Storck likt wonden na zuur verlies: "Dit doet pijn"

door
Storck likt wonden na zuur verlies:

KAS Eupen raakt voorlopig niet weg uit de onderste regionen van het klassement. De Panda's verloren zaterdag op het veld van KV Oostende en moeten het stellen met zes punten uit acht gespeelde wedstrijden. Het lijkt mogelijk een moeilijk seizoen te gaan worden in de Oostkantons.


Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht voor de rust. KVO brak na de pauze dan toch de ban. Het was Bätzner die thuisploeg een deugddoende treffer schonk. Albanese liet KVO daarna in de steek. De buitenspeler begin een schwalbe. Ref Verboomen twijfelde niet en gaf de speler daarvoor een tweede gele kaart. De thuisploeg moest het een half uur met een mannetje minder zien te doen. De zege kwam echter niet meer in gevaar.

KVO pakte daardoor een welgekomen driepunter en schuift wat op richting de middenmoot. Eupen blijft verweesd achter en kan zondag zomaar gedeeld laatste staan. Dan moeten Zulte Waregem en Cercle Brugge hun wedstrijden wel winnen. Beide clubs staan voor een lastige opdracht. Essevee trekt naar de Ghelamco Arena om AA Gent partij te geven. Cercle ontvangt de fiere leider Antwerp. De Panda's hopen ongetwijfeld dat de topclubs hun werk doen.

STORCK

Eupen-coach Bernd Storck likte na de nederlaag tegen KVO zijn wonden. "Dit doet pijn", werd hij na afloop geciteerd door Sporza. "In de eerste helft hadden we zeker moeten scoren. Dit was een wedstrijd die echt beide kanten kon opvallen. Hun 1-0 valt na verstrooidheid bij ons. Verliezen vandaag was echt niet nodig", aldus Storck, die zijn wissels bovendien niet zag renderen. "Ik heb in het laatste half uur al onze offensieve spelers tussen de lijnen gebracht, maar het ontbrak ons aan ideeën om de ruimte te vinden. We moeten wel eerlijk zijn, het was echt te weinig vandaag."

Zal Eupen degraderen?

Meest recent

Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

6
6
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

233
233
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

187
187
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

267
267
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

133
133
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

144
144
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

138
138
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

157
157
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

134
134
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

300
300
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

86
86
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

313
313
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

238
238
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

422
422
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

231
231
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

251
251
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

247
247
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

157
157
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

317
317
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

223
223
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

424
424
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

784
784
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

207
207
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

116
116

Meer sportnieuws