'Anderlecht trekt zich de haren uit op deadline day'

door
'Anderlecht trekt zich de haren uit op deadline day'

RSC Anderlecht raakte afgelopen weekend niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen OH Leuven. Paars-Wit heeft zijn start daarmee gemist. Met 10 op 21 oogt de balans onder nieuwe coach Felice Mazzu mager. De achterstand op leider Antwerp bedraagt ondertussen al elf punten.


Op de slotdag van de mercato wilde de recordkampioen zijn selectie daarom nog voorzien van een kwaliteitsinjectie. Volgens Kjell Doms, RSCA-watcher van HLN, wilde de club nog een winger en een spits binnenhalen. Tevergeefs, want de juiste doelwitten werden niet gevonden. Zo lijkt de transferperiode van Anderlecht rustig te gaan eindigen.

Eerder haalden de Brusselaars al enkele aanwinsten aan boord. Eerst en vooral waren er de transfers van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva. Vooral die laatste liet zich ondertussen al positief opmerken. De jonge Portugees scoorde al zes keer en gaf al twee assists voor RSCA.

Later kwamen daar ook nog Moussa N'Diaye, Amadou Diawara en Jan Vertonghen bij. Die laatstgenoemde moet de verdediging helpen op punt te zetten. De recordinternational van de Duivels was uit de gratie gevallen bij Benfica en wil zijn carrière met het oog op het WK in Qatar herlanceren in eigen land.

UITGAAND VERKEER

Ook aan uitgaande zijde bewoog er heel wat bij RSCA. Zo was er onder meer de transfer van Sergio Gomez. De Spaanse flankspeler verkaste voor 13 miljoen euro naar de Engelse landskampioen Manchester City. Ook onder meer Michel Vlap  en Josh Cullen zochten andere oorden op. De Nederlander verkaste naar FC Twente, de Ier naar het Burley van Vincent Kompany.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Haalt RSCA de top vier?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

63
63
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

69
69
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

126
126
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

47
47
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

201
201
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

355
355
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

155
155
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

50
50
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

452
452
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

99
99
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

102
102
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

53
53
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

209
209
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

132
132
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

103
103
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

168
168
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

182
182
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws