Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

door
Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

Morgenavond is het weer zover. Club Brugge speelt omstreeks 21u zijn tweede Champions League-duel van het seizoen. Tegenstander van dienst is FC Porto. Tegen de club van Sergio Conceicao belooft het alvast een moeilijke avond te worden voor Blauw-Zwart. 


In de vooravond van de wedstrijd stond Carl Hoefkens samen met Andreas Skov Olsen de pers te woord. Daarin maakte de coach veelvuldig duidelijk dat Club Brugge niet van plan is om zich in te graven tegen de Portugese topclub. "Wij willen steeds dominant spelen, dat zal morgen ook het geval zijn. Uiteraard zal de tegenstander hetzelfde willen, maar we zijn naar hier gekomen om te strijden voor drie punten", klonk het bij de Club-coach. 

Eén van de meest opvallende gebeurtenissen is toch het feit dat Mats Rits meereisde met de Brugse spelersgroep. De middenvelder ligt nog een ruime tijd in de lappenmand, maar mocht van Carl Hoefkens toch mee richting Portugal. "Mats was heel belangrijk in de titelstrijd, en ik wil hem die CL-vibe gunnen. Daarnaast is het ook iemand met een enorme invloed in de kleedkamer. Iemand die we dus altijd kunnen gebruiken voor dit soort wedstrijden", aldus Hoefkens. 

Brugse lappenmand

Mats Rits is immers niet de enige Club-sterkhouder die momenteel in de ziekenboeg vertoeft. Ook Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata zijn nog steeds geblesseerd. Het drietal wordt wel - in tegenstelling tot Rits - tijdens de komende weken terug fit verwacht. Mogelijks komt de derde CL-wedstrijd tegen Atlético Madrid net op tijd voor de vernoemde sterkhouders. Die wedstrijd staat gepland voor 04/10. 

LEES OOK: Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Goede zaak dat Rits mag meereizen naar Porto?

Meest recent

Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

0
0
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

94
94
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

51
51
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

89
89
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

134
134
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

345
345
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

176
176
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

205
205
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

247
247
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

328
328
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

229
229
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

86
86
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

655
655
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

163
163
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

519
519
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

157
157
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

294
294
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

172
172
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

175
175
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

394
394
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

577
577
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

129
129
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

733
733
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

342
342
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

230
230

Meer sportnieuws