Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

door
Club Brugge rekent op verrassende pion in Porto

Morgenavond is het weer zover. Club Brugge speelt omstreeks 21u zijn tweede Champions League-duel van het seizoen. Tegenstander van dienst is FC Porto. Tegen de club van Sergio Conceicao belooft het alvast een moeilijke avond te worden voor Blauw-Zwart. 


In de vooravond van de wedstrijd stond Carl Hoefkens samen met Andreas Skov Olsen de pers te woord. Daarin maakte de coach veelvuldig duidelijk dat Club Brugge niet van plan is om zich in te graven tegen de Portugese topclub. "Wij willen steeds dominant spelen, dat zal morgen ook het geval zijn. Uiteraard zal de tegenstander hetzelfde willen, maar we zijn naar hier gekomen om te strijden voor drie punten", klonk het bij de Club-coach. 

Eén van de meest opvallende gebeurtenissen is toch het feit dat Mats Rits meereisde met de Brugse spelersgroep. De middenvelder ligt nog een ruime tijd in de lappenmand, maar mocht van Carl Hoefkens toch mee richting Portugal. "Mats was heel belangrijk in de titelstrijd, en ik wil hem die CL-vibe gunnen. Daarnaast is het ook iemand met een enorme invloed in de kleedkamer. Iemand die we dus altijd kunnen gebruiken voor dit soort wedstrijden", aldus Hoefkens. 

Brugse lappenmand

Mats Rits is immers niet de enige Club-sterkhouder die momenteel in de ziekenboeg vertoeft. Ook Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata zijn nog steeds geblesseerd. Het drietal wordt wel - in tegenstelling tot Rits - tijdens de komende weken terug fit verwacht. Mogelijks komt de derde CL-wedstrijd tegen Atlético Madrid net op tijd voor de vernoemde sterkhouders. Die wedstrijd staat gepland voor 04/10. 

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Goede zaak dat Rits mag meereizen naar Porto?

Meest recent

STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

29
29
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

29
29
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

71
71
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

75
75
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

60
60
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

78
78
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

339
339
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

77
77
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

253
253
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

367
367
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

307
307
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

204
204
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

309
309
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

140
140
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

97
97
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

97
97
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

67
67
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

282
282
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

276
276
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

109
109
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

516
516
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211

Meer sportnieuws