Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

213 stemmen
Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

Bij KAA Gent kan men allesbehalve tevreden zijn over de start van het seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck boekten een povere 11 op 21, en delfden gisteren ook het onderspit tegen Sporting Charleroi. Bij de supporters is de onvrede dan ook bijzonder groot.


Tegen Sporting Charleroi deed KAA Gent zichzelf de das om. De Buffalo’s kwamen al snel op voorsprong via Hyun-Seok, maar zakten daarna door het ijs. Een tegentreffer van Morioka en een domme rode kaart aan het adres van Okumu zorgden ervoor dat Gent geen poot meer aan de grond zette tegen de Zebra’s. Het was dan ook een kwestie van tijd vooraleer de winnende treffer werd gemaakt door de manschappen van Edward Still. Uiteindelijk zorgde Adem Zorgane een kwartier voor het einde voor die bevrijdende treffer.

De woede bij de Gent-fans was tijdens de wedstrijd bijzonder groot. Dat gedrag werd nog maar eens onderstreept wanneer Darko Lemajic plots een bekertje met bier op het hoofd kreeg. Bij KAA Gent veroordeelt men het gedrag van zijn fans, maar communicatiemanager Tom Vandenbulcke meldde vandaag dat de Gent-aanvaller niet veel belang hecht aan het opvallende voorval.

“I have big head”

De communicatiemanager van de Buffalo’s besloot dan ook om op aanvraag van de supporters zijn excuses aan te bieden voor het wangedrag van de desbetreffende fan. Lemajic reageerde echter op hilarische wijze door te antwoorden met de woorden ‘No problem, I have big head, they can’t miss’. Geen vuiltje aan de lucht dus voor de aanvaller, die door de fans doorgaans wordt aangesproken met “King Darko”.

LEES OOK: ‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

Moeten de desbetreffende supporter(s) gestraft worden?

Meest recent

'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

18
18
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

12
12
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

182
182
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

17
17
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

153
153
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

135
135
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

420
420
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

151
151
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

75
75
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

98
98
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

75
75
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

52
52
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

224
224
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

96
96
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

327
327
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

361
361
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

95
95
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

365
365
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

517
517
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

362
362
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

457
457
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

164
164
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

140
140

Meer sportnieuws