Janssen looft twee aanwinsten: "Geven extra impuls"

door
Janssen looft twee aanwinsten:

Royal Antwerp FC won met 3-0 van KVC Westerlo. De Great Old boekte een knappe 21 op 21 en staat al vijf punten voor op Club Brugge en KRC Genk. Anderlecht volgt op 11 punten en AA Gent op 9.


Vincent Janssen komt stilaan op dreef bij Antwerp. De Nederlandse spits was met een goal en een assist weer belangrijk. Na een moeilijk seizoensbegin staat de teller op 4 goals en 2 assists in 12 matchen. Hij sprak na de match.

"Makkelijk was het niet want onze eerste helft was gewoon niet goed genoeg. Uiteindelijk gaat het om de drie punten en die hebben we weer. Dat geeft wel vertrouwen. Nieuwkomers als Ekkelenkamp en nu ook Stengs geven ons duidelijk een extra impuls. Iedereen werkt keihard op training en we staan er positief in", zegt Janssen bij Sporza.

DE CUYPER

Bij Westerlo baalde Maxime De Cuyper na de nederlaag. "Dit is een zure wedstrijd. Er zat gewoon meer in. Er was bij ons misschien te weinig geloof want we hadden zeker enkele mogelijkheden. We hadden in de eerste helft zelfs twee keer kunnen scoren. We pakten het iets anders aan de voorbije weken, maar we stonden gewoon goed. Antwerp had die penalty en verder eigenlijk helemaal niets. Het is jammer dat we een lesje gekregen hebben in efficiëntie."

Westerlo boekte een 6 op 21 en ontvangt volgende week Anderlecht. De Brusselaars boekten een 10 op 21 en verkeren stilaan in een crisis.

LEES OOK: Antwerp-fan Viktor Verhulst reageert op golf van haat

🔥 Populair bij onze lezers

'Club trekt portefeuille open: derde zomeraanwinst onderweg'
'Club trekt portefeuille open: derde zomeraanwinst onderweg'

Is Janssen vertrokken?

Meest recent

'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

9
9
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

19
19
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

107
107
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

131
131
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

68
68
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

978
978
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

92
92
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

307
307
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

125
125
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1019
1019
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

234
234
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

705
705
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

281
281
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

261
261
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

376
376
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1001
1001
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

482
482
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1014
1014
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

172
172
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

169
169
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

80
80
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

569
569
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

255
255
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

419
419
'Club Brugge-fiasco bezorgt Westerlo miljoenenjackpot'

Club Brugge leek op weg om een deal van 5 miljoen euro met Feyenoord te sluiten voor de transfer van ...

521
521

Meer sportnieuws