Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

door
Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

Het zijn bewogen maanden geweest voor Felice Mazzu. De trainer verzilverde zijn succes bij Union met een overstap naar Anderlecht, waar hij de naar Burnley vertrokken Vincent Kompany moest opvolgen. De overgang verliep echter niet zonder slag of stoot en ook de start bij Paars-Wit is niet makkelijk. Mazzu heeft moeite om de achterban te overtuigen en met een achtste plaats na zeven speeldagen doen ook de resultaten dat nog niet.


Desondanks kan Mazzu nog geen drie maanden na zijn intrede in het Lotto Park misschien alweer een nieuwe stap hogerop zetten. De Premier League zou weleens op de deur kunnen kloppen, want verschillende Britse bookmakers schuiven Mazzu naar voor als één van de voornaamste kandidaten om de nieuwe trainer van Brighton & Hove Albion te worden.

De Seagulls zijn op zoek naar een nieuwe coach nadat Chelsea deze week Graham Potter kwam weghalen en dat de naam van Mazzu dan valt is ergens wel logisch. Brighton is immers net als in Union in handen van miljardair Tony Bloom en die zal wellicht nog niet vergeten zijn welke geweldige prestaties de 56-jarige de voorbije twee seizoenen in het Dudenpark neerzette, ondanks de zure nasmaak van het afscheid in de zomer.

GERAERTS
Of er ook effectief interesse is, is echter niet duidelijk en Mazzu is ook lang niet de enige naam die de gokkantoren laten vallen. Ook Steve Cooper (Nottingham Forest) en Kjetil Knutsen (Bodö/Glimt) worden zeer goede kansen op de job toegedicht. Als outsiders vallen ook nog namen als Thomas Frank (Brentford), Russell Martin (Swansea), Ange Postecoglou (Celtic), Brendan Rodgers (Leicester) en Nathan Jones (Luton). Paddy Power schuift zelfs Karel Geraerts naar voor gezien de duidelijke link tussen Brighton en Union, maar die kans lijkt onbestaande aangezien de ex-Rode Duivel pas in de zomer aan zijn eerste job als hoofdcoach begon.

LEES OOK: Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

Zou Mazzu een goede trainer zijn voor Brighton?

Meest recent

Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

21
21
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

63
63
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

26
26
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

482
482
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

37
37
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

16
16
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

66
66
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

402
402
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

99
99
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

39
39
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

373
373
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

132
132
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

157
157
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

307
307
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

90
90
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

118
118
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

165
165
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

235
235
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1210
1210
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

368
368
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

422
422

Meer sportnieuws