'Barça zet grote schoonmaak gewoon verder'

120 stemmen
'Barça zet grote schoonmaak gewoon verder'

Het is bij FC Barcelona een bijzonder drukke zomer geweest. De Catalanen gaven ondanks hun financiële problemen meer dan 150 miljoen euro uit aan transfers en moesten dan ook zwoegen om al die nieuwkomers speelgerechtigd te krijgen. Dat lukte uiteindelijk met de nodige moeite ook. Maar ondanks dat de transferperiode nu voorbij is, blijft de grote schoonmaak in Camp Nou verdergaan.


Er staat immers nog een vertrekker op til, want het heeft er alle schijn van dat Miralem Pjanic Barça ook nog zal verlaten. De Bosnische middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan Besiktas en werd door Xavi opnieuw in de kern opgenomen. Speelkansen versieren zat er echter niet in, want hij kwam tot dusver nog geen seconde in actie.

Dat zal ook niet meer gebeuren, want Fabrizio Romano weet dat Pjanic inmiddels met succes zijn medische testen afgelegd heeft bij Sharjah FC, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. De transfer is daarmee helemaal rond, enkel de officiële aankondiging moet nog volgen.

EXODUS
Barcelona laat Pjanic gratis vertrekken en de Bosniër is zo al de achtste speler die Camp Nou deze zomer transfervrij verlaat. Eerder mochten ook Riqui Puig (LA Galaxy), Braithwaite (Espanyol), Mingueza (Celta), Neto (Bournemouth), Manaj (Watford), Wagué (Gorica) en Dani Alves (Pumas) al zonder transfersom de club verlaten. Daarnaast werden ook nog zeven spelers uitgeleend, terwijl de aflopende huurcontracten van Traoré en Luuk de Jong niet verlengd werden en Coutinho en Aubameyang verkocht werden.


LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Had Barça hem moeten houden?

Meest recent

Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

33
33
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

28
28
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

85
85
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

225
225
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

42
42
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

348
348
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

38
38
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

161
161
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

37
37
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

199
199
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

343
343
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

730
730
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

470
470
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

142
142
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

435
435
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

246
246
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

681
681
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

176
176
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

638
638
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

123
123
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

253
253
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

437
437
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

738
738
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

128
128

Meer sportnieuws