'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

114 stemmen
'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

Bij KV Kortrijk waren ze deze zomer opvallend actief met het aantrekken van aanvallende spelers. Didier Lamkel Zé, Dion De Neve, Massimo Bruno, Felipe Avenatti en de inmiddels alweer vertrokken Youssef Challouk streken allemaal neer in het Guldensporenstadion, waar ze duidelijk al anticipeerden op een vertrek van Faïz Selemani. De smaakmaker stak zijn vertrekwens de hele zomer niet onder stoelen of banken.


Begin juli leek hij ook naar KRC Genk te verkassen, maar die deal sprong op het laatste moment nog af. Daarna bleef het lange tijd stil rond de aanvaller, die na het verstrijken van de deadline in België en de meeste Europese landen alsnog in Kortrijk leek te zullen blijven. Tot trainer Adnan Custovic donderdag op zijn persconferentie liet verstaan dat Selemani alsnog op vertrekken stond.

Intussen is ook de bestemming van de 28-jarige duidelijk, want Kingfut meldt dat hij op het punt staat om te tekenen bij Al Ahly. Dat sloot enkele weken geleden het seizoen in Egypte af op een teleurstellende derde plaats, op ruime afstand van kampioen Zamalek. Om volgend seizoen beter te doen en ook in de Afrikaanse Champions League goede resultaten te halen, rekenen ze nu op Selemani.

TAU
Bij Al Ahly zal Selemani ploegmaat worden van onder meer Percy Tau, wiens pad hij in het seizoen 2018/19 al kruiste bij Union. Na dat seizoen kwam de Zuid-Afrikaan nog uit voor Club Brugge, Anderlecht en Brighton, om vorige zomer in Egypte neer te strijken. Selemani verkaste in de zomer van 2019 dan weer naar Kortrijk, waar hij de voorbije drie jaar een sterkhouder was. Hij was er in 79 wedstrijden goed voor 25 goals en vijftien assists.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

9
9
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

271
271
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

93
93
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

172
172
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

66
66
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

548
548
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

130
130
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

151
151
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

178
178
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

60
60
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

197
197
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

979
979
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

83
83
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

342
342
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

841
841
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

697
697
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

376
376
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

304
304
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

259
259
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

215
215
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

365
365
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

737
737
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475

Meer sportnieuws