Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

door
Brys haalt opgelucht adem, Still baalt als een stekker

OH Leuven legde zaterdagavond Sporting Charleroi over de knie in de Jupiler Pro League. De Leuvenaars haalden het thuis met 3-2 van de Carolo's. Uitblinker was de Spanjaard Mario Gonzalez. Die viel in en scoorde twee keer voor zijn ploeg.


De Zebra's kwam net voor het kwartier nochtans op voorsprong in het King Power At Den Dreef Stadion. Het was Heymans die na een knappe aanvallende actie van de bezoekers de score opende. Lang kon Charleroi niet genieten van die voorsprong. Maertens maakte nog geen tien minuten later gelijk: 1-1. Met die tussenstand gingen we ook rusten. 

Na de pauze ontbond invaller Gonzalez zijn duivels. Hij zorgde op het het uur voor de 2-1 op aangeven van Holzhauser. Charleroi liet de kopjes niet hangen. Het kreeg een kwartier voor tijd een strafschop. Ilaimaharitra zette die om: 2-2, en alles te herdoen voor de thuisploeg. OHL zette alles op alles voor een driepunter, en de zege pakken lukte ook. Het was opnieuw Gonzalez die raak trof en vijf minuten voor tijd de beslissende goal maakte.

BRYS OPGELUCHT, STILL BAALT

Marc Brys en zijn ploeg breiden zo een vervolg aan hun uitstekende start. De OHL-coach klonk na afloop opgelucht, zeker omdat hij twijfels had bij de strafschop voor de bezoekers. "Ik heb de beelden gezien. Hij raakt hem, maar het is totaal onopzettelijk", begon Brys bij Sporza. "Hij valt ook een seconde later. Het zou onfair zijn geweest als we op die manier punten hadden verloren. Het is veruit een verdiende overwinning", voegde hij eraan toe.

Edward Still en Charleroi keerden met lege handen terug naar Henegouwen. Still zag veel goede zaken, maar kon zijn ontgoocheling na afloop niet wegsteken. "De inzet was heel goed. De kwaliteit van ons spel was lange tijd ook heel goed. Maar we misten een beetje de controle op die belangrijke momenten. Het is super jammer om naar hier te komen, 2 doelpunten te maken en geen punten te pakken", klonk het.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Zal OHL dit blijven volhouden?

Meest recent

AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

10
10
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

9
9
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

25
25
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

62
62
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

27
27
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

141
141
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

44
44
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

57
57
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

144
144
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

48
48
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

620
620
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

326
326
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

40
40
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

348
348
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

133
133
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

371
371
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

116
116
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

168
168
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

274
274
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

220
220
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

211
211
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

806
806
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

359
359
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

391
391

Meer sportnieuws