Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

door
Gent-speler reageert op hilarische wijze na wangedrag supporters

Bij KAA Gent kan men allesbehalve tevreden zijn over de start van het seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck boekten een povere 11 op 21, en delfden gisteren ook het onderspit tegen Sporting Charleroi. Bij de supporters is de onvrede dan ook bijzonder groot.


Tegen Sporting Charleroi deed KAA Gent zichzelf de das om. De Buffalo’s kwamen al snel op voorsprong via Hyun-Seok, maar zakten daarna door het ijs. Een tegentreffer van Morioka en een domme rode kaart aan het adres van Okumu zorgden ervoor dat Gent geen poot meer aan de grond zette tegen de Zebra’s. Het was dan ook een kwestie van tijd vooraleer de winnende treffer werd gemaakt door de manschappen van Edward Still. Uiteindelijk zorgde Adem Zorgane een kwartier voor het einde voor die bevrijdende treffer.

De woede bij de Gent-fans was tijdens de wedstrijd bijzonder groot. Dat gedrag werd nog maar eens onderstreept wanneer Darko Lemajic plots een bekertje met bier op het hoofd kreeg. Bij KAA Gent veroordeelt men het gedrag van zijn fans, maar communicatiemanager Tom Vandenbulcke meldde vandaag dat de Gent-aanvaller niet veel belang hecht aan het opvallende voorval.

“I have big head”

De communicatiemanager van de Buffalo’s besloot dan ook om op aanvraag van de supporters zijn excuses aan te bieden voor het wangedrag van de desbetreffende fan. Lemajic reageerde echter op hilarische wijze door te antwoorden met de woorden ‘No problem, I have big head, they can’t miss’. Geen vuiltje aan de lucht dus voor de aanvaller, die door de fans doorgaans wordt aangesproken met “King Darko”.

LEES OOK: Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Moeten de desbetreffende supporter(s) gestraft worden?

Meest recent

'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

37
37
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

48
48
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

39
39
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

247
247
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

221
221
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

38
38
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

154
154
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

337
337
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

219
219
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

348
348
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

166
166
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

124
124
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

226
226
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

356
356
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

139
139
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

573
573
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

222
222
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

184
184
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

180
180
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

369
369
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

405
405
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

173
173
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

97
97
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

64
64
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

285
285

Meer sportnieuws