Lierse blijft verbazen met nieuwe glansprestatie

door
Lierse blijft verbazen met nieuwe glansprestatie

In de Challenger Pro League blijft Lierse Kempenzonen in de positieve zin verrassen. Het Belgisch getinte Lierse won nu ook van Deinze en staat zo dus (voorlopig) alleen aan kop. Lommel kan de Pallieters morgen nog bijbenen maar het is sowieso een heerlijke start van de competitie voor Van Imschoot en co.


Het verrassend sterk gestarte Lierse was na twee speeldagen zowaar één van de twee leiders in de Challenger Pro League. Vandaag kwam het ambitieuze Deinze op bezoek, de Oost-Vlamingen verloren nog niet dit seizoen en telden één punt minder dan de Pallieters. Mits winst zou één van de twee ploegen voorlopig alleen aan kop komen.

Efficiënt Lierse gaat op en over Deinze.

Deinze opende het beste en halfweg de eerste periode was het Van Landschoot die de bezoekers (na een paar gemiste kansen van Dansoko) verdiend op voorsprong trapte: 0-1. Lierse zit echter in een efficiënte periode en een paar minuten later zorgde Rocha (weer hij) na een voorzet van Tabekou voor de 1-1. Op slag van rust kreeg de thuisploeg ook nog een terechte strafschop en Van Acker zorgde finaal nog voor een Lierse voorsprong bij de rust. Ondanks veel meer balbezit moest Deinze na de pauze uit een ander vaatje tappen.

Lierse blijft prima presteren in de Challenger Pro League.

Sterke Pallieters slaan bezoekers KO

Na de pauze was het Lierse dat de beste start nam, na tien minuten spelen schoot Van Acker via een bezoekend been over de kooi van Ortola en even later was de bezoekende doelman alert bij een lage schuiver van Tarfi. Iets voor het uur stootte ook Walbrecq op die dekselse Ortola, de Spanjaard haalde met een fenomenale redding zijn poging nog vanonder de lat. Deinze gaf een belabberde indruk na de rust en werd halfweg de tweede periode op een 3-1 achterstand geplaatst. In één fase mocht Lierse Kempenzonen drie keer proberen en Van Acker trof uiteindelijk van dichtbij raak. In het slot maakte Rocha ook nog zijn tweede van de avond (zeven doelpunten in totaal al!) en zo moest Deinze met zware 4-1 cijfers afdruipen.

Scoreverloop:

0-1 (20') Van Landschoot, 1-1 (24') Rocha, 2-1 (43') Van Acker (p), 3-1 (68') Van Acker, 4-1 (82') Rocha

LEES OOK: DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

Is Lierse een titelkandidaat in de Challenger Pro League?

Meest recent

Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

15
15
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

23
23
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

66
66
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

354
354
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

112
112
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

359
359
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

256
256
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

94
94
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

205
205
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

148
148
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

436
436
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

385
385
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

169
169
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

319
319
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

806
806
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

273
273
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

467
467
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

342
342
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

387
387
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

242
242
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

97
97
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

909
909
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

191
191
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

577
577
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

186
186

Meer sportnieuws