Seraing-coach komt met verrassende boodschap over Mbokani

door
Seraing-coach komt met verrassende boodschap over Mbokani

Seraing blijft in de onderste regionen van de Jupiler Pro League kamperen, want het kon zaterdag niet voor een stunt zorgen tegen landskampioen Club Brugge. Na acht speeldagen heeft het amper zes punten verzameld, waardoor het momenteel zestiende is, goed voor een degradatieplaats. De voorbije dagen leken ze wel een serieuze kwaliteitsinjectie te gaan krijgen.


Vrijdag werd plots aangekondigd dat Dieumerci Mbokani op weg zou zijn naar het Stade du Pairay. De 36-jarige ex-spits van Anderlecht, Standard en Antwerp is vrij nadat zijn contract in Koeweit ontbonden werd en had al aangegeven dat hij graag terug in België aan de slag wou. Hij voerde gesprekken met SK Beveren, maar verkoos uiteindelijk toch in de Jupiler Pro League aan de slag te gaan.

Alleen vallen ze in Seraing uit de lucht. "Carlos Freitas (sportief directeur, nvdr) heeft me altijd op de hoogte gehouden van lopende dossiers, maar over Dieumerci heb ik niets gehoord", verklaarde trainer José Jeunechamps immers aan La Dernière Heure. Hij voegt er meteen aan toe dat hij er Mbokani eigenlijk niet bij wil.

MERCATO VOORBIJ
"Een dergelijke transfer zou ook niet voldoen aan de parameters die we voor onszelf opgesteld hebben, met name het halen van jonge spelers met een groot potentieel. In onze ogen is de mercato gesloten", was Jeunechamps duidelijk. Het lijkt er dus op dat Mbokani toch nog een andere ploeg zal moeten zien te vinden.

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Zou Mbokani een meerwaarde zijn voor Seraing?

Meest recent

Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

8
8
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

20
20
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

28
28
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

35
35
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

181
181
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

51
51
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

34
34
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

191
191
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

67
67
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

43
43
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

130
130
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

199
199
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

509
509
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

121
121
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

94
94
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

434
434
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

117
117
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

162
162
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

463
463
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

243
243
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

234
234
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

284
284
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

82
82

Meer sportnieuws