Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

213 stemmen
Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

Bij KAA Gent kan men allesbehalve tevreden zijn over de start van het seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck boekten een povere 11 op 21, en delfden gisteren ook het onderspit tegen Sporting Charleroi. Bij de supporters is de onvrede dan ook bijzonder groot.


Tegen Sporting Charleroi deed KAA Gent zichzelf de das om. De Buffalo’s kwamen al snel op voorsprong via Hyun-Seok, maar zakten daarna door het ijs. Een tegentreffer van Morioka en een domme rode kaart aan het adres van Okumu zorgden ervoor dat Gent geen poot meer aan de grond zette tegen de Zebra’s. Het was dan ook een kwestie van tijd vooraleer de winnende treffer werd gemaakt door de manschappen van Edward Still. Uiteindelijk zorgde Adem Zorgane een kwartier voor het einde voor die bevrijdende treffer.

De woede bij de Gent-fans was tijdens de wedstrijd bijzonder groot. Dat gedrag werd nog maar eens onderstreept wanneer Darko Lemajic plots een bekertje met bier op het hoofd kreeg. Bij KAA Gent veroordeelt men het gedrag van zijn fans, maar communicatiemanager Tom Vandenbulcke meldde vandaag dat de Gent-aanvaller niet veel belang hecht aan het opvallende voorval.

“I have big head”

De communicatiemanager van de Buffalo’s besloot dan ook om op aanvraag van de supporters zijn excuses aan te bieden voor het wangedrag van de desbetreffende fan. Lemajic reageerde echter op hilarische wijze door te antwoorden met de woorden ‘No problem, I have big head, they can’t miss’. Geen vuiltje aan de lucht dus voor de aanvaller, die door de fans doorgaans wordt aangesproken met “King Darko”.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Moeten de desbetreffende supporter(s) gestraft worden?

Meest recent

Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

0
0
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

75
75
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

275
275
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

70
70
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

45
45
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

67
67
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

199
199
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

298
298
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

154
154
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

262
262
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

106
106
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

198
198
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

316
316
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

591
591
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

227
227
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

103
103
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

120
120
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

515
515
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

253
253

Meer sportnieuws