Chadli klaarduidelijk over WK-kansen

82
Chadli klaarduidelijk over WK-kansen

KVC Westerlo versloeg zondag RSC Anderlecht. De promovendus haalde het in eigen huis met 2-1 van de recordkampioen. Daardoor schuiven de Kemphanen op naar de buik van de klassering, op één punt van Paars-Wit. Nacer Chadli maakte zijn debuut voor Westerlo.


De buitenspeler mocht zestig minuten opdraven van coach Jonas De Roeck. Hij leek geen aanpassingsproblemen te hebben en zich meteen in zijn sas te voelen bij zijn nieuwe club. Toevallig genoeg maakte hij zijn debuut tegen zijn ex-werkgever. Chadli speelde in het seizoen 2019-2020 voor Anderlecht. Hij kwam tot 9 optredens voor de Brusselaars (8 goals, 5 assists). Nu wil hij zijn carrière herlanceren bij Westerlo, nadat hij bij het Turkse Basaksehir uit beeld verdwenen was.

Met zijn verhuis naar de Kempen wil Chadli zich ook opnieuw in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez voor het WK in Qatar. Dat komt met rasse schreden dichterbij. Zelf geeft Chadli de hoop niet op, als beseft hij wel dat hij nog wat werk op plank liggen heeft. "Voor mij is het WK op dit moment te ver weg. Als ik helemaal fit ben, maak ik misschien een kans, maar dat ben ik nog niet. Ik moet eerst mijn waarde op het veld tonen", aldus Chadli.

JAPAN

Wie aan Chadli bij de Rode Duivels denkt, denkt aan zijn legendarische goal tegen Japan in de achtste finales van het WK in Rusland. De Belgen keken in dat duel aan tegen een 2-0-achterstand en leken uitgeschakeld. Na een knappe remonte kwamen ze echter terug tot 2-2. En in de blessuretijd maakte Chadli de 3-2 na een counter uit het boekje. De Duivels mochten zo hun ticket boeken voor de kwartfinale tegen Brazilië.

LEES OOK: Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Moet Chadli mee naar het WK?

Meest recent

Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

39
39
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

39
39
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

21
21
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

15
15
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

332
332
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

143
143
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

287
287
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

115
115
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

34
34
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

118
118
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

461
461
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

126
126
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

274
274
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

517
517
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

128
128
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

415
415
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

310
310
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

465
465
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

348
348
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

171
171
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

105
105
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

650
650
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

251
251
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

421
421

Meer sportnieuws