Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

door
Louwagie verklaart waarom AA Gent geen nieuwe Tissoudali haalde

AA Gent was één van de teams die in het absolute slot van de transferperiode nog leek te kunnen toeslaan, maar die uiteindelijk zich toch koest hield. Hein Vanhaezebrouck had er nochtans wel graag nog aanvallende versterking bij gehad, want de zware blessure van Tarik Tissoudali werd nooit echt opgevangen.


Met Jens Petter Hauge streek er daarna wel een extra aanvaller neer in de Ghelamco Arena, maar de Noor blijkt toch niet helemaal hetzelfde type als de Marokkaanse dribbelaar en heeft bovendien ook nog tijd nodig om zijn beste niveau te halen. Vanhaezebrouck gebruikt hem voorlopig vooral als invaller. Gent leek even werk te gaan maken van Ilias Sebaoui (Beerschot), maar die bleef uiteindelijk op het Kiel.

Michel Louwagie geeft in Het Nieuwsblad aan dat het voor Gent onbetaalbaar geweest zou zijn om een vervanger van hetzelfde niveau als Tissoudali te halen. Ook Sebaoui lieten ze uiteindelijk links liggen. "We volgen hem en we blijven hem volgen. We hebben geïnformeerd en ik denk dat Beerschot hem ook graag verkocht had. Maar wij hebben ook Salah en Fofana, jonge spelers met kwaliteiten. Sebaoui staat nu iets verder, maar misschien staan onze kornuiten over vier maanden even ver. Daarom hebben we finaal geen bod uitgebracht", aldus de algemeen manager.

JEUGDPRODUCTEN
AA Gent lijkt dus nog eens in te zetten op zijn eigen jeugd. Vanhaezebrouck gaf in de eerste weken van het seizoen alvast speelkansen aan de twee genoemde aanvallers. De 17-jarige Malick Fofana kwam zelfs al eens aan de aftrap in de competitiewedstrijd tegen Westerlo en mocht nog drie keer invallen. Ibrahim Salah (21) mocht tot dusver dan weer twee keer invallen. Beiden speelden zich bovendien ook al in de kijker in eerste nationale met Jong AA Gent. Fofana scoorde er twee keer in twee matchen, Salah zelfs drie keer in twee matchen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Goede beslissing van AA Gent?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

36
36
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

81
81
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

23
23
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

57
57
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

169
169
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

57
57
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

65
65
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

62
62
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

108
108
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

128
128
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

159
159
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

341
341
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

219
219
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

108
108
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

264
264
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

95
95
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

361
361
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

286
286
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

691
691
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

549
549
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

219
219

Meer sportnieuws