Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

door
Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

AA Gent was één van de teams die in het absolute slot van de transferperiode nog leek te kunnen toeslaan, maar die uiteindelijk zich toch koest hield. Hein Vanhaezebrouck had er nochtans wel graag nog aanvallende versterking bij gehad, want de zware blessure van Tarik Tissoudali werd nooit echt opgevangen.


Met Jens Petter Hauge streek er daarna wel een extra aanvaller neer in de Ghelamco Arena, maar de Noor blijkt toch niet helemaal hetzelfde type als de Marokkaanse dribbelaar en heeft bovendien ook nog tijd nodig om zijn beste niveau te halen. Vanhaezebrouck gebruikt hem voorlopig vooral als invaller. Gent leek even werk te gaan maken van Ilias Sebaoui (Beerschot), maar die bleef uiteindelijk op het Kiel.

Michel Louwagie geeft in Het Nieuwsblad aan dat het voor Gent onbetaalbaar geweest zou zijn om een vervanger van hetzelfde niveau als Tissoudali te halen. Ook Sebaoui lieten ze uiteindelijk links liggen. "We volgen hem en we blijven hem volgen. We hebben geïnformeerd en ik denk dat Beerschot hem ook graag verkocht had. Maar wij hebben ook Salah en Fofana, jonge spelers met kwaliteiten. Sebaoui staat nu iets verder, maar misschien staan onze kornuiten over vier maanden even ver. Daarom hebben we finaal geen bod uitgebracht", aldus de algemeen manager.

JEUGDPRODUCTEN
AA Gent lijkt dus nog eens in te zetten op zijn eigen jeugd. Vanhaezebrouck gaf in de eerste weken van het seizoen alvast speelkansen aan de twee genoemde aanvallers. De 17-jarige Malick Fofana kwam zelfs al eens aan de aftrap in de competitiewedstrijd tegen Westerlo en mocht nog drie keer invallen. Ibrahim Salah (21) mocht tot dusver dan weer twee keer invallen. Beiden speelden zich bovendien ook al in de kijker in eerste nationale met Jong AA Gent. Fofana scoorde er twee keer in twee matchen, Salah zelfs drie keer in twee matchen.

LEES OOK: AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

'Oosting grijpt in: trio betaalt gelag bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

0
0
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

112
112
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

186
186
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

193
193
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

44
44
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

73
73
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

596
596
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

436
436
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

224
224
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

300
300
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

771
771
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

317
317
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

315
315
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

395
395
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

174
174
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

155
155
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

91
91
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

294
294
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

300
300
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

67
67
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

465
465
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

391
391
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

572
572
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

56
56

Meer sportnieuws