Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

352 stemmen
Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

Morgenavond is het weer zover. Club Brugge speelt omstreeks 21u zijn tweede Champions League-duel van het seizoen. Tegenstander van dienst is FC Porto. Tegen de club van Sergio Conceicao belooft het alvast een moeilijke avond te worden voor Blauw-Zwart. 


In de vooravond van de wedstrijd stond Carl Hoefkens samen met Andreas Skov Olsen de pers te woord. Daarin maakte de coach veelvuldig duidelijk dat Club Brugge niet van plan is om zich in te graven tegen de Portugese topclub. "Wij willen steeds dominant spelen, dat zal morgen ook het geval zijn. Uiteraard zal de tegenstander hetzelfde willen, maar we zijn naar hier gekomen om te strijden voor drie punten", klonk het bij de Club-coach. 

Eén van de meest opvallende gebeurtenissen is toch het feit dat Mats Rits meereisde met de Brugse spelersgroep. De middenvelder ligt nog een ruime tijd in de lappenmand, maar mocht van Carl Hoefkens toch mee richting Portugal. "Mats was heel belangrijk in de titelstrijd, en ik wil hem die CL-vibe gunnen. Daarnaast is het ook iemand met een enorme invloed in de kleedkamer. Iemand die we dus altijd kunnen gebruiken voor dit soort wedstrijden", aldus Hoefkens. 

Brugse lappenmand

Mats Rits is immers niet de enige Club-sterkhouder die momenteel in de ziekenboeg vertoeft. Ook Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata zijn nog steeds geblesseerd. Het drietal wordt wel - in tegenstelling tot Rits - tijdens de komende weken terug fit verwacht. Mogelijks komt de derde CL-wedstrijd tegen Atlético Madrid net op tijd voor de vernoemde sterkhouders. Die wedstrijd staat gepland voor 04/10. 

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Goede zaak dat Rits mag meereizen naar Porto?

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

2
2
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

11
11
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

95
95
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

23
23
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

19
19
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

40
40
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

302
302
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

132
132
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

105
105
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

555
555
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

115
115
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

359
359
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

614
614
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

455
455
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

396
396
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

467
467
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

213
213
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

243
243
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

434
434
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

636
636
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws