Dirar maakt nog verrassende transfer

door
Dirar maakt nog verrassende transfer

In een aantal landen is de transfermarkt nog open, terwijl vrije spelers zich ook nog steeds mogen aansluiten bij een nieuwe club. Daar heeft nu ook Nabil Dirar van geprofiteerd. De 36-jarige flankspeler zat al zeven maanden zonder club nadat zijn contract bij Kasimpasa ontbonden werd, maar weet niet van ophouden en heeft nog een nieuwe uitdaging gevonden.


In de herfst van zijn carrière gaat Dirar voor het eerst in zijn geboorteland aan de slag, want hij heeft een contract voor één jaar getekend bij Chabab Mohamedia. Die ploeg staat momenteel aan de leiding in de Marokkaanse competitie nadat ze aan het seizoen begonnen met een zes op zes. Met al zijn ervaring moet Dirar er mee voor zorgen dat die lijn doorgetrokken kan worden.

De dribbelvaardige flankspeler is uiteraard vooral bekend van zijn passages in België. Hij debuteerde bij de grote jongens bij Diegem Sport, waar Westerlo hem ophaalde en hem lanceerde op het hoogste niveau. Na twee jaar in het Kuipje versierde hij in 2008 een transfer naar Club Brugge, dat hem 3,5 jaar later voor een op dat moment enorm bedrag van 6 miljoen euro verkocht aan toenmalig Frans tweedeklasser AS Monaco.

TERUGKEER
In het Prinsdom zou Dirar 5,5 jaar blijven en onder meer een halve finale in de Champions League spelen. Daarna was hij nog 3,5 jaar actief bij Fenerbahçe, waar Club Brugge hem in januari 2021 terughaalde. Zijn uitleenbeurt werd echter geen groot succes en na zes maanden mocht hij het Jan Breydelstadion alweer verlaten. Vorig seizoen was Dirar nog aan de slag bij Kasimpasa, maar daar werd zijn contract na een half seizoen al ontbonden.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

11
11
'Club lacht groen op mercato: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

71
71
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

366
366
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

118
118
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

195
195
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

48
48
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

87
87
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

81
81
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

246
246
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

49
49
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

187
187
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

149
149
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

295
295
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

71
71
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

194
194
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

188
188
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

145
145
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

106
106
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

89
89
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

93
93
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

199
199
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

257
257
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

97
97
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

230
230
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51

Meer sportnieuws