Dirar maakt nog verrassende transfer

door
Dirar maakt nog verrassende transfer

In een aantal landen is de transfermarkt nog open, terwijl vrije spelers zich ook nog steeds mogen aansluiten bij een nieuwe club. Daar heeft nu ook Nabil Dirar van geprofiteerd. De 36-jarige flankspeler zat al zeven maanden zonder club nadat zijn contract bij Kasimpasa ontbonden werd, maar weet niet van ophouden en heeft nog een nieuwe uitdaging gevonden.


In de herfst van zijn carrière gaat Dirar voor het eerst in zijn geboorteland aan de slag, want hij heeft een contract voor één jaar getekend bij Chabab Mohamedia. Die ploeg staat momenteel aan de leiding in de Marokkaanse competitie nadat ze aan het seizoen begonnen met een zes op zes. Met al zijn ervaring moet Dirar er mee voor zorgen dat die lijn doorgetrokken kan worden.

De dribbelvaardige flankspeler is uiteraard vooral bekend van zijn passages in België. Hij debuteerde bij de grote jongens bij Diegem Sport, waar Westerlo hem ophaalde en hem lanceerde op het hoogste niveau. Na twee jaar in het Kuipje versierde hij in 2008 een transfer naar Club Brugge, dat hem 3,5 jaar later voor een op dat moment enorm bedrag van 6 miljoen euro verkocht aan toenmalig Frans tweedeklasser AS Monaco.

TERUGKEER
In het Prinsdom zou Dirar 5,5 jaar blijven en onder meer een halve finale in de Champions League spelen. Daarna was hij nog 3,5 jaar actief bij Fenerbahçe, waar Club Brugge hem in januari 2021 terughaalde. Zijn uitleenbeurt werd echter geen groot succes en na zes maanden mocht hij het Jan Breydelstadion alweer verlaten. Vorig seizoen was Dirar nog aan de slag bij Kasimpasa, maar daar werd zijn contract na een half seizoen al ontbonden.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

4
4
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

61
61
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

24
24
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

122
122
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

64
64
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

18
18
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

68
68
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

277
277
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

201
201
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

286
286
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

276
276
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

399
399
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

202
202
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

63
63
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

338
338
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

65
65
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

250
250
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

185
185
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

100
100
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

270
270
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

201
201
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

131
131
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

155
155

Meer sportnieuws