'Praet mag in januari nieuwe aanbieding verwachten'

door
'Praet mag in januari nieuwe aanbieding verwachten'

Heel wat Rode Duivels wisten de voorbije dagen nog een transfer te versieren. Onder meer Jan Vertonghen (Anderlecht), Michy Batshuayi (Fenerbahçe), Leander Dendoncker (Aston Villa) en Wout Faes (Leicester City) vonden nog elders onderdak. Daarnaast waren er een aantal Duivels van wie verwacht werd dat ze een transfer zouden maken, maar die uiteindelijk toch bleven waar ze waren.


Dat was bijvoorbeeld het geval voor Dennis Praet. De middenvelder keerde deze zomer terug bij Leicester City na een jaartje op huurbasis bij Torino, maar de Italianen probeerden de hele zomer om hem nog een jaar te huren of definitief over te nemen. Dat lukte finaal dus niet en Praet voetbalt ook de komende maanden nog voor Leicester.

Op een persconferentie gaf Davide Vagnati van Torino alvast meer uitleg over de gemiste transfer. "Praet wou graag naar Torino komen en er was ook geen probleem van financiële of andere aard. Het was gewoon een keuze van Leicester om de speler niet te laten vertrekken", klonk het. Dat betekent echter niet dat de overgang definitief van de baan is.

JANUARI
Tuttosport meldt immers dat Torino van plan is om in januari gewoon opnieuw aan te kloppen voor Praet, zeker als hij bij Leicester niet aan de bak zou komen. De 28-jarige mocht tot dusver ook niet al te veel spelen. Hij kreeg een basisplaats in de bekermatch tegen Stockport en in de competitiematch tegen Chelsea, terwijl hij tegen Arsenal mocht invallen. Verder bleef Praet echter aan de bank gekluisterd.

Was Praet beter vertrokken?

Meest recent

Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

13
13
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

54
54
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

39
39
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

35
35
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

74
74
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

240
240
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

156
156
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

223
223
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

93
93
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

174
174
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

244
244
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

519
519
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

216
216
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

187
187
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

103
103
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

384
384
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

296
296
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

290
290
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

432
432
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

97
97
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1282
1282
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

103
103
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

143
143
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

463
463

Meer sportnieuws