Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

door
Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

Bij KAA Gent kan men allesbehalve tevreden zijn over de start van het seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck boekten een povere 11 op 21, en delfden gisteren ook het onderspit tegen Sporting Charleroi. Bij de supporters is de onvrede dan ook bijzonder groot.


Tegen Sporting Charleroi deed KAA Gent zichzelf de das om. De Buffalo’s kwamen al snel op voorsprong via Hyun-Seok, maar zakten daarna door het ijs. Een tegentreffer van Morioka en een domme rode kaart aan het adres van Okumu zorgden ervoor dat Gent geen poot meer aan de grond zette tegen de Zebra’s. Het was dan ook een kwestie van tijd vooraleer de winnende treffer werd gemaakt door de manschappen van Edward Still. Uiteindelijk zorgde Adem Zorgane een kwartier voor het einde voor die bevrijdende treffer.

De woede bij de Gent-fans was tijdens de wedstrijd bijzonder groot. Dat gedrag werd nog maar eens onderstreept wanneer Darko Lemajic plots een bekertje met bier op het hoofd kreeg. Bij KAA Gent veroordeelt men het gedrag van zijn fans, maar communicatiemanager Tom Vandenbulcke meldde vandaag dat de Gent-aanvaller niet veel belang hecht aan het opvallende voorval.

“I have big head”

De communicatiemanager van de Buffalo’s besloot dan ook om op aanvraag van de supporters zijn excuses aan te bieden voor het wangedrag van de desbetreffende fan. Lemajic reageerde echter op hilarische wijze door te antwoorden met de woorden ‘No problem, I have big head, they can’t miss’. Geen vuiltje aan de lucht dus voor de aanvaller, die door de fans doorgaans wordt aangesproken met “King Darko”.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Moeten de desbetreffende supporter(s) gestraft worden?

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

54
54
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

21
21
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

56
56
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

142
142
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

151
151
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

272
272
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

49
49
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

262
262
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

350
350
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

78
78
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

557
557
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

353
353
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

163
163
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

319
319
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

420
420
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

184
184
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

265
265
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

112
112
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

490
490
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

342
342
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

143
143
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

215
215
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

875
875
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

314
314
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

175
175

Meer sportnieuws