Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

door
Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

Het zijn bewogen maanden geweest voor Felice Mazzu. De trainer verzilverde zijn succes bij Union met een overstap naar Anderlecht, waar hij de naar Burnley vertrokken Vincent Kompany moest opvolgen. De overgang verliep echter niet zonder slag of stoot en ook de start bij Paars-Wit is niet makkelijk. Mazzu heeft moeite om de achterban te overtuigen en met een achtste plaats na zeven speeldagen doen ook de resultaten dat nog niet.


Desondanks kan Mazzu nog geen drie maanden na zijn intrede in het Lotto Park misschien alweer een nieuwe stap hogerop zetten. De Premier League zou weleens op de deur kunnen kloppen, want verschillende Britse bookmakers schuiven Mazzu naar voor als één van de voornaamste kandidaten om de nieuwe trainer van Brighton & Hove Albion te worden.

De Seagulls zijn op zoek naar een nieuwe coach nadat Chelsea deze week Graham Potter kwam weghalen en dat de naam van Mazzu dan valt is ergens wel logisch. Brighton is immers net als in Union in handen van miljardair Tony Bloom en die zal wellicht nog niet vergeten zijn welke geweldige prestaties de 56-jarige de voorbije twee seizoenen in het Dudenpark neerzette, ondanks de zure nasmaak van het afscheid in de zomer.

GERAERTS
Of er ook effectief interesse is, is echter niet duidelijk en Mazzu is ook lang niet de enige naam die de gokkantoren laten vallen. Ook Steve Cooper (Nottingham Forest) en Kjetil Knutsen (Bodö/Glimt) worden zeer goede kansen op de job toegedicht. Als outsiders vallen ook nog namen als Thomas Frank (Brentford), Russell Martin (Swansea), Ange Postecoglou (Celtic), Brendan Rodgers (Leicester) en Nathan Jones (Luton). Paddy Power schuift zelfs Karel Geraerts naar voor gezien de duidelijke link tussen Brighton en Union, maar die kans lijkt onbestaande aangezien de ex-Rode Duivel pas in de zomer aan zijn eerste job als hoofdcoach begon.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Zou Mazzu een goede trainer zijn voor Brighton?

Meest recent

'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

56
56
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

70
70
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

47
47
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

151
151
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

303
303
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

108
108
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

242
242
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

224
224
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

131
131
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

128
128
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

88
88
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

86
86
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

427
427
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

149
149
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

301
301
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

370
370
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

280
280
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

343
343
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

270
270
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

514
514
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

793
793
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

554
554
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

709
709

Meer sportnieuws