Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

49
Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

OH Leuven legde zaterdagavond Sporting Charleroi over de knie in de Jupiler Pro League. De Leuvenaars haalden het thuis met 3-2 van de Carolo's. Uitblinker was de Spanjaard Mario Gonzalez. Die viel in en scoorde twee keer voor zijn ploeg.


De Zebra's kwam net voor het kwartier nochtans op voorsprong in het King Power At Den Dreef Stadion. Het was Heymans die na een knappe aanvallende actie van de bezoekers de score opende. Lang kon Charleroi niet genieten van die voorsprong. Maertens maakte nog geen tien minuten later gelijk: 1-1. Met die tussenstand gingen we ook rusten. 

Na de pauze ontbond invaller Gonzalez zijn duivels. Hij zorgde op het het uur voor de 2-1 op aangeven van Holzhauser. Charleroi liet de kopjes niet hangen. Het kreeg een kwartier voor tijd een strafschop. Ilaimaharitra zette die om: 2-2, en alles te herdoen voor de thuisploeg. OHL zette alles op alles voor een driepunter, en de zege pakken lukte ook. Het was opnieuw Gonzalez die raak trof en vijf minuten voor tijd de beslissende goal maakte.

BRYS OPGELUCHT, STILL BAALT

Marc Brys en zijn ploeg breiden zo een vervolg aan hun uitstekende start. De OHL-coach klonk na afloop opgelucht, zeker omdat hij twijfels had bij de strafschop voor de bezoekers. "Ik heb de beelden gezien. Hij raakt hem, maar het is totaal onopzettelijk", begon Brys bij Sporza. "Hij valt ook een seconde later. Het zou onfair zijn geweest als we op die manier punten hadden verloren. Het is veruit een verdiende overwinning", voegde hij eraan toe.

Edward Still en Charleroi keerden met lege handen terug naar Henegouwen. Still zag veel goede zaken, maar kon zijn ontgoocheling na afloop niet wegsteken. "De inzet was heel goed. De kwaliteit van ons spel was lange tijd ook heel goed. Maar we misten een beetje de controle op die belangrijke momenten. Het is super jammer om naar hier te komen, 2 doelpunten te maken en geen punten te pakken", klonk het.

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Zal OHL dit blijven volhouden?

Meest recent

Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

3
3
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

9
9
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

243
243
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

66
66
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

27
27
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

96
96
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

35
35
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

138
138
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

202
202
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

399
399
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

226
226
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

236
236
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

58
58
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

295
295
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

140
140
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

43
43
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

116
116
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

107
107
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

62
62
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27

Meer sportnieuws