'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

door
'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

Bij KV Kortrijk waren ze deze zomer opvallend actief met het aantrekken van aanvallende spelers. Didier Lamkel Zé, Dion De Neve, Massimo Bruno, Felipe Avenatti en de inmiddels alweer vertrokken Youssef Challouk streken allemaal neer in het Guldensporenstadion, waar ze duidelijk al anticipeerden op een vertrek van Faïz Selemani. De smaakmaker stak zijn vertrekwens de hele zomer niet onder stoelen of banken.


Begin juli leek hij ook naar KRC Genk te verkassen, maar die deal sprong op het laatste moment nog af. Daarna bleef het lange tijd stil rond de aanvaller, die na het verstrijken van de deadline in België en de meeste Europese landen alsnog in Kortrijk leek te zullen blijven. Tot trainer Adnan Custovic donderdag op zijn persconferentie liet verstaan dat Selemani alsnog op vertrekken stond.

Intussen is ook de bestemming van de 28-jarige duidelijk, want Kingfut meldt dat hij op het punt staat om te tekenen bij Al Ahly. Dat sloot enkele weken geleden het seizoen in Egypte af op een teleurstellende derde plaats, op ruime afstand van kampioen Zamalek. Om volgend seizoen beter te doen en ook in de Afrikaanse Champions League goede resultaten te halen, rekenen ze nu op Selemani.

TAU
Bij Al Ahly zal Selemani ploegmaat worden van onder meer Percy Tau, wiens pad hij in het seizoen 2018/19 al kruiste bij Union. Na dat seizoen kwam de Zuid-Afrikaan nog uit voor Club Brugge, Anderlecht en Brighton, om vorige zomer in Egypte neer te strijken. Selemani verkaste in de zomer van 2019 dan weer naar Kortrijk, waar hij de voorbije drie jaar een sterkhouder was. Hij was er in 79 wedstrijden goed voor 25 goals en vijftien assists.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

6
6
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

492
492
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

40
40
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

50
50
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

66
66
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

118
118
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

485
485
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

25
25
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

268
268
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

180
180
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

143
143
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

327
327
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

170
170
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

38
38
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

249
249
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

86
86
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

322
322
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

172
172
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

258
258
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

287
287
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

96
96
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

228
228
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73

Meer sportnieuws