Van der Elst zag tweede grote uitblinker bij Club Brugge

285 stemmen
Van der Elst zag tweede grote uitblinker bij Club Brugge

Club Brugge is foutloos aan zijn campagne begonnen in de Champions League. Blauw-Zwart stuurde het zwalpende Bayer Leverkusen met lege handen terug naar Duitsland. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Abakar Sylla. De jonge Ivoriaan was dé grote uitblinker bij de thuisploeg.


Ondanks zijn jeugdige leeftijd speelde de verdediger alsof hij al jaren meedraait aan de top. Na zijn prestatie kreeg hij dan ook van alle kanten lof. Onder meer Marc Degryse schuwde de grote woorden niet. "Een ontdekking. Hij imponeert qua figuur en is beslissend. En hij was verdedigend goed in de eerste helft", vertelde Degryse bij VTM. Ook Simon Mignolet was onder de indruk. De doelman voorspelt zijn jonge ploegmaat een grote carrière op de clubwebstek.

Daarnaast keek ook Franky Van der Elst met open mond naar de prestatie van Sylla. "Ik vond hem ook al in de competitie goed spelen, met heel veel rust en lef aan de bal. Die lijn trok hij door op Champions League-niveau", verklaart de ex-Gouden Schoen aan Sporza. Niet alleen Sylla kon 'The Fox' bovendien bekoren. Ook Raphael Onyedika maakte een goede beurt. Het was pas de tweede wedstrijd voor de Nigeriaan, die weggekocht werd bij FC Midtjylland.

GOEDE TRANSFER

"Nieuwkomer Raphael Onyedika bevestigde zijn opvallende invalbeurt van tegen Cercle, voor iemand die er nog maar net was", klinkt het bij Van der Elst. "Gisteren leed hij één keer gevaarlijk balverlies, maar hij toonde vooral onder druk te kunnen voetballen. Hij wil het spel graag verleggen. Dat lijkt dus ook een goede transfer", oordeelt de ex-Rode Duivel.

LEES OOK: 'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

Stoot Club door naar de volgende ronde?

Meest recent

Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

6
6
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

10
10
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

21
21
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

101
101
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

65
65
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

53
53
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

284
284
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

85
85
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

601
601
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

47
47
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

46
46
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

89
89
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

211
211
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

160
160
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

360
360
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

304
304
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

473
473
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

232
232
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

246
246
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

523
523
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

282
282
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

331
331
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

57
57
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

133
133

Meer sportnieuws