'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

door
'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

In november gaat het WK in Qatar van start. Frankrijk behoort opnieuw tot de absolute topfavorieten voor de oppergaai. Bij Les Bleus heeft men op papier de sterkste kern van alle deelnemende landen, al dreigt één absolute sterspeler het WK nu te gaan missen. Zo zal Paul Pogba mogelijks een kruis over het wereldkampioenschap mogen maken. 


Paul Pogba vierde deze zomer zijn rentree bij Juventus. De Fransman besloot na een jarenlange periode bij Manchester United om terug te keren naar het 'oude nest' in Turijn. Bij de Oude Dame hoopte hij zijn vorm van weleer weer te behalen, maar kreeg hij al meteen bijzonder slecht nieuws te verwerken. Zo liep hij een zware knieblessure op tijdens zijn eerste weken in Italië. 

De Fransman kreeg nadien de keuze voorgeschoteld. Ofwel diende Pogba te proberen om te revalideren zonder medische ingreep, ofwel diende hij te kiezen voor een operatie waardoor zijn WK-kansen gaaf werden. De Fransman opteerde de eerste optie, maar na een wekenlang revalidatieproces zonder beterschap heeft Pogba echter geen keuze meer. Juventus deelde vandaag mee dat de middenvelder wel degelijk onder het mes moet. 

Geen WK? 

De revalidatie na de knieoperatie wordt geschat op enkele maanden. Zo wordt een WK-deelname voor de middenvelder bijzonder nipt, tenzij de Fransman op een miraculeuze wijze zou herstellen van de ingreep. Juventus-trainer Allegri heeft alvast niet veel hoop op een vervroegde terugkeer van Pogba. "Als we realistisch zijn, keert hij pas in januari terug", aldus de Italiaan. Alles lijkt er dus op te gaan wijzen dat Didier Deschamps het zonder zijn draaischijf op het middenveld zal moeten doen in Qatar. 


Heeft Frankrijk genoeg weelde om het verlies van Pogba op te vangen?

Meest recent

Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

21
21
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

14
14
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

116
116
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

99
99
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

104
104
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

323
323
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

487
487
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

161
161
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

148
148
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

338
338
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

22
22
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

109
109
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

109
109
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

255
255
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

125
125
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

76
76
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

94
94
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

201
201
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

47
47
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

189
189
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

36
36
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

194
194
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

279
279
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

84
84
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

382
382

Meer sportnieuws