Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

door
Aanbieding uit Premier League op komst voor Mazzu?

Het zijn bewogen maanden geweest voor Felice Mazzu. De trainer verzilverde zijn succes bij Union met een overstap naar Anderlecht, waar hij de naar Burnley vertrokken Vincent Kompany moest opvolgen. De overgang verliep echter niet zonder slag of stoot en ook de start bij Paars-Wit is niet makkelijk. Mazzu heeft moeite om de achterban te overtuigen en met een achtste plaats na zeven speeldagen doen ook de resultaten dat nog niet.


Desondanks kan Mazzu nog geen drie maanden na zijn intrede in het Lotto Park misschien alweer een nieuwe stap hogerop zetten. De Premier League zou weleens op de deur kunnen kloppen, want verschillende Britse bookmakers schuiven Mazzu naar voor als één van de voornaamste kandidaten om de nieuwe trainer van Brighton & Hove Albion te worden.

De Seagulls zijn op zoek naar een nieuwe coach nadat Chelsea deze week Graham Potter kwam weghalen en dat de naam van Mazzu dan valt is ergens wel logisch. Brighton is immers net als in Union in handen van miljardair Tony Bloom en die zal wellicht nog niet vergeten zijn welke geweldige prestaties de 56-jarige de voorbije twee seizoenen in het Dudenpark neerzette, ondanks de zure nasmaak van het afscheid in de zomer.

GERAERTS
Of er ook effectief interesse is, is echter niet duidelijk en Mazzu is ook lang niet de enige naam die de gokkantoren laten vallen. Ook Steve Cooper (Nottingham Forest) en Kjetil Knutsen (Bodö/Glimt) worden zeer goede kansen op de job toegedicht. Als outsiders vallen ook nog namen als Thomas Frank (Brentford), Russell Martin (Swansea), Ange Postecoglou (Celtic), Brendan Rodgers (Leicester) en Nathan Jones (Luton). Paddy Power schuift zelfs Karel Geraerts naar voor gezien de duidelijke link tussen Brighton en Union, maar die kans lijkt onbestaande aangezien de ex-Rode Duivel pas in de zomer aan zijn eerste job als hoofdcoach begon.

LEES OOK: Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Zou Mazzu een goede trainer zijn voor Brighton?

Meest recent

SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

15
15
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

96
96
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

31
31
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

207
207
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

250
250
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

67
67
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

231
231
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

86
86
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

165
165
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

78
78
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

220
220
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

49
49
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

223
223
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

267
267
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

275
275
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

102
102
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

144
144
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

402
402
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

399
399
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

466
466
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

675
675
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

218
218
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

144
144

Meer sportnieuws