'Antwerp haalt tweede Overmars binnen'

door
'Antwerp haalt tweede Overmars binnen'

Bij Antwerp is er de voorbije maanden héél wat veranderd. De Great Old gooide zijn sportieve koers helemaal om met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur. Die zorgde snel voor een heuse Nederlandse invasie op de Bosuil, want in zijn zog streken ook nog trainer Mark van Bommel, een pak Nederlandse assistenten en spelers Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp en Calvin Stengs neer.


Nu blijkt Overmars nogmaals gevist te hebben in de vijver van oude bekenden. De sportieve baas heeft nu namelijk ook zijn eigen zoon naar Antwerp gehaald, weet Het Laatste Nieuws. Frenkie Overmars is 22 jaar oud en speelde in de jeugd van FC Twente, waarna hij afzakte naar de hoogste amateurreeksen in Nederland. Hij stopte eind 2021 echter met voetballen door een zware knieblessure.

De jonge Overmars komt dus niet naar Antwerp als speler, maar gaat wel aan de slag in de scouting. Hij zal dus zijn vader moeten helpen om de volgende aanwinsten van Antwerp te vinden. Hij heeft nog enkele maanden om zich in te werken, want de transfermarkt in België is uiteraard nog maar net gesloten en gaat pas in januari weer open. Bovendien lijkt Antwerp zijn kern al vrij goed op orde te hebben, zeker er nu nog maar op twee fronten gestreden moet worden na de onfortuinlijke uitschakeling in de laatste voorronde van de Conference League door Istanbul Basaksehir.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Goede aanstelling van Antwerp?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor storm op tv en daarbuiten

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

0
0
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

1
1
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

46
46
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

93
93
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

93
93
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

182
182
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

142
142
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

67
67
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

288
288
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

396
396
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

37
37
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

59
59
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

314
314
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

367
367
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

147
147
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

114
114
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

106
106
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

311
311
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

87
87
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

395
395
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

296
296
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

450
450
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

283
283
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

806
806

Meer sportnieuws