Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

door
Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

Zaterdag maakte Eden Hazard andermaal geen minuten bij Real Madrid. De Rode Duivel keek tegen Real Betis weer de hele match toe vanaf de bank en na de wedstrijd reageerde Carlo Ancelotti waarom Hazard weeral geen speelkans kreeg.


Hazard kwam dit seizoen nog maar 39 minuten in actie in La Liga. De afgelopen twee matchen tegen Real Betis en Espanyol Barcelona speelde hij geen minuut. Voordien kreeg hij van Ancelotti twee invalbeurten in de Spaanse competitie, 7 minuten tegen Celta de Vigo en 32 minuten tegen UD Almeria. Nochtans verklaarde de Italiaanse coach eerder deze week dat Hazard zich geen zorgen hoefde te maken met betrekking tot zijn speelgelegenheid.

"Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben”, zei Ancelotti op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Real Betis. “Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons", zei hij vrijdag nog. Maar tegen Betis achtte Ancelotti het dus weeral niet opportuun om Hazard te laten spelen.

"NIET NODIG"

Naast Hazard zit ook Marco Asensio in hetzelfde schuitje en na de match tegen Real Betis kreeg Ancelotti de vraag van Marca waarom beide spelers niet in actie kwamen. “Moeilijk om te antwoorden”, zei de coach. “Ik weet dat ik op hen kan rekenen en dat is genoeg. Ik weet niet hoeveel minuten ze zullen spelen. Ik heb wissels doorgevoerd om meer energie te brengen en daarna bracht ik Rüdiger om sterker te zijn in de lucht. Toen het 1-1 stond bracht ik Kroos en Ceballos in om meer kwaliteit te hebben. Toen het 2-1 stond was het niet nodig om Hazard en Asensio in te brengen.”

LEES OOK: Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

Is dit stilaan einde verhaal voor Hazard bij Real?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

81
81
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

20
20
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

94
94
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

58
58
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

215
215
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

97
97
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

498
498
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

389
389
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

436
436
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

595
595
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

209
209
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

263
263
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

324
324
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

88
88
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

232
232
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

205
205
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

272
272

Meer sportnieuws