Antwerp krijgt nieuwe dubbele opsteker

323 stemmen
Antwerp krijgt nieuwe dubbele opsteker

Antwerp schoot zondag zijn clubrecord aan flarden, want dankzij goals van Janssen en Alderweireld boekte het tegen Cercle Brugge al zijn achtste zege op rij. Nog nooit begon de Great Old beter aan een seizoen en de titel lijkt stilaan een haalbare droom te zijn op de Bosuil. Hun toegenomen standing krijgt ook in het buitenland weerklank.


Zo krijgt Antwerp er bijvoorbeeld de komende weken enkele internationals bij. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat William Pacho en Anthony Valencia opgeroepen zijn voor de Ecuadoraanse nationale ploeg, die volgende week oefeninterlands speelt tegen Saudi-Arabië en Japan. Voor beide jonge spelers is het hun eerste selectie.

Pacho en Valencia zijn twee van de verrassingen van het seizoensbegin. De 20-jarige Pacho wist achterin een basisplaats naast Alderweireld te veroveren, ondanks de aanwezigheid van meer ervaren opties als De Laet en Almeida. Valencia streek deze zomer dan weer neer met het oog op de toekomst, maar de 19-jarige winger drukt nu al zijn stempel. Hij was dit seizoen al goed voor twee goals en een assist in negen matchen.

WK-DROOM
Het jonge duo mag zo ook dromen van een selectie voor het WK, waar Ecuador in november in de groepsfase tegen Qatar, Nederland en Senegal speelt. Antwerp lijkt met de twee jonkies goud in handen te hebben. Alles samen betaalden ze iets minder dan 4,5 miljoen euro voor de Ecuadoranen, maar die lijken in de toekomst met stevige winst doorverkocht te kunnen worden.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
316

Zal Antwerp hen voor een fraai bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

11
11
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

122
122
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

41
41
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

477
477
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

119
119
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

361
361
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

130
130
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

259
259
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

770
770
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

347
347
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

273
273
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

396
396
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

350
350
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

181
181
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

423
423
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

316
316
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

190
190
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

223
223
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

481
481
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws