk bij een ongeluk dus voor de Nederlander. 

Van AZ tot in Mexico

Vincent Janssen is bij onze noorderburen vooral bekend omwille van zijn periode bij AZ. Daar was hij tussen 2015 en 2016 een ware sensatie, en werd hij met 27 doelpunten ook topschutter van de Eredivisie. Het eerste sterke seizoen van Janssen leverde hem meteen ook een absolute toptransfer richting Tottenham Hotspur op. Daar kon de aanvaller echter nooit doorbreken, en verloor hij kansloos de concurrentiestrijd met Harry Kane. Sindsdien boden uitleenbeurten aan Fenerbahce, én een definitieve overgang naar het Mexicaanse Monterrey evenmin soelaas. Op zijn 28ste lijkt Janssen dus alsnog een vervolg te breien aan zijn doelpuntrijke carrière bij Antwerp. 

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Is Antwerp de grootste titelkandidaat?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

130
130
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

66
66
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

149
149
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

27
27
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

554
554
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

210
210
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

537
537
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

512
512
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

484
484
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

360
360
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

199
199
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

595
595
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1058
1058
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

672
672
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

486
486
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws