Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

213 stemmen
Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

Bij KAA Gent kan men allesbehalve tevreden zijn over de start van het seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck boekten een povere 11 op 21, en delfden gisteren ook het onderspit tegen Sporting Charleroi. Bij de supporters is de onvrede dan ook bijzonder groot.


Tegen Sporting Charleroi deed KAA Gent zichzelf de das om. De Buffalo’s kwamen al snel op voorsprong via Hyun-Seok, maar zakten daarna door het ijs. Een tegentreffer van Morioka en een domme rode kaart aan het adres van Okumu zorgden ervoor dat Gent geen poot meer aan de grond zette tegen de Zebra’s. Het was dan ook een kwestie van tijd vooraleer de winnende treffer werd gemaakt door de manschappen van Edward Still. Uiteindelijk zorgde Adem Zorgane een kwartier voor het einde voor die bevrijdende treffer.

De woede bij de Gent-fans was tijdens de wedstrijd bijzonder groot. Dat gedrag werd nog maar eens onderstreept wanneer Darko Lemajic plots een bekertje met bier op het hoofd kreeg. Bij KAA Gent veroordeelt men het gedrag van zijn fans, maar communicatiemanager Tom Vandenbulcke meldde vandaag dat de Gent-aanvaller niet veel belang hecht aan het opvallende voorval.

“I have big head”

De communicatiemanager van de Buffalo’s besloot dan ook om op aanvraag van de supporters zijn excuses aan te bieden voor het wangedrag van de desbetreffende fan. Lemajic reageerde echter op hilarische wijze door te antwoorden met de woorden ‘No problem, I have big head, they can’t miss’. Geen vuiltje aan de lucht dus voor de aanvaller, die door de fans doorgaans wordt aangesproken met “King Darko”.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Moeten de desbetreffende supporter(s) gestraft worden?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

299
299
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

387
387
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1050
1050
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

111
111
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

414
414
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

156
156
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws