'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

door
'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

Bij KV Kortrijk waren ze deze zomer opvallend actief met het aantrekken van aanvallende spelers. Didier Lamkel Zé, Dion De Neve, Massimo Bruno, Felipe Avenatti en de inmiddels alweer vertrokken Youssef Challouk streken allemaal neer in het Guldensporenstadion, waar ze duidelijk al anticipeerden op een vertrek van Faïz Selemani. De smaakmaker stak zijn vertrekwens de hele zomer niet onder stoelen of banken.


Begin juli leek hij ook naar KRC Genk te verkassen, maar die deal sprong op het laatste moment nog af. Daarna bleef het lange tijd stil rond de aanvaller, die na het verstrijken van de deadline in België en de meeste Europese landen alsnog in Kortrijk leek te zullen blijven. Tot trainer Adnan Custovic donderdag op zijn persconferentie liet verstaan dat Selemani alsnog op vertrekken stond.

Intussen is ook de bestemming van de 28-jarige duidelijk, want Kingfut meldt dat hij op het punt staat om te tekenen bij Al Ahly. Dat sloot enkele weken geleden het seizoen in Egypte af op een teleurstellende derde plaats, op ruime afstand van kampioen Zamalek. Om volgend seizoen beter te doen en ook in de Afrikaanse Champions League goede resultaten te halen, rekenen ze nu op Selemani.

TAU
Bij Al Ahly zal Selemani ploegmaat worden van onder meer Percy Tau, wiens pad hij in het seizoen 2018/19 al kruiste bij Union. Na dat seizoen kwam de Zuid-Afrikaan nog uit voor Club Brugge, Anderlecht en Brighton, om vorige zomer in Egypte neer te strijken. Selemani verkaste in de zomer van 2019 dan weer naar Kortrijk, waar hij de voorbije drie jaar een sterkhouder was. Hij was er in 79 wedstrijden goed voor 25 goals en vijftien assists.

LEES OOK: ‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

146
146
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

14
14
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

59
59
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

43
43
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

86
86
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

109
109
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

40
40
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

427
427
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

442
442
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

67
67
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

701
701
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

257
257
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

50
50
'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

277
277
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

43
43
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

676
676
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

124
124
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

126
126
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

93
93
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

670
670
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

236
236
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

128
128
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

119
119
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

200
200

Meer sportnieuws