Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

352 stemmen
Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

Morgenavond is het weer zover. Club Brugge speelt omstreeks 21u zijn tweede Champions League-duel van het seizoen. Tegenstander van dienst is FC Porto. Tegen de club van Sergio Conceicao belooft het alvast een moeilijke avond te worden voor Blauw-Zwart. 


In de vooravond van de wedstrijd stond Carl Hoefkens samen met Andreas Skov Olsen de pers te woord. Daarin maakte de coach veelvuldig duidelijk dat Club Brugge niet van plan is om zich in te graven tegen de Portugese topclub. "Wij willen steeds dominant spelen, dat zal morgen ook het geval zijn. Uiteraard zal de tegenstander hetzelfde willen, maar we zijn naar hier gekomen om te strijden voor drie punten", klonk het bij de Club-coach. 

Eén van de meest opvallende gebeurtenissen is toch het feit dat Mats Rits meereisde met de Brugse spelersgroep. De middenvelder ligt nog een ruime tijd in de lappenmand, maar mocht van Carl Hoefkens toch mee richting Portugal. "Mats was heel belangrijk in de titelstrijd, en ik wil hem die CL-vibe gunnen. Daarnaast is het ook iemand met een enorme invloed in de kleedkamer. Iemand die we dus altijd kunnen gebruiken voor dit soort wedstrijden", aldus Hoefkens. 

Brugse lappenmand

Mats Rits is immers niet de enige Club-sterkhouder die momenteel in de ziekenboeg vertoeft. Ook Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata zijn nog steeds geblesseerd. Het drietal wordt wel - in tegenstelling tot Rits - tijdens de komende weken terug fit verwacht. Mogelijks komt de derde CL-wedstrijd tegen Atlético Madrid net op tijd voor de vernoemde sterkhouders. Die wedstrijd staat gepland voor 04/10. 

LEES OOK: Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Goede zaak dat Rits mag meereizen naar Porto?

Meest recent

Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

37
37
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

51
51
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

112
112
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

67
67
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

67
67
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

131
131
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

90
90
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

41
41
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

430
430
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

68
68
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

37
37
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

224
224
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

175
175
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

412
412
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

350
350
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

92
92
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

192
192
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

175
175
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

65
65
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

450
450
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

85
85

Meer sportnieuws