TRANSFERUURTJE: 'Mbokani verrast nog, Selemani verlaat KVK'

183 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mbokani verrast nog, Selemani verlaat KVK'

De transfermarkt is inmiddels wel zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

We zien Dieumerci Mbokani meer dan waarschijnlijk snel opnieuw aan het werk in de Jupiler Pro League. De ervaren spits leek de voorbije dagen nog op weg naar SK Beveren, maar dat zou alsnog achter het net vissen. De Congolees zou eerste klasse versieren en is nu op weg naar Seraing, dat wel nog een akkoord over het financiële plaatje moet zien te vinden.



Bij KV Kortrijk zien ze dan weer nog een absolute sterkhouder vertrekken. Trainer Adnan Custovic bevestigde immers dat een transfer van Faïz Selemani zo goed als in kannen en kruiken is, enkel het nodige papierwerk moet nog afgerond worden. Het is niet duidelijk waar de aanvaller aan de slag gaat, maar gezien de transfermarkt in Europa al gesloten is, lijkt het Midden-Oosten de meest waarschijnlijke bestemming.

Antwerp denkt dan weer nu al aan de transferperiode voor januari. Voor technisch directeur Marc Overmars is het nu al duidelijk wat dan de grootste prioriteit moet zijn: een flankaanvaller met snelheid en diepgang. De Nederlander vindt dat Antwerp momenteel dat type ontbeert, zeker door de blessure van Balikwisha, maar vond in de zomer geen geschikte kandidaat.

BUITENLAND



Chelsea heeft een dag na het ontslag van Thomas Tuchel al zijn nieuwe trainer voorgesteld. Zoals verwacht werd  Graham Potter weggehaald bij Brighton, waar hij de voorbije jaren lof oogstte. De Engelsman tekende een contract voor vijf jaar op Stamford Bridge. Chelsea zou maar liefst 24 miljoen euro betaald hebben om zijn overeenkomst bij Brighton af te kopen.

Nog in Engeland staan er enkele opmerkelijke comebacks op til. Diego Costa legde donderdag medische testen af bij Wolverhampton, nadat de Spanjaard een dag eerder al een werkvergunning toegekend had gekregen. De spits zal snel voorgesteld worden. Newcastle United staat dan weer op het punt om Loris Karius een nieuwe kans te geven. De Duitse blunderdoelman strijkt neer omdat Newcastle door een blessure bij Darlow geen reservedoelman meer heeft.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Zal Mbokani nog een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

9
9
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

26
26
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

26
26
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

154
154
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

134
134
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

164
164
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

97
97
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

122
122
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

279
279
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

271
271
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

209
209
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

176
176
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

266
266
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

222
222
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

85
85
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

506
506
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

233
233
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

379
379
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

180
180
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

122
122
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

490
490
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

206
206

Meer sportnieuws