Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

508 stemmen
Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

Zaterdag maakte Eden Hazard andermaal geen minuten bij Real Madrid. De Rode Duivel keek tegen Real Betis weer de hele match toe vanaf de bank en na de wedstrijd reageerde Carlo Ancelotti waarom Hazard weeral geen speelkans kreeg.


Hazard kwam dit seizoen nog maar 39 minuten in actie in La Liga. De afgelopen twee matchen tegen Real Betis en Espanyol Barcelona speelde hij geen minuut. Voordien kreeg hij van Ancelotti twee invalbeurten in de Spaanse competitie, 7 minuten tegen Celta de Vigo en 32 minuten tegen UD Almeria. Nochtans verklaarde de Italiaanse coach eerder deze week dat Hazard zich geen zorgen hoefde te maken met betrekking tot zijn speelgelegenheid.

"Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben”, zei Ancelotti op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Real Betis. “Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons", zei hij vrijdag nog. Maar tegen Betis achtte Ancelotti het dus weeral niet opportuun om Hazard te laten spelen.

"NIET NODIG"

Naast Hazard zit ook Marco Asensio in hetzelfde schuitje en na de match tegen Real Betis kreeg Ancelotti de vraag van Marca waarom beide spelers niet in actie kwamen. “Moeilijk om te antwoorden”, zei de coach. “Ik weet dat ik op hen kan rekenen en dat is genoeg. Ik weet niet hoeveel minuten ze zullen spelen. Ik heb wissels doorgevoerd om meer energie te brengen en daarna bracht ik Rüdiger om sterker te zijn in de lucht. Toen het 1-1 stond bracht ik Kroos en Ceballos in om meer kwaliteit te hebben. Toen het 2-1 stond was het niet nodig om Hazard en Asensio in te brengen.”

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Is dit stilaan einde verhaal voor Hazard bij Real?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

47
47
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

145
145
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

67
67
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

56
56
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

322
322
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

251
251
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

318
318
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

102
102
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

142
142
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

556
556
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

71
71
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

131
131
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

254
254
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

292
292
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

283
283
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

85
85
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

61
61
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

288
288
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

112
112
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

292
292
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

438
438
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

642
642
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

82
82

Meer sportnieuws