'Selemani verkast alsnog naar andere club'

door
'Selemani verkast alsnog naar andere club'

Belgische clubs kunnen geen transfers meer doen. De mercato sloot in ons land op 6 september. Verschillende clubs haalden er in laatste instantie nog wat versterking bij. Ook bij KV Kortrijk bewoog er wat op de laatste dag.


De Kerels haalden er met Oleksiy Sych een nieuwe kracht bij. De jonge Oekraïener van 21 wordt gehuurd van Rukh Lviv uit zijn thuisland. Hij moet de kern versterken op de rechtsachter. Daarnaast haalden de West-Vlamingen ook Stjepan Loncar aan boord. De Bosniër maakte de overstap van het Hongaarse Ferencváros. Ook Loncar wordt gehuurd. KVK bedong op beide spelers wel een aankoopoptie.

Aan uitgaande zijde nam KVK (tijdelijk) afscheid van Youssef Challouk. De aanvallende middenvelder wordt tot het einde van het seizoen op huurbasis gestald bij tweedeklasser RDWM. Challouk kwam onlangs nog maar over van KMSK Deinze, maar mag dus opnieuw zijn schoenen aanbinden in 1B. En mogelijk wuift KVK nu ook nog Faïz Selemani (28) uit.

ONBEKENDE CLUB

Selemani zou volgens journalist Imar Vandenabeele dicht bij een vertrek uit het Guldensporenstadion staan. Volgens coach Adnan Custovic moet er enkel nog wat papierwerk geregeld worden. Het is niet duidelijk naar welke club Selemani zal verkassen, maar aangezien de markt in België gesloten is, zal hij dus naar het buitenland vertrekken. De snelle flankspeler werd in het verleden al in verband gebracht met KRC Genk en Standard. Die twee clubs mogen de speler uit hun hoofd zetten. Selemani kwam in totaal 79 keer uit voor KVK. Hij scoorde 25 keer en gaf ook 15 assists. 

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Zal KVK hem hard missen?

Meest recent

Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

1
1
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

49
49
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

68
68
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

131
131
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

62
62
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

175
175
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

175
175
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

172
172
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

422
422
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

492
492
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

85
85
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

136
136
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

425
425
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

481
481
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

297
297
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

240
240
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

261
261
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

245
245
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

251
251
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

77
77
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

382
382
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

173
173
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

621
621
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

327
327

Meer sportnieuws