Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

door
Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

Club Brugge heeft zaterdag geen steek laten vallen, want het wist in de tweede helft een stug Seraing alsnog opzij te zetten. Daarvoor mocht de landskampioen onder meer Hans Vanaken danken, want de aanvoerder zette de 0-2-eindstand op het bord. Het was een speciale goal voor de Rode Duivel, want het was zijn 100ste doelpunt in de Jupiler Pro League.


Vanaken debuteerde in 2013 met twee goals tegen Anderlecht en zou uiteindelijk bij Lokeren op negentien competitiedoelpunten uitkomen. Dat betekent dat zijn teller bij Club dus al op 81 staat en daar zullen er ongetwijfeld nog bij komen. Dat is in ieder geval de intentie van Vanaken. "Dat is een mooie mijlpaal. Ik ben er trots op, maar daar mag het niet stoppen. Volgende week ga ik voor 101", reageert hij op de website van Club.

Veel belang aan de mijlpaal hechtte Vanaken echter niet. "Het belangrijkste is dat we winnen. Wie er scoort, doet er niet toe. Ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Ik wil de ploeg helpen, liefst met doelpunten en assists, maar dat kan ook door de opbouw te verzorgen en veel aanspeelbaar te zijn. Als we maar winnen, dat is voor mij het belangrijkste."

CHAMPIONS LEAGUE
Vanaken kan zijn ploeg dinsdag al een volgende keer helpen, want dan moet Club alweer aan de bak in de Champions League. Na de knappe zege tegen Bayer Leverkusen dromen ze ervan nu ook in Porto te stunten. Ook daar ligt voor Vanaken overigens een mijlpaal in het verschiet. Als hij in het Estadio do Dragão zou scoren, zou het al zijn tiende goal in de Champions League zijn. 

LEES OOK: 'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Zal Vanaken ook in Porto scoren?

Meest recent

Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

4
4
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

126
126
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

236
236
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

227
227
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

9
9
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

26
26
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

41
41
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

74
74
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

56
56
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

318
318
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

147
147
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

278
278
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

122
122
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

440
440
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

252
252
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

200
200
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

156
156
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

233
233
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

700
700
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

125
125
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

450
450

Meer sportnieuws