'Anderlecht trekt zich de haren uit op deadline day'

door
'Anderlecht trekt zich de haren uit op deadline day'

RSC Anderlecht raakte afgelopen weekend niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen OH Leuven. Paars-Wit heeft zijn start daarmee gemist. Met 10 op 21 oogt de balans onder nieuwe coach Felice Mazzu mager. De achterstand op leider Antwerp bedraagt ondertussen al elf punten.


Op de slotdag van de mercato wilde de recordkampioen zijn selectie daarom nog voorzien van een kwaliteitsinjectie. Volgens Kjell Doms, RSCA-watcher van HLN, wilde de club nog een winger en een spits binnenhalen. Tevergeefs, want de juiste doelwitten werden niet gevonden. Zo lijkt de transferperiode van Anderlecht rustig te gaan eindigen.

Eerder haalden de Brusselaars al enkele aanwinsten aan boord. Eerst en vooral waren er de transfers van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva. Vooral die laatste liet zich ondertussen al positief opmerken. De jonge Portugees scoorde al zes keer en gaf al twee assists voor RSCA.

Later kwamen daar ook nog Moussa N'Diaye, Amadou Diawara en Jan Vertonghen bij. Die laatstgenoemde moet de verdediging helpen op punt te zetten. De recordinternational van de Duivels was uit de gratie gevallen bij Benfica en wil zijn carrière met het oog op het WK in Qatar herlanceren in eigen land.

UITGAAND VERKEER

Ook aan uitgaande zijde bewoog er heel wat bij RSCA. Zo was er onder meer de transfer van Sergio Gomez. De Spaanse flankspeler verkaste voor 13 miljoen euro naar de Engelse landskampioen Manchester City. Ook onder meer Michel Vlap  en Josh Cullen zochten andere oorden op. De Nederlander verkaste naar FC Twente, de Ier naar het Burley van Vincent Kompany.

LEES OOK: Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

Haalt RSCA de top vier?

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

8
8
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

37
37
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

14
14
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

129
129
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

60
60
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

65
65
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

138
138
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

245
245
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

317
317
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

278
278
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

340
340
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

59
59
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

254
254
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

190
190
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

262
262
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

186
186
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

457
457
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

399
399
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

108
108
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

312
312
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

212
212
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

571
571
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

823
823
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

439
439

Meer sportnieuws