'Verrassende wending: Mbokani terug in JPL'

door
'Verrassende wending: Mbokani terug in JPL'

De transfermarkt mag in België sinds enkele dagen dan wel gesloten zijn, maar we lijken één van de komende dagen nog een zeer opmerkelijke transfer te gaan krijgen. Het lijkt erop dat er met Dieumerci Mbokani een gewezen Gouden Schoen terug aan de slag gaat in de Jupiler Pro League.


Dat de 36-jarige spits opnieuw in België komt voetballen, is an sich geen verrassing. De Congolees liet in juni zijn contract bij Kuwait SC ontbinden en solliciteerde sindsdien al openlijk voor een terugkeer naar ons land, meer bepaald bij zijn ex-club Standard. Volgens Het Laatste Nieuws voerden de Rouches daadwerkelijk ook gesprekken, net als SK Beveren.

Die laatste club leek de voorbije dagen het pleit te gaan winnen, maar er zou nu een verrassende wending op komst zijn. Mbokani zou nu immers op weg zijn naar Seraing, dat wel nog een financieel akkoord met de speler moet zien te vinden. Als dat lukt, kan de deal snel beklonken worden. Mbokani wil immers liever in de Jupiler Pro League aan de slag dan in de Challenger Pro League.

GOUDEN SCHOEN
De komst van Mbokani zou Seraing alvast een stevige offensieve troef bezorgen in de strijd om het behoud, al hebben ze met Marius al een spits die het goed doet. Voor Mbokani zou Seraing zijn vierde Belgische club worden. Hij was al twee keer actief bij Anderlecht (2006-2007 en 2011-2013) en kwam daarnaast ook uit voor Standard (2007-2010) en Antwerp (2018-2021). Als speler van Anderlecht won hij in 2012 ook de Gouden Schoen. Hij speelde in het buitenland ook voor TP Mazembe, AS Monaco, VfL Wolfsburg, Dynamo Kiev, Norwich City en Hull City.

Zou Mbokani een meerwaarde zijn voor Seraing?

Meest recent

PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

2
2
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

49
49
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

135
135
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

284
284
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

291
291
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

45
45
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

818
818
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

217
217
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

419
419
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

73
73
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

989
989
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

105
105
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

195
195
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

306
306
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

114
114
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

379
379
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

338
338
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

76
76
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

946
946
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

97
97
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

173
173
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

726
726
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

389
389
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

281
281

Meer sportnieuws