'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

door
'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

In november gaat het WK in Qatar van start. Frankrijk behoort opnieuw tot de absolute topfavorieten voor de oppergaai. Bij Les Bleus heeft men op papier de sterkste kern van alle deelnemende landen, al dreigt één absolute sterspeler het WK nu te gaan missen. Zo zal Paul Pogba mogelijks een kruis over het wereldkampioenschap mogen maken. 


Paul Pogba vierde deze zomer zijn rentree bij Juventus. De Fransman besloot na een jarenlange periode bij Manchester United om terug te keren naar het 'oude nest' in Turijn. Bij de Oude Dame hoopte hij zijn vorm van weleer weer te behalen, maar kreeg hij al meteen bijzonder slecht nieuws te verwerken. Zo liep hij een zware knieblessure op tijdens zijn eerste weken in Italië. 

De Fransman kreeg nadien de keuze voorgeschoteld. Ofwel diende Pogba te proberen om te revalideren zonder medische ingreep, ofwel diende hij te kiezen voor een operatie waardoor zijn WK-kansen gaaf werden. De Fransman opteerde de eerste optie, maar na een wekenlang revalidatieproces zonder beterschap heeft Pogba echter geen keuze meer. Juventus deelde vandaag mee dat de middenvelder wel degelijk onder het mes moet. 

Geen WK? 

De revalidatie na de knieoperatie wordt geschat op enkele maanden. Zo wordt een WK-deelname voor de middenvelder bijzonder nipt, tenzij de Fransman op een miraculeuze wijze zou herstellen van de ingreep. Juventus-trainer Allegri heeft alvast niet veel hoop op een vervroegde terugkeer van Pogba. "Als we realistisch zijn, keert hij pas in januari terug", aldus de Italiaan. Alles lijkt er dus op te gaan wijzen dat Didier Deschamps het zonder zijn draaischijf op het middenveld zal moeten doen in Qatar. 


Heeft Frankrijk genoeg weelde om het verlies van Pogba op te vangen?

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

1
1
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

232
232
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

23
23
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

30
30
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

214
214
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

43
43
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

276
276
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

343
343
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

47
47
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

147
147
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

119
119
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

289
289
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

678
678
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

153
153
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws