Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

door
Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

AA Gent was één van de teams die in het absolute slot van de transferperiode nog leek te kunnen toeslaan, maar die uiteindelijk zich toch koest hield. Hein Vanhaezebrouck had er nochtans wel graag nog aanvallende versterking bij gehad, want de zware blessure van Tarik Tissoudali werd nooit echt opgevangen.


Met Jens Petter Hauge streek er daarna wel een extra aanvaller neer in de Ghelamco Arena, maar de Noor blijkt toch niet helemaal hetzelfde type als de Marokkaanse dribbelaar en heeft bovendien ook nog tijd nodig om zijn beste niveau te halen. Vanhaezebrouck gebruikt hem voorlopig vooral als invaller. Gent leek even werk te gaan maken van Ilias Sebaoui (Beerschot), maar die bleef uiteindelijk op het Kiel.

Michel Louwagie geeft in Het Nieuwsblad aan dat het voor Gent onbetaalbaar geweest zou zijn om een vervanger van hetzelfde niveau als Tissoudali te halen. Ook Sebaoui lieten ze uiteindelijk links liggen. "We volgen hem en we blijven hem volgen. We hebben geïnformeerd en ik denk dat Beerschot hem ook graag verkocht had. Maar wij hebben ook Salah en Fofana, jonge spelers met kwaliteiten. Sebaoui staat nu iets verder, maar misschien staan onze kornuiten over vier maanden even ver. Daarom hebben we finaal geen bod uitgebracht", aldus de algemeen manager.

JEUGDPRODUCTEN
AA Gent lijkt dus nog eens in te zetten op zijn eigen jeugd. Vanhaezebrouck gaf in de eerste weken van het seizoen alvast speelkansen aan de twee genoemde aanvallers. De 17-jarige Malick Fofana kwam zelfs al eens aan de aftrap in de competitiewedstrijd tegen Westerlo en mocht nog drie keer invallen. Ibrahim Salah (21) mocht tot dusver dan weer twee keer invallen. Beiden speelden zich bovendien ook al in de kijker in eerste nationale met Jong AA Gent. Fofana scoorde er twee keer in twee matchen, Salah zelfs drie keer in twee matchen.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

1
1
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

61
61
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

60
60
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

130
130
Zware klap voor Kompany: transferbom rond Bayern‑sterspeler

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

96
96
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

28
28
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

101
101
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

80
80
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

128
128
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

97
97
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

49
49
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

200
200
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

200
200
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

48
48
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

293
293
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

187
187
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

282
282
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

159
159
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

338
338
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

386
386
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

166
166
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

108
108
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

264
264
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

57
57
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

209
209

Meer sportnieuws