Degryse geeft grote favoriet voor Champions League

door
Degryse geeft grote favoriet voor Champions League

Dinsdagavond is het zover. Dan wordt de nieuwe jaargang in de Champions League op gang geschoten. Club Brugge, de enige Belgische vertegenwoordiger, komt woensdag pas in actie. Het neemt het dan thuis op tegen Bayer Leverkusen. Enkele kleppers starten dinsdag al aan hun campagne.


Onder meer Real Madrid, de winnaar van de vorig editie, begint er dinsdag al aan. De Koninklijke gaat op bezoek bij Celtic. PSG, door velen gezien als een van de favorieten, ontvangt Juventus. Het Manchester City van onze landgenoot Kevin De Bruyne maakte de verplaatsing naar Sevilla. Heel wat leuke affiches om naar uit te kijken dus voor de voetballiefhebber. Ook Marc Degryse zal ongetwijfeld een aandachtige toeschouwer zijn.

De ex-voetballer en analist laat bij Het Laatste Nieuws zijn licht schijnen op de Champions League. Zo ziet hij een zwak punt bij Club Brugge, maar duidt hij ook zijn grote favoriet voor de eindzege aan. Degryse denkt dat Manchester City deze editie met de oppergaai zal gaan lopen. "Ik denk dat Manchester City dit jaar aan het langste eind zal trekken. Ze proberen het al enkele jaren tevergeefs, maar met Haaland erbij moet het lukken", aldus Degryse, die Bayern München en PSG tipt als "gevaarlijke klanten".

HAALAND

Met Erling Haaland beschikt City over een aartsgevaarlijk wapen voorin. De Noorse spits kwam over van Borussia Dortmund en scoort voorlopig ook in Engeland met de ogen dicht. In zeven duels voor zijn nieuwe werkgever zit hij al aan tien (!) goals en één assist. Een waanzinnig gemiddelde, dat hij wil doortrekken op het Europese toneel. Met Kevin De Bruyne achter zich heeft Haaland alvast een aangever van wereldniveau.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Wie wint de CL?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

7
7
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

52
52
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

13
13
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

49
49
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

109
109
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

258
258
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

68
68
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

187
187
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

210
210
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

83
83
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1640
1640
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

463
463
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

194
194
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

144
144
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

650
650
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

61
61
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

122
122
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

386
386
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

242
242
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

654
654
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

91
91
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

85
85

Meer sportnieuws