Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

door
Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

AA Gent was één van de teams die in het absolute slot van de transferperiode nog leek te kunnen toeslaan, maar die uiteindelijk zich toch koest hield. Hein Vanhaezebrouck had er nochtans wel graag nog aanvallende versterking bij gehad, want de zware blessure van Tarik Tissoudali werd nooit echt opgevangen.


Met Jens Petter Hauge streek er daarna wel een extra aanvaller neer in de Ghelamco Arena, maar de Noor blijkt toch niet helemaal hetzelfde type als de Marokkaanse dribbelaar en heeft bovendien ook nog tijd nodig om zijn beste niveau te halen. Vanhaezebrouck gebruikt hem voorlopig vooral als invaller. Gent leek even werk te gaan maken van Ilias Sebaoui (Beerschot), maar die bleef uiteindelijk op het Kiel.

Michel Louwagie geeft in Het Nieuwsblad aan dat het voor Gent onbetaalbaar geweest zou zijn om een vervanger van hetzelfde niveau als Tissoudali te halen. Ook Sebaoui lieten ze uiteindelijk links liggen. "We volgen hem en we blijven hem volgen. We hebben geïnformeerd en ik denk dat Beerschot hem ook graag verkocht had. Maar wij hebben ook Salah en Fofana, jonge spelers met kwaliteiten. Sebaoui staat nu iets verder, maar misschien staan onze kornuiten over vier maanden even ver. Daarom hebben we finaal geen bod uitgebracht", aldus de algemeen manager.

JEUGDPRODUCTEN
AA Gent lijkt dus nog eens in te zetten op zijn eigen jeugd. Vanhaezebrouck gaf in de eerste weken van het seizoen alvast speelkansen aan de twee genoemde aanvallers. De 17-jarige Malick Fofana kwam zelfs al eens aan de aftrap in de competitiewedstrijd tegen Westerlo en mocht nog drie keer invallen. Ibrahim Salah (21) mocht tot dusver dan weer twee keer invallen. Beiden speelden zich bovendien ook al in de kijker in eerste nationale met Jong AA Gent. Fofana scoorde er twee keer in twee matchen, Salah zelfs drie keer in twee matchen.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

7
7
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

23
23
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

45
45
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

125
125
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

38
38
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

48
48
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

347
347
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

138
138
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

277
277
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

37
37
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

118
118
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

50
50
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

530
530
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

152
152
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

255
255
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

333
333
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

259
259
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

186
186
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

98
98
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

73
73
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

112
112
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

476
476
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

249
249

Meer sportnieuws