Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

door
Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

Morgenavond is het weer zover. Club Brugge speelt omstreeks 21u zijn tweede Champions League-duel van het seizoen. Tegenstander van dienst is FC Porto. Tegen de club van Sergio Conceicao belooft het alvast een moeilijke avond te worden voor Blauw-Zwart. 


In de vooravond van de wedstrijd stond Carl Hoefkens samen met Andreas Skov Olsen de pers te woord. Daarin maakte de coach veelvuldig duidelijk dat Club Brugge niet van plan is om zich in te graven tegen de Portugese topclub. "Wij willen steeds dominant spelen, dat zal morgen ook het geval zijn. Uiteraard zal de tegenstander hetzelfde willen, maar we zijn naar hier gekomen om te strijden voor drie punten", klonk het bij de Club-coach. 

Eén van de meest opvallende gebeurtenissen is toch het feit dat Mats Rits meereisde met de Brugse spelersgroep. De middenvelder ligt nog een ruime tijd in de lappenmand, maar mocht van Carl Hoefkens toch mee richting Portugal. "Mats was heel belangrijk in de titelstrijd, en ik wil hem die CL-vibe gunnen. Daarnaast is het ook iemand met een enorme invloed in de kleedkamer. Iemand die we dus altijd kunnen gebruiken voor dit soort wedstrijden", aldus Hoefkens. 

Brugse lappenmand

Mats Rits is immers niet de enige Club-sterkhouder die momenteel in de ziekenboeg vertoeft. Ook Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata zijn nog steeds geblesseerd. Het drietal wordt wel - in tegenstelling tot Rits - tijdens de komende weken terug fit verwacht. Mogelijks komt de derde CL-wedstrijd tegen Atlético Madrid net op tijd voor de vernoemde sterkhouders. Die wedstrijd staat gepland voor 04/10. 

LEES OOK: 'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Goede zaak dat Rits mag meereizen naar Porto?

Meest recent

'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

68
68
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

144
144
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

64
64
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

349
349
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

46
46
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

238
238
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

488
488
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

145
145
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

190
190
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

287
287
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

291
291
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

353
353
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

524
524
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

173
173
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

295
295
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

490
490
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

381
381
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

195
195
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

429
429
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

338
338
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

284
284
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

366
366

Meer sportnieuws