Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

door
Ancelotti reageert na nieuwe domper Hazard

Zaterdag maakte Eden Hazard andermaal geen minuten bij Real Madrid. De Rode Duivel keek tegen Real Betis weer de hele match toe vanaf de bank en na de wedstrijd reageerde Carlo Ancelotti waarom Hazard weeral geen speelkans kreeg.


Hazard kwam dit seizoen nog maar 39 minuten in actie in La Liga. De afgelopen twee matchen tegen Real Betis en Espanyol Barcelona speelde hij geen minuut. Voordien kreeg hij van Ancelotti twee invalbeurten in de Spaanse competitie, 7 minuten tegen Celta de Vigo en 32 minuten tegen UD Almeria. Nochtans verklaarde de Italiaanse coach eerder deze week dat Hazard zich geen zorgen hoefde te maken met betrekking tot zijn speelgelegenheid.

"Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben”, zei Ancelotti op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Real Betis. “Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons", zei hij vrijdag nog. Maar tegen Betis achtte Ancelotti het dus weeral niet opportuun om Hazard te laten spelen.

"NIET NODIG"

Naast Hazard zit ook Marco Asensio in hetzelfde schuitje en na de match tegen Real Betis kreeg Ancelotti de vraag van Marca waarom beide spelers niet in actie kwamen. “Moeilijk om te antwoorden”, zei de coach. “Ik weet dat ik op hen kan rekenen en dat is genoeg. Ik weet niet hoeveel minuten ze zullen spelen. Ik heb wissels doorgevoerd om meer energie te brengen en daarna bracht ik Rüdiger om sterker te zijn in de lucht. Toen het 1-1 stond bracht ik Kroos en Ceballos in om meer kwaliteit te hebben. Toen het 2-1 stond was het niet nodig om Hazard en Asensio in te brengen.”

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Is dit stilaan einde verhaal voor Hazard bij Real?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

23
23
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

22
22
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

125
125
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

12
12
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

28
28
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

42
42
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

208
208
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

220
220
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

91
91
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

458
458
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

280
280
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

366
366
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

275
275
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

300
300
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

238
238
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1195
1195
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

268
268
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

193
193
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1249
1249
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

475
475
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

192
192
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

294
294

Meer sportnieuws