Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

159 stemmen
Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

Club Brugge heeft zaterdag geen steek laten vallen, want het wist in de tweede helft een stug Seraing alsnog opzij te zetten. Daarvoor mocht de landskampioen onder meer Hans Vanaken danken, want de aanvoerder zette de 0-2-eindstand op het bord. Het was een speciale goal voor de Rode Duivel, want het was zijn 100ste doelpunt in de Jupiler Pro League.


Vanaken debuteerde in 2013 met twee goals tegen Anderlecht en zou uiteindelijk bij Lokeren op negentien competitiedoelpunten uitkomen. Dat betekent dat zijn teller bij Club dus al op 81 staat en daar zullen er ongetwijfeld nog bij komen. Dat is in ieder geval de intentie van Vanaken. "Dat is een mooie mijlpaal. Ik ben er trots op, maar daar mag het niet stoppen. Volgende week ga ik voor 101", reageert hij op de website van Club.

Veel belang aan de mijlpaal hechtte Vanaken echter niet. "Het belangrijkste is dat we winnen. Wie er scoort, doet er niet toe. Ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Ik wil de ploeg helpen, liefst met doelpunten en assists, maar dat kan ook door de opbouw te verzorgen en veel aanspeelbaar te zijn. Als we maar winnen, dat is voor mij het belangrijkste."

CHAMPIONS LEAGUE
Vanaken kan zijn ploeg dinsdag al een volgende keer helpen, want dan moet Club alweer aan de bak in de Champions League. Na de knappe zege tegen Bayer Leverkusen dromen ze ervan nu ook in Porto te stunten. Ook daar ligt voor Vanaken overigens een mijlpaal in het verschiet. Als hij in het Estadio do Dragão zou scoren, zou het al zijn tiende goal in de Champions League zijn. 

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Zal Vanaken ook in Porto scoren?

Meest recent

'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

5
5
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

11
11
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

25
25
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

183
183
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

63
63
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

45
45
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

238
238
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

250
250
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

85
85
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

136
136
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

92
92
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

125
125
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

272
272
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

240
240
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

154
154
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

356
356
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

544
544
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

358
358
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

168
168
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

89
89
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

361
361
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

435
435
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

322
322
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

253
253

Meer sportnieuws