Dirar maakt nog verrassende transfer

door
Dirar maakt nog verrassende transfer

In een aantal landen is de transfermarkt nog open, terwijl vrije spelers zich ook nog steeds mogen aansluiten bij een nieuwe club. Daar heeft nu ook Nabil Dirar van geprofiteerd. De 36-jarige flankspeler zat al zeven maanden zonder club nadat zijn contract bij Kasimpasa ontbonden werd, maar weet niet van ophouden en heeft nog een nieuwe uitdaging gevonden.


In de herfst van zijn carrière gaat Dirar voor het eerst in zijn geboorteland aan de slag, want hij heeft een contract voor één jaar getekend bij Chabab Mohamedia. Die ploeg staat momenteel aan de leiding in de Marokkaanse competitie nadat ze aan het seizoen begonnen met een zes op zes. Met al zijn ervaring moet Dirar er mee voor zorgen dat die lijn doorgetrokken kan worden.

De dribbelvaardige flankspeler is uiteraard vooral bekend van zijn passages in België. Hij debuteerde bij de grote jongens bij Diegem Sport, waar Westerlo hem ophaalde en hem lanceerde op het hoogste niveau. Na twee jaar in het Kuipje versierde hij in 2008 een transfer naar Club Brugge, dat hem 3,5 jaar later voor een op dat moment enorm bedrag van 6 miljoen euro verkocht aan toenmalig Frans tweedeklasser AS Monaco.

TERUGKEER
In het Prinsdom zou Dirar 5,5 jaar blijven en onder meer een halve finale in de Champions League spelen. Daarna was hij nog 3,5 jaar actief bij Fenerbahçe, waar Club Brugge hem in januari 2021 terughaalde. Zijn uitleenbeurt werd echter geen groot succes en na zes maanden mocht hij het Jan Breydelstadion alweer verlaten. Vorig seizoen was Dirar nog aan de slag bij Kasimpasa, maar daar werd zijn contract na een half seizoen al ontbonden.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

89
89
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

132
132
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

84
84
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

123
123
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

165
165
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

64
64
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

19
19
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

67
67
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

60
60
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

100
100
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

145
145
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

148
148
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

143
143
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

387
387
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

103
103
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

63
63
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

211
211
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

237
237
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

321
321
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

461
461

Meer sportnieuws