Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

door
Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

Club Brugge heeft zaterdag geen steek laten vallen, want het wist in de tweede helft een stug Seraing alsnog opzij te zetten. Daarvoor mocht de landskampioen onder meer Hans Vanaken danken, want de aanvoerder zette de 0-2-eindstand op het bord. Het was een speciale goal voor de Rode Duivel, want het was zijn 100ste doelpunt in de Jupiler Pro League.


Vanaken debuteerde in 2013 met twee goals tegen Anderlecht en zou uiteindelijk bij Lokeren op negentien competitiedoelpunten uitkomen. Dat betekent dat zijn teller bij Club dus al op 81 staat en daar zullen er ongetwijfeld nog bij komen. Dat is in ieder geval de intentie van Vanaken. "Dat is een mooie mijlpaal. Ik ben er trots op, maar daar mag het niet stoppen. Volgende week ga ik voor 101", reageert hij op de website van Club.

Veel belang aan de mijlpaal hechtte Vanaken echter niet. "Het belangrijkste is dat we winnen. Wie er scoort, doet er niet toe. Ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Ik wil de ploeg helpen, liefst met doelpunten en assists, maar dat kan ook door de opbouw te verzorgen en veel aanspeelbaar te zijn. Als we maar winnen, dat is voor mij het belangrijkste."

CHAMPIONS LEAGUE
Vanaken kan zijn ploeg dinsdag al een volgende keer helpen, want dan moet Club alweer aan de bak in de Champions League. Na de knappe zege tegen Bayer Leverkusen dromen ze ervan nu ook in Porto te stunten. Ook daar ligt voor Vanaken overigens een mijlpaal in het verschiet. Als hij in het Estadio do Dragão zou scoren, zou het al zijn tiende goal in de Champions League zijn. 

LEES OOK: Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Zal Vanaken ook in Porto scoren?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

12
12
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

31
31
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

105
105
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

120
120
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

155
155
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

249
249
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

98
98
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

458
458
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

239
239
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

423
423
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

356
356
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

379
379
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

73
73
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

62
62
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

96
96
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

228
228
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

341
341
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

212
212
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

95
95
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

172
172
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

229
229
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws