'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

door
'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

In november gaat het WK in Qatar van start. Frankrijk behoort opnieuw tot de absolute topfavorieten voor de oppergaai. Bij Les Bleus heeft men op papier de sterkste kern van alle deelnemende landen, al dreigt één absolute sterspeler het WK nu te gaan missen. Zo zal Paul Pogba mogelijks een kruis over het wereldkampioenschap mogen maken. 


Paul Pogba vierde deze zomer zijn rentree bij Juventus. De Fransman besloot na een jarenlange periode bij Manchester United om terug te keren naar het 'oude nest' in Turijn. Bij de Oude Dame hoopte hij zijn vorm van weleer weer te behalen, maar kreeg hij al meteen bijzonder slecht nieuws te verwerken. Zo liep hij een zware knieblessure op tijdens zijn eerste weken in Italië. 

De Fransman kreeg nadien de keuze voorgeschoteld. Ofwel diende Pogba te proberen om te revalideren zonder medische ingreep, ofwel diende hij te kiezen voor een operatie waardoor zijn WK-kansen gaaf werden. De Fransman opteerde de eerste optie, maar na een wekenlang revalidatieproces zonder beterschap heeft Pogba echter geen keuze meer. Juventus deelde vandaag mee dat de middenvelder wel degelijk onder het mes moet. 

Geen WK? 

De revalidatie na de knieoperatie wordt geschat op enkele maanden. Zo wordt een WK-deelname voor de middenvelder bijzonder nipt, tenzij de Fransman op een miraculeuze wijze zou herstellen van de ingreep. Juventus-trainer Allegri heeft alvast niet veel hoop op een vervroegde terugkeer van Pogba. "Als we realistisch zijn, keert hij pas in januari terug", aldus de Italiaan. Alles lijkt er dus op te gaan wijzen dat Didier Deschamps het zonder zijn draaischijf op het middenveld zal moeten doen in Qatar. 


LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Heeft Frankrijk genoeg weelde om het verlies van Pogba op te vangen?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

23
23
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

139
139
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

253
253
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

244
244
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

94
94
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

107
107
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

305
305
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

81
81
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

42
42
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

361
361
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

342
342
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

189
189
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

250
250
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

443
443
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

340
340
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

478
478
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

92
92
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

206
206

Meer sportnieuws