'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

door
'Frankrijk baalt: Pogba mag WK vergeten'

In november gaat het WK in Qatar van start. Frankrijk behoort opnieuw tot de absolute topfavorieten voor de oppergaai. Bij Les Bleus heeft men op papier de sterkste kern van alle deelnemende landen, al dreigt één absolute sterspeler het WK nu te gaan missen. Zo zal Paul Pogba mogelijks een kruis over het wereldkampioenschap mogen maken. 


Paul Pogba vierde deze zomer zijn rentree bij Juventus. De Fransman besloot na een jarenlange periode bij Manchester United om terug te keren naar het 'oude nest' in Turijn. Bij de Oude Dame hoopte hij zijn vorm van weleer weer te behalen, maar kreeg hij al meteen bijzonder slecht nieuws te verwerken. Zo liep hij een zware knieblessure op tijdens zijn eerste weken in Italië. 

De Fransman kreeg nadien de keuze voorgeschoteld. Ofwel diende Pogba te proberen om te revalideren zonder medische ingreep, ofwel diende hij te kiezen voor een operatie waardoor zijn WK-kansen gaaf werden. De Fransman opteerde de eerste optie, maar na een wekenlang revalidatieproces zonder beterschap heeft Pogba echter geen keuze meer. Juventus deelde vandaag mee dat de middenvelder wel degelijk onder het mes moet. 

Geen WK? 

De revalidatie na de knieoperatie wordt geschat op enkele maanden. Zo wordt een WK-deelname voor de middenvelder bijzonder nipt, tenzij de Fransman op een miraculeuze wijze zou herstellen van de ingreep. Juventus-trainer Allegri heeft alvast niet veel hoop op een vervroegde terugkeer van Pogba. "Als we realistisch zijn, keert hij pas in januari terug", aldus de Italiaan. Alles lijkt er dus op te gaan wijzen dat Didier Deschamps het zonder zijn draaischijf op het middenveld zal moeten doen in Qatar. 


Heeft Frankrijk genoeg weelde om het verlies van Pogba op te vangen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

274
274
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

262
262
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

149
149
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

202
202
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

57
57
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

526
526
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

194
194
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

370
370
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

558
558
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

376
376
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

153
153
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

248
248
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

73
73
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

323
323
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

228
228
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

441
441
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

524
524
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws