Lierse blijft verbazen met nieuwe glansprestatie

122
Lierse blijft verbazen met nieuwe glansprestatie

In de Challenger Pro League blijft Lierse Kempenzonen in de positieve zin verrassen. Het Belgisch getinte Lierse won nu ook van Deinze en staat zo dus (voorlopig) alleen aan kop. Lommel kan de Pallieters morgen nog bijbenen maar het is sowieso een heerlijke start van de competitie voor Van Imschoot en co.


Het verrassend sterk gestarte Lierse was na twee speeldagen zowaar één van de twee leiders in de Challenger Pro League. Vandaag kwam het ambitieuze Deinze op bezoek, de Oost-Vlamingen verloren nog niet dit seizoen en telden één punt minder dan de Pallieters. Mits winst zou één van de twee ploegen voorlopig alleen aan kop komen.

Efficiënt Lierse gaat op en over Deinze.

Deinze opende het beste en halfweg de eerste periode was het Van Landschoot die de bezoekers (na een paar gemiste kansen van Dansoko) verdiend op voorsprong trapte: 0-1. Lierse zit echter in een efficiënte periode en een paar minuten later zorgde Rocha (weer hij) na een voorzet van Tabekou voor de 1-1. Op slag van rust kreeg de thuisploeg ook nog een terechte strafschop en Van Acker zorgde finaal nog voor een Lierse voorsprong bij de rust. Ondanks veel meer balbezit moest Deinze na de pauze uit een ander vaatje tappen.

Lierse blijft prima presteren in de Challenger Pro League.

Sterke Pallieters slaan bezoekers KO

Na de pauze was het Lierse dat de beste start nam, na tien minuten spelen schoot Van Acker via een bezoekend been over de kooi van Ortola en even later was de bezoekende doelman alert bij een lage schuiver van Tarfi. Iets voor het uur stootte ook Walbrecq op die dekselse Ortola, de Spanjaard haalde met een fenomenale redding zijn poging nog vanonder de lat. Deinze gaf een belabberde indruk na de rust en werd halfweg de tweede periode op een 3-1 achterstand geplaatst. In één fase mocht Lierse Kempenzonen drie keer proberen en Van Acker trof uiteindelijk van dichtbij raak. In het slot maakte Rocha ook nog zijn tweede van de avond (zeven doelpunten in totaal al!) en zo moest Deinze met zware 4-1 cijfers afdruipen.

Scoreverloop:

0-1 (20') Van Landschoot, 1-1 (24') Rocha, 2-1 (43') Van Acker (p), 3-1 (68') Van Acker, 4-1 (82') Rocha

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Is Lierse een titelkandidaat in de Challenger Pro League?

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

38
38
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

27
27
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

109
109
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

47
47
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

173
173
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

43
43
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

221
221
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

131
131
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

265
265
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

238
238
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

316
316
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

318
318
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

352
352

Meer sportnieuws