KV Mechelen hengelt gewenste middenvelder nog binnen

door
KV Mechelen hengelt gewenste middenvelder nog binnen

KV Mechelen heeft dit seizoen niet helemaal een droomstart genomen en kampeert na zeven speeldagen met zeven punten in de rechterkolom. Trainer Danny Buijs wou er daarom graag nog versterking bij in het slot van de mercato. De Nederlander drong vooral nog aan op de komst van een middenvelder en die heeft hij nu ook gekregen.


Aanvankelijk probeerde Buijs om zijn landgenoot Ruud Vormer naar het AFAS Stadion te lokken, maar de 34-jarige wou Club Brugge niet verlaten voor een ander Belgisch team. KVM schakelde dan maar door naar een andere topclub en vond uiteindelijk versterking bij Antwerp. Beide teams hebben dinsdagavond aangekondigd dat Birger Verstraete dit seizoen op huurbasis voor Malinwa zal spelen.

Mark van Bommel rekende immers niet op de 28-jarige middenvelder, die tot dusver slechts één keer aan de aftrap kwam. Dat was in de verloren terugwedstrijd tegen Basaksehir in de play-offs van de Conference League. Daarvoor was hij negen keer ingevallen en had hij ook gescoord in de terugmatch tegen Lille. Verstraete was duidelijk kop van Jut na de Europese uitschakeling, want sindsdien haalde hij de wedstrijdselectie van Antwerp niet meer.

RELANCEREN
Bij KV Mechelen moet hij zich weer zien te lanceren. Het wordt al de zesde Belgische club voor Verstraete, die eerder al aan de slag was bij Club Brugge, Moeskroen, KV Kortrijk, AA Gent en Antwerp. Tussendoor maakte hij ook één buitenlands avontuur mee, bij FC Köln. In 2018 mocht hij ook één keer opdraven bij de Rode Duivels. 


LEES OOK: Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Zal hij een meerwaarde zijn voor KV Mechelen?

Meest recent

Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

1
1
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

68
68
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

317
317
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

83
83
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

141
141
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

433
433
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

586
586
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

103
103
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

270
270
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

243
243
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

581
581
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

334
334
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

668
668
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

663
663
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

773
773
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1409
1409
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

780
780
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

480
480
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

398
398
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

665
665
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1055
1055

Meer sportnieuws