'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

114 stemmen
'Selemani kiest voor verrassende nieuwe club'

Bij KV Kortrijk waren ze deze zomer opvallend actief met het aantrekken van aanvallende spelers. Didier Lamkel Zé, Dion De Neve, Massimo Bruno, Felipe Avenatti en de inmiddels alweer vertrokken Youssef Challouk streken allemaal neer in het Guldensporenstadion, waar ze duidelijk al anticipeerden op een vertrek van Faïz Selemani. De smaakmaker stak zijn vertrekwens de hele zomer niet onder stoelen of banken.


Begin juli leek hij ook naar KRC Genk te verkassen, maar die deal sprong op het laatste moment nog af. Daarna bleef het lange tijd stil rond de aanvaller, die na het verstrijken van de deadline in België en de meeste Europese landen alsnog in Kortrijk leek te zullen blijven. Tot trainer Adnan Custovic donderdag op zijn persconferentie liet verstaan dat Selemani alsnog op vertrekken stond.

Intussen is ook de bestemming van de 28-jarige duidelijk, want Kingfut meldt dat hij op het punt staat om te tekenen bij Al Ahly. Dat sloot enkele weken geleden het seizoen in Egypte af op een teleurstellende derde plaats, op ruime afstand van kampioen Zamalek. Om volgend seizoen beter te doen en ook in de Afrikaanse Champions League goede resultaten te halen, rekenen ze nu op Selemani.

TAU
Bij Al Ahly zal Selemani ploegmaat worden van onder meer Percy Tau, wiens pad hij in het seizoen 2018/19 al kruiste bij Union. Na dat seizoen kwam de Zuid-Afrikaan nog uit voor Club Brugge, Anderlecht en Brighton, om vorige zomer in Egypte neer te strijken. Selemani verkaste in de zomer van 2019 dan weer naar Kortrijk, waar hij de voorbije drie jaar een sterkhouder was. Hij was er in 79 wedstrijden goed voor 25 goals en vijftien assists.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

12
12
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

8
8
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

41
41
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

257
257
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

36
36
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

136
136
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

165
165
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

106
106
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

145
145
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

295
295
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

228
228
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

68
68
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

421
421
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws