Rode kaart en afgekeurde goal CDK deren AC Milan niet

213
Rode kaart en afgekeurde goal CDK deren AC Milan niet

AC Milan heeft zich voorlopig naast Napoli aan de leiding in de Serie A genesteld. De titelverdediger beleefde een bewogen avond op het veld van Sampdoria, maar wist met tien man uiteindelijk toch een 1-2-overwinning uit de brand te slepen. Charles De Ketelaere zag zijn eerste goal in Milanese loondienst door de neus geboord.


De Rossoneri begonnen nochtans flitsend aan de wedstrijd. Al in de zesde minuut kwamen ze op voorsprong na een doelpunt van Junior Messias. Een kwartier later leek het gloriemoment van Charles De Ketelaere gekomen te zijn. De Rode Duivel toonde zich in duel sterker dan doelman Audero en werkte met zijn schouder een voorzet van Leão tegen de netten, maar de VAR keurde zijn treffer nog af. Dat leek Milan later nog zuur op te breken.

In de tweede helft liep het immers snel fout voor de bezoekers. Al na twee minuten moesten ze met tien verder, nadat Leão een omhaal probeerde maar daarbij zijn tegenstander raakte. De scheidsrechter was onverbiddelijk en toonde de Portugees een tweede gele kaart. Nog eens tien minuten later buitte Sampdoria zijn overtal ook uit met de gelijkmaker van Djuricic.

REDDENDE ENGEL
Maar als de nood het hoogst is, staat vaak Olivier Giroud op bij Milan. Halfweg de tweede helft mocht de Fransman aanleggen vanop de stip en hij faalde niet. Die 1-2 kon Milan ook tot het einde vasthouden. In het slotkwartier mocht Aster Vranckx ook nog zijn debuut maken voor de Rossoneri als vervanger van Pobega op het middenveld. Alexis Saelemaekers bleef de hele match op de bank, Divock Origi ontbrak door een lichte blessure.


LEES OOK: 'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

Zal De Ketelaere snel zijn eerste goal voor Milan maken?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

41
41
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

58
58
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

125
125
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

100
100
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

133
133
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

229
229
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

108
108
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

127
127
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

124
124
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

107
107
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

39
39
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

185
185
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

119
119
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

56
56
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

68
68
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

30
30
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

295
295
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

127
127
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

108
108
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

114
114
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

348
348

Meer sportnieuws