De Sart duidelijk na Antwerp-afscheid: "Risico dat ik wil nemen"

75
De Sart duidelijk na Antwerp-afscheid:

Royal Antwerp FC haalde deze zomer weer heel wat nieuwe spelers aan boord. Die vele transfers lijken momenteel te renderen. De Great Old werd uitgeschakeld in Europa, maar is in eigen land wel de fiere leider. Het telt momenteel vijf punten meer dan KRC Genk en Club Brugge. Ook aan uitgaande zijde bewoog er wat in Antwerpen.


Zo ging Alexis De Sart op huurbasis naar RWDM. De middenvelder leek bij Antwerp geen uitzicht te hebben op veel speelkansen onder nieuwe coach Mark van Bommel. Hij zocht zijn heil daarom één reeks lager, bij het ambitieuze RWDM. Vorig seizoen greep die club maar net naast de promotie naar de JPL. RFC Seraing bleek over twee duels te sterk voor de club uit Molenbeek.

De Sart laat het niet aan zijn hart komen. "Alles is aanwezig om er een mooi seizoen van te maken. En spelen om kampioen te worden is interessanter voor mij dan spelen om niet te degraderen", vertelt De Sart bij RTBF. "Maar natuurlijk heb ik er over nagedacht. Ga ik naar de Challenger Pro League? Het is een risico dat ik wil nemen voor mijn carrière, maar we zullen er alles aan doen om er een goed seizoen van te maken."

STANDARD

De Sart is een jeugdproduct van Standard. Hij stroomde er door naar de eerste ploeg, maar kwam slechts twee keer in actie voor het A-elftal. Daarna trok hij naar Sint-Truiden, Antwerp en OH Leuven (huur). Nu probeert hij het dus op huurbasis bij RWDM. Om de promotie naar de JPL af te dwingen?

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Zal hij ooit nog voor Antwerp spelen?

Meest recent

Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

7
7
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

34
34
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

31
31
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

12
12
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

16
16
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

34
34
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

54
54
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

51
51
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

71
71
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

280
280
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

314
314
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

110
110
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

120
120
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

79
79
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

396
396
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

168
168
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

163
163
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

177
177
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

136
136
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

73
73
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

43
43

Meer sportnieuws