Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

door
Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

OH Leuven legde zaterdagavond Sporting Charleroi over de knie in de Jupiler Pro League. De Leuvenaars haalden het thuis met 3-2 van de Carolo's. Uitblinker was de Spanjaard Mario Gonzalez. Die viel in en scoorde twee keer voor zijn ploeg.


De Zebra's kwam net voor het kwartier nochtans op voorsprong in het King Power At Den Dreef Stadion. Het was Heymans die na een knappe aanvallende actie van de bezoekers de score opende. Lang kon Charleroi niet genieten van die voorsprong. Maertens maakte nog geen tien minuten later gelijk: 1-1. Met die tussenstand gingen we ook rusten. 

Na de pauze ontbond invaller Gonzalez zijn duivels. Hij zorgde op het het uur voor de 2-1 op aangeven van Holzhauser. Charleroi liet de kopjes niet hangen. Het kreeg een kwartier voor tijd een strafschop. Ilaimaharitra zette die om: 2-2, en alles te herdoen voor de thuisploeg. OHL zette alles op alles voor een driepunter, en de zege pakken lukte ook. Het was opnieuw Gonzalez die raak trof en vijf minuten voor tijd de beslissende goal maakte.

BRYS OPGELUCHT, STILL BAALT

Marc Brys en zijn ploeg breiden zo een vervolg aan hun uitstekende start. De OHL-coach klonk na afloop opgelucht, zeker omdat hij twijfels had bij de strafschop voor de bezoekers. "Ik heb de beelden gezien. Hij raakt hem, maar het is totaal onopzettelijk", begon Brys bij Sporza. "Hij valt ook een seconde later. Het zou onfair zijn geweest als we op die manier punten hadden verloren. Het is veruit een verdiende overwinning", voegde hij eraan toe.

Edward Still en Charleroi keerden met lege handen terug naar Henegouwen. Still zag veel goede zaken, maar kon zijn ontgoocheling na afloop niet wegsteken. "De inzet was heel goed. De kwaliteit van ons spel was lange tijd ook heel goed. Maar we misten een beetje de controle op die belangrijke momenten. Het is super jammer om naar hier te komen, 2 doelpunten te maken en geen punten te pakken", klonk het.

LEES OOK: 'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Zal OHL dit blijven volhouden?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

187
187
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

35
35
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

194
194
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

103
103
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

67
67
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

406
406
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

116
116
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

292
292
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

172
172
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

732
732
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

415
415
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

408
408
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

330
330
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

445
445
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

775
775
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

166
166
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

347
347
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

405
405
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

539
539
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

398
398
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

717
717

Meer sportnieuws