Dirar maakt nog verrassende transfer

119 stemmen
Dirar maakt nog verrassende transfer

In een aantal landen is de transfermarkt nog open, terwijl vrije spelers zich ook nog steeds mogen aansluiten bij een nieuwe club. Daar heeft nu ook Nabil Dirar van geprofiteerd. De 36-jarige flankspeler zat al zeven maanden zonder club nadat zijn contract bij Kasimpasa ontbonden werd, maar weet niet van ophouden en heeft nog een nieuwe uitdaging gevonden.


In de herfst van zijn carrière gaat Dirar voor het eerst in zijn geboorteland aan de slag, want hij heeft een contract voor één jaar getekend bij Chabab Mohamedia. Die ploeg staat momenteel aan de leiding in de Marokkaanse competitie nadat ze aan het seizoen begonnen met een zes op zes. Met al zijn ervaring moet Dirar er mee voor zorgen dat die lijn doorgetrokken kan worden.

De dribbelvaardige flankspeler is uiteraard vooral bekend van zijn passages in België. Hij debuteerde bij de grote jongens bij Diegem Sport, waar Westerlo hem ophaalde en hem lanceerde op het hoogste niveau. Na twee jaar in het Kuipje versierde hij in 2008 een transfer naar Club Brugge, dat hem 3,5 jaar later voor een op dat moment enorm bedrag van 6 miljoen euro verkocht aan toenmalig Frans tweedeklasser AS Monaco.

TERUGKEER
In het Prinsdom zou Dirar 5,5 jaar blijven en onder meer een halve finale in de Champions League spelen. Daarna was hij nog 3,5 jaar actief bij Fenerbahçe, waar Club Brugge hem in januari 2021 terughaalde. Zijn uitleenbeurt werd echter geen groot succes en na zes maanden mocht hij het Jan Breydelstadion alweer verlaten. Vorig seizoen was Dirar nog aan de slag bij Kasimpasa, maar daar werd zijn contract na een half seizoen al ontbonden.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

2
2
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

69
69
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

73
73
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

40
40
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

72
72
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

277
277
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

451
451
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

220
220
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

404
404
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

235
235
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

145
145
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

343
343
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

377
377
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

427
427
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

98
98
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

336
336
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

374
374
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

523
523
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

191
191
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

972
972
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

222
222

Meer sportnieuws