'Selemani verkast alsnog naar andere club'

door
'Selemani verkast alsnog naar andere club'

Belgische clubs kunnen geen transfers meer doen. De mercato sloot in ons land op 6 september. Verschillende clubs haalden er in laatste instantie nog wat versterking bij. Ook bij KV Kortrijk bewoog er wat op de laatste dag.


De Kerels haalden er met Oleksiy Sych een nieuwe kracht bij. De jonge Oekraïener van 21 wordt gehuurd van Rukh Lviv uit zijn thuisland. Hij moet de kern versterken op de rechtsachter. Daarnaast haalden de West-Vlamingen ook Stjepan Loncar aan boord. De Bosniër maakte de overstap van het Hongaarse Ferencváros. Ook Loncar wordt gehuurd. KVK bedong op beide spelers wel een aankoopoptie.

Aan uitgaande zijde nam KVK (tijdelijk) afscheid van Youssef Challouk. De aanvallende middenvelder wordt tot het einde van het seizoen op huurbasis gestald bij tweedeklasser RDWM. Challouk kwam onlangs nog maar over van KMSK Deinze, maar mag dus opnieuw zijn schoenen aanbinden in 1B. En mogelijk wuift KVK nu ook nog Faïz Selemani (28) uit.

ONBEKENDE CLUB

Selemani zou volgens journalist Imar Vandenabeele dicht bij een vertrek uit het Guldensporenstadion staan. Volgens coach Adnan Custovic moet er enkel nog wat papierwerk geregeld worden. Het is niet duidelijk naar welke club Selemani zal verkassen, maar aangezien de markt in België gesloten is, zal hij dus naar het buitenland vertrekken. De snelle flankspeler werd in het verleden al in verband gebracht met KRC Genk en Standard. Die twee clubs mogen de speler uit hun hoofd zetten. Selemani kwam in totaal 79 keer uit voor KVK. Hij scoorde 25 keer en gaf ook 15 assists. 

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Zal KVK hem hard missen?

Meest recent

Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

1
1
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

28
28
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

58
58
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

190
190
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

179
179
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

247
247
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

420
420
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

67
67
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

119
119
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

364
364
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

69
69
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

115
115
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

297
297
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

298
298
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

922
922
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

130
130
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

327
327
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

523
523
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

583
583
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

813
813
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

284
284
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

694
694
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

457
457
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69

Meer sportnieuws