Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

49
Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

OH Leuven legde zaterdagavond Sporting Charleroi over de knie in de Jupiler Pro League. De Leuvenaars haalden het thuis met 3-2 van de Carolo's. Uitblinker was de Spanjaard Mario Gonzalez. Die viel in en scoorde twee keer voor zijn ploeg.


De Zebra's kwam net voor het kwartier nochtans op voorsprong in het King Power At Den Dreef Stadion. Het was Heymans die na een knappe aanvallende actie van de bezoekers de score opende. Lang kon Charleroi niet genieten van die voorsprong. Maertens maakte nog geen tien minuten later gelijk: 1-1. Met die tussenstand gingen we ook rusten. 

Na de pauze ontbond invaller Gonzalez zijn duivels. Hij zorgde op het het uur voor de 2-1 op aangeven van Holzhauser. Charleroi liet de kopjes niet hangen. Het kreeg een kwartier voor tijd een strafschop. Ilaimaharitra zette die om: 2-2, en alles te herdoen voor de thuisploeg. OHL zette alles op alles voor een driepunter, en de zege pakken lukte ook. Het was opnieuw Gonzalez die raak trof en vijf minuten voor tijd de beslissende goal maakte.

BRYS OPGELUCHT, STILL BAALT

Marc Brys en zijn ploeg breiden zo een vervolg aan hun uitstekende start. De OHL-coach klonk na afloop opgelucht, zeker omdat hij twijfels had bij de strafschop voor de bezoekers. "Ik heb de beelden gezien. Hij raakt hem, maar het is totaal onopzettelijk", begon Brys bij Sporza. "Hij valt ook een seconde later. Het zou onfair zijn geweest als we op die manier punten hadden verloren. Het is veruit een verdiende overwinning", voegde hij eraan toe.

Edward Still en Charleroi keerden met lege handen terug naar Henegouwen. Still zag veel goede zaken, maar kon zijn ontgoocheling na afloop niet wegsteken. "De inzet was heel goed. De kwaliteit van ons spel was lange tijd ook heel goed. Maar we misten een beetje de controle op die belangrijke momenten. Het is super jammer om naar hier te komen, 2 doelpunten te maken en geen punten te pakken", klonk het.

LEES OOK: Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

Zal OHL dit blijven volhouden?

Meest recent

Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

0
0
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

6
6
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

167
167
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

24
24
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

446
446
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

43
43
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

19
19
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

436
436
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

192
192
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

948
948
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

149
149
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

24
24
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

200
200
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

92
92
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

297
297
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

233
233
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

123
123
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

288
288
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

123
123
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

63
63
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

454
454
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

140
140
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51

Meer sportnieuws