Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

door
Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

Zaterdag maakte Eden Hazard andermaal geen minuten bij Real Madrid. De Rode Duivel keek tegen Real Betis weer de hele match toe vanaf de bank en na de wedstrijd reageerde Carlo Ancelotti waarom Hazard weeral geen speelkans kreeg.


Hazard kwam dit seizoen nog maar 39 minuten in actie in La Liga. De afgelopen twee matchen tegen Real Betis en Espanyol Barcelona speelde hij geen minuut. Voordien kreeg hij van Ancelotti twee invalbeurten in de Spaanse competitie, 7 minuten tegen Celta de Vigo en 32 minuten tegen UD Almeria. Nochtans verklaarde de Italiaanse coach eerder deze week dat Hazard zich geen zorgen hoefde te maken met betrekking tot zijn speelgelegenheid.

"Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben”, zei Ancelotti op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Real Betis. “Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons", zei hij vrijdag nog. Maar tegen Betis achtte Ancelotti het dus weeral niet opportuun om Hazard te laten spelen.

"NIET NODIG"

Naast Hazard zit ook Marco Asensio in hetzelfde schuitje en na de match tegen Real Betis kreeg Ancelotti de vraag van Marca waarom beide spelers niet in actie kwamen. “Moeilijk om te antwoorden”, zei de coach. “Ik weet dat ik op hen kan rekenen en dat is genoeg. Ik weet niet hoeveel minuten ze zullen spelen. Ik heb wissels doorgevoerd om meer energie te brengen en daarna bracht ik Rüdiger om sterker te zijn in de lucht. Toen het 1-1 stond bracht ik Kroos en Ceballos in om meer kwaliteit te hebben. Toen het 2-1 stond was het niet nodig om Hazard en Asensio in te brengen.”

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Is dit stilaan einde verhaal voor Hazard bij Real?

Meest recent

Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

56
56
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

8
8
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

70
70
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

26
26
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

101
101
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

54
54
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

79
79
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

143
143
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

171
171
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

81
81
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

362
362
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

38
38
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

226
226
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

99
99
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

106
106
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

91
91
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

247
247
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

269
269
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

302
302
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

105
105
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

90
90

Meer sportnieuws