Degryse geeft grote favoriet voor Champions League

door
Degryse geeft grote favoriet voor Champions League

Dinsdagavond is het zover. Dan wordt de nieuwe jaargang in de Champions League op gang geschoten. Club Brugge, de enige Belgische vertegenwoordiger, komt woensdag pas in actie. Het neemt het dan thuis op tegen Bayer Leverkusen. Enkele kleppers starten dinsdag al aan hun campagne.


Onder meer Real Madrid, de winnaar van de vorig editie, begint er dinsdag al aan. De Koninklijke gaat op bezoek bij Celtic. PSG, door velen gezien als een van de favorieten, ontvangt Juventus. Het Manchester City van onze landgenoot Kevin De Bruyne maakte de verplaatsing naar Sevilla. Heel wat leuke affiches om naar uit te kijken dus voor de voetballiefhebber. Ook Marc Degryse zal ongetwijfeld een aandachtige toeschouwer zijn.

De ex-voetballer en analist laat bij Het Laatste Nieuws zijn licht schijnen op de Champions League. Zo ziet hij een zwak punt bij Club Brugge, maar duidt hij ook zijn grote favoriet voor de eindzege aan. Degryse denkt dat Manchester City deze editie met de oppergaai zal gaan lopen. "Ik denk dat Manchester City dit jaar aan het langste eind zal trekken. Ze proberen het al enkele jaren tevergeefs, maar met Haaland erbij moet het lukken", aldus Degryse, die Bayern München en PSG tipt als "gevaarlijke klanten".

HAALAND

Met Erling Haaland beschikt City over een aartsgevaarlijk wapen voorin. De Noorse spits kwam over van Borussia Dortmund en scoort voorlopig ook in Engeland met de ogen dicht. In zeven duels voor zijn nieuwe werkgever zit hij al aan tien (!) goals en één assist. Een waanzinnig gemiddelde, dat hij wil doortrekken op het Europese toneel. Met Kevin De Bruyne achter zich heeft Haaland alvast een aangever van wereldniveau.

LEES OOK: Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

Wie wint de CL?

Meest recent

Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

2
2
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

10
10
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

40
40
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

72
72
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

141
141
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

60
60
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

595
595
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

88
88
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

137
137
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

12
12
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

555
555
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

282
282
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

201
201
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

102
102
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

358
358
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

280
280
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

157
157
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

194
194
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

112
112
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

105
105
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

567
567
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

84
84

Meer sportnieuws