KV Mechelen hengelt gewenste middenvelder nog binnen

102 stemmen
KV Mechelen hengelt gewenste middenvelder nog binnen

KV Mechelen heeft dit seizoen niet helemaal een droomstart genomen en kampeert na zeven speeldagen met zeven punten in de rechterkolom. Trainer Danny Buijs wou er daarom graag nog versterking bij in het slot van de mercato. De Nederlander drong vooral nog aan op de komst van een middenvelder en die heeft hij nu ook gekregen.


Aanvankelijk probeerde Buijs om zijn landgenoot Ruud Vormer naar het AFAS Stadion te lokken, maar de 34-jarige wou Club Brugge niet verlaten voor een ander Belgisch team. KVM schakelde dan maar door naar een andere topclub en vond uiteindelijk versterking bij Antwerp. Beide teams hebben dinsdagavond aangekondigd dat Birger Verstraete dit seizoen op huurbasis voor Malinwa zal spelen.

Mark van Bommel rekende immers niet op de 28-jarige middenvelder, die tot dusver slechts één keer aan de aftrap kwam. Dat was in de verloren terugwedstrijd tegen Basaksehir in de play-offs van de Conference League. Daarvoor was hij negen keer ingevallen en had hij ook gescoord in de terugmatch tegen Lille. Verstraete was duidelijk kop van Jut na de Europese uitschakeling, want sindsdien haalde hij de wedstrijdselectie van Antwerp niet meer.

RELANCEREN
Bij KV Mechelen moet hij zich weer zien te lanceren. Het wordt al de zesde Belgische club voor Verstraete, die eerder al aan de slag was bij Club Brugge, Moeskroen, KV Kortrijk, AA Gent en Antwerp. Tussendoor maakte hij ook één buitenlands avontuur mee, bij FC Köln. In 2018 mocht hij ook één keer opdraven bij de Rode Duivels. 


LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

Zal hij een meerwaarde zijn voor KV Mechelen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

40
40
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

24
24
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

22
22
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

19
19
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

279
279
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

42
42
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

175
175
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

209
209
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

146
146
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

103
103
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

648
648
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

157
157
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1020
1020
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

642
642
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

433
433
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

823
823
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

805
805
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

130
130
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

478
478
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

795
795
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

385
385

Meer sportnieuws