De Sart duidelijk na Antwerp-afscheid: "Risico dat ik wil nemen"

75 stemmen
De Sart duidelijk na Antwerp-afscheid:

Royal Antwerp FC haalde deze zomer weer heel wat nieuwe spelers aan boord. Die vele transfers lijken momenteel te renderen. De Great Old werd uitgeschakeld in Europa, maar is in eigen land wel de fiere leider. Het telt momenteel vijf punten meer dan KRC Genk en Club Brugge. Ook aan uitgaande zijde bewoog er wat in Antwerpen.


Zo ging Alexis De Sart op huurbasis naar RWDM. De middenvelder leek bij Antwerp geen uitzicht te hebben op veel speelkansen onder nieuwe coach Mark van Bommel. Hij zocht zijn heil daarom één reeks lager, bij het ambitieuze RWDM. Vorig seizoen greep die club maar net naast de promotie naar de JPL. RFC Seraing bleek over twee duels te sterk voor de club uit Molenbeek.

De Sart laat het niet aan zijn hart komen. "Alles is aanwezig om er een mooi seizoen van te maken. En spelen om kampioen te worden is interessanter voor mij dan spelen om niet te degraderen", vertelt De Sart bij RTBF. "Maar natuurlijk heb ik er over nagedacht. Ga ik naar de Challenger Pro League? Het is een risico dat ik wil nemen voor mijn carrière, maar we zullen er alles aan doen om er een goed seizoen van te maken."

STANDARD

De Sart is een jeugdproduct van Standard. Hij stroomde er door naar de eerste ploeg, maar kwam slechts twee keer in actie voor het A-elftal. Daarna trok hij naar Sint-Truiden, Antwerp en OH Leuven (huur). Nu probeert hij het dus op huurbasis bij RWDM. Om de promotie naar de JPL af te dwingen?

LEES OOK: Mokerslag voor Antwerp: Club Brugge wil oud-lieveling

Zal hij ooit nog voor Antwerp spelen?

Meest recent

Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

0
0
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

11
11
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

63
63
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

45
45
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

225
225
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

484
484
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

296
296
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

172
172
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

148
148
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

573
573
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

605
605
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

90
90
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

186
186
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

195
195
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1794
1794
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

718
718
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

403
403
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

321
321
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

137
137
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

107
107
Garcia houden of niet? Vanhaezebrouck velt oordeel

Rudi Garcia leverde tot op heden voortreffelijk werk. Bij een nationale ploeg telt het om resultaten ...

449
449
AA Gent wint vlot, Union SG ook met overwinning

Op deze mooie zomerdag stonden er heel wat oefenduels op het programma. Zo kwamen AA Gent, SK ...

185
185
'Club Brugge vindt akkoord: wéér toptalent vroegtijdig weg'

Club Brugge bouwde de voorbije jaren een stevige reputatie én een stevige financiële ...

421
421
'Van der Brempt versiert weer mooie transfer'

Ignace Van der Brempt mag Como verlaten. De voormalige speler van Club Brugge lokt wel de nodige ...

70
70
Burnley-voorzitter verklaart keuze voor Hayen

Nicky Hayen heeft KRC Genk verlaten en tekende bij Burnley. De Belgische coach werd voorgesteld bij ...

148
148

Meer sportnieuws