Storck likt wonden na zuur verlies: "Dit doet pijn"

door
Storck likt wonden na zuur verlies:

KAS Eupen raakt voorlopig niet weg uit de onderste regionen van het klassement. De Panda's verloren zaterdag op het veld van KV Oostende en moeten het stellen met zes punten uit acht gespeelde wedstrijden. Het lijkt mogelijk een moeilijk seizoen te gaan worden in de Oostkantons.


Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht voor de rust. KVO brak na de pauze dan toch de ban. Het was Bätzner die thuisploeg een deugddoende treffer schonk. Albanese liet KVO daarna in de steek. De buitenspeler begin een schwalbe. Ref Verboomen twijfelde niet en gaf de speler daarvoor een tweede gele kaart. De thuisploeg moest het een half uur met een mannetje minder zien te doen. De zege kwam echter niet meer in gevaar.

KVO pakte daardoor een welgekomen driepunter en schuift wat op richting de middenmoot. Eupen blijft verweesd achter en kan zondag zomaar gedeeld laatste staan. Dan moeten Zulte Waregem en Cercle Brugge hun wedstrijden wel winnen. Beide clubs staan voor een lastige opdracht. Essevee trekt naar de Ghelamco Arena om AA Gent partij te geven. Cercle ontvangt de fiere leider Antwerp. De Panda's hopen ongetwijfeld dat de topclubs hun werk doen.

STORCK

Eupen-coach Bernd Storck likte na de nederlaag tegen KVO zijn wonden. "Dit doet pijn", werd hij na afloop geciteerd door Sporza. "In de eerste helft hadden we zeker moeten scoren. Dit was een wedstrijd die echt beide kanten kon opvallen. Hun 1-0 valt na verstrooidheid bij ons. Verliezen vandaag was echt niet nodig", aldus Storck, die zijn wissels bovendien niet zag renderen. "Ik heb in het laatste half uur al onze offensieve spelers tussen de lijnen gebracht, maar het ontbrak ons aan ideeën om de ruimte te vinden. We moeten wel eerlijk zijn, het was echt te weinig vandaag."

Zal Eupen degraderen?

Meest recent

Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

14
14
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

17
17
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

27
27
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

19
19
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

230
230
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

50
50
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

128
128
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

385
385
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

303
303
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

81
81
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

212
212
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

146
146
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

237
237
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

301
301
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

285
285
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

314
314
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

187
187
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

129
129
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

205
205
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

684
684
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

308
308
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

128
128
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

109
109
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

307
307
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

278
278

Meer sportnieuws