Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

159 stemmen
Vanaken reageert opmerkelijk na 100ste goal

Club Brugge heeft zaterdag geen steek laten vallen, want het wist in de tweede helft een stug Seraing alsnog opzij te zetten. Daarvoor mocht de landskampioen onder meer Hans Vanaken danken, want de aanvoerder zette de 0-2-eindstand op het bord. Het was een speciale goal voor de Rode Duivel, want het was zijn 100ste doelpunt in de Jupiler Pro League.


Vanaken debuteerde in 2013 met twee goals tegen Anderlecht en zou uiteindelijk bij Lokeren op negentien competitiedoelpunten uitkomen. Dat betekent dat zijn teller bij Club dus al op 81 staat en daar zullen er ongetwijfeld nog bij komen. Dat is in ieder geval de intentie van Vanaken. "Dat is een mooie mijlpaal. Ik ben er trots op, maar daar mag het niet stoppen. Volgende week ga ik voor 101", reageert hij op de website van Club.

Veel belang aan de mijlpaal hechtte Vanaken echter niet. "Het belangrijkste is dat we winnen. Wie er scoort, doet er niet toe. Ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Ik wil de ploeg helpen, liefst met doelpunten en assists, maar dat kan ook door de opbouw te verzorgen en veel aanspeelbaar te zijn. Als we maar winnen, dat is voor mij het belangrijkste."

CHAMPIONS LEAGUE
Vanaken kan zijn ploeg dinsdag al een volgende keer helpen, want dan moet Club alweer aan de bak in de Champions League. Na de knappe zege tegen Bayer Leverkusen dromen ze ervan nu ook in Porto te stunten. Ook daar ligt voor Vanaken overigens een mijlpaal in het verschiet. Als hij in het Estadio do Dragão zou scoren, zou het al zijn tiende goal in de Champions League zijn. 

LEES OOK: TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

Zal Vanaken ook in Porto scoren?

Meest recent

Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

23
23
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

128
128
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

152
152
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

124
124
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

44
44
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

313
313
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

17
17
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

135
135
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

72
72
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

884
884
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

724
724
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

237
237
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

38
38
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

393
393
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

374
374
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

509
509
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

373
373
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

430
430
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

53
53
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

186
186
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

582
582
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

260
260
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

358
358

Meer sportnieuws