Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

door
Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

Club Brugge heeft zaterdag geen steek laten vallen, want het wist in de tweede helft een stug Seraing alsnog opzij te zetten. Daarvoor mocht de landskampioen onder meer Hans Vanaken danken, want de aanvoerder zette de 0-2-eindstand op het bord. Het was een speciale goal voor de Rode Duivel, want het was zijn 100ste doelpunt in de Jupiler Pro League.


Vanaken debuteerde in 2013 met twee goals tegen Anderlecht en zou uiteindelijk bij Lokeren op negentien competitiedoelpunten uitkomen. Dat betekent dat zijn teller bij Club dus al op 81 staat en daar zullen er ongetwijfeld nog bij komen. Dat is in ieder geval de intentie van Vanaken. "Dat is een mooie mijlpaal. Ik ben er trots op, maar daar mag het niet stoppen. Volgende week ga ik voor 101", reageert hij op de website van Club.

Veel belang aan de mijlpaal hechtte Vanaken echter niet. "Het belangrijkste is dat we winnen. Wie er scoort, doet er niet toe. Ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Ik wil de ploeg helpen, liefst met doelpunten en assists, maar dat kan ook door de opbouw te verzorgen en veel aanspeelbaar te zijn. Als we maar winnen, dat is voor mij het belangrijkste."

CHAMPIONS LEAGUE
Vanaken kan zijn ploeg dinsdag al een volgende keer helpen, want dan moet Club alweer aan de bak in de Champions League. Na de knappe zege tegen Bayer Leverkusen dromen ze ervan nu ook in Porto te stunten. Ook daar ligt voor Vanaken overigens een mijlpaal in het verschiet. Als hij in het Estadio do Dragão zou scoren, zou het al zijn tiende goal in de Champions League zijn. 

LEES OOK: 'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Zal Vanaken ook in Porto scoren?

Meest recent

'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

15
15
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

41
41
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

93
93
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

88
88
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

227
227
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

62
62
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

53
53
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

106
106
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

263
263
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

194
194
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

74
74
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

160
160
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

121
121
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

59
59
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

712
712
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

854
854
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

452
452
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

132
132
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

42
42
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

710
710
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

612
612
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

268
268
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

271
271
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

729
729

Meer sportnieuws