Van der Elst zag tweede grote uitblinker bij Club Brugge

285
Van der Elst zag tweede grote uitblinker bij Club Brugge

Club Brugge is foutloos aan zijn campagne begonnen in de Champions League. Blauw-Zwart stuurde het zwalpende Bayer Leverkusen met lege handen terug naar Duitsland. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Abakar Sylla. De jonge Ivoriaan was dé grote uitblinker bij de thuisploeg.


Ondanks zijn jeugdige leeftijd speelde de verdediger alsof hij al jaren meedraait aan de top. Na zijn prestatie kreeg hij dan ook van alle kanten lof. Onder meer Marc Degryse schuwde de grote woorden niet. "Een ontdekking. Hij imponeert qua figuur en is beslissend. En hij was verdedigend goed in de eerste helft", vertelde Degryse bij VTM. Ook Simon Mignolet was onder de indruk. De doelman voorspelt zijn jonge ploegmaat een grote carrière op de clubwebstek.

Daarnaast keek ook Franky Van der Elst met open mond naar de prestatie van Sylla. "Ik vond hem ook al in de competitie goed spelen, met heel veel rust en lef aan de bal. Die lijn trok hij door op Champions League-niveau", verklaart de ex-Gouden Schoen aan Sporza. Niet alleen Sylla kon 'The Fox' bovendien bekoren. Ook Raphael Onyedika maakte een goede beurt. Het was pas de tweede wedstrijd voor de Nigeriaan, die weggekocht werd bij FC Midtjylland.

GOEDE TRANSFER

"Nieuwkomer Raphael Onyedika bevestigde zijn opvallende invalbeurt van tegen Cercle, voor iemand die er nog maar net was", klinkt het bij Van der Elst. "Gisteren leed hij één keer gevaarlijk balverlies, maar hij toonde vooral onder druk te kunnen voetballen. Hij wil het spel graag verleggen. Dat lijkt dus ook een goede transfer", oordeelt de ex-Rode Duivel.

LEES OOK: Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Stoot Club door naar de volgende ronde?

Meest recent

'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

11
11
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

29
29
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

35
35
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

50
50
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

37
37
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

239
239
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

40
40
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

249
249
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

238
238
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

197
197
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

102
102
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

191
191
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

247
247
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

136
136
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

215
215
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

411
411
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

114
114
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

488
488

Meer sportnieuws