Custovic opent rekening bij KVK na intense strijd aan de Kehrweg

door
Custovic opent rekening bij KVK na intense strijd aan de Kehrweg

Na een spannende maar weinig hoogstaande pot voetbal heeft Adnan Custovic een droomdebuut beleefd met KV Kortrijk. De thuisploeg was in grote delen van de partij de betere ploeg maar in de slotfase sloegen de Kerels ongenadig toe.


Eupen en KV Kortrijk kenden een zwakke start van de competitie en bengelden allebei onderin. De Kerels wisselden deze week zelfs van coach: Belhocine mocht opkrassen en oude bekende Custovic kwam in zijn plaats. Hij drukte meteen zijn stempel want Selemani begon zowaar op de bank. De Panda's deden het dan weer met dezelfde elf namen, vorig weekend won Eupen op de valreep bij Westerlo.

Gretige Panda's missen voorlopig efficiëntie

Eupen nam een prima start en al na een paar minuten spelen mikte Peeters een vrije trap nipt over de kooi van Ilic. Pas na tien minuten spelen kwamen de Kerels wat opzetten en dat leverde meteen ook een grote kans op: Avenatti trapte prima maar ook de redding van Moser mocht gezien worden. Meteen nadien gleed Lamkel Zé half weg waardoor zijn schot een paar meter naast vloog.

Beide ploegen toonden steeds meer dadendrang en verdediger Van Genechten dwong doelman Ilic halfweg de eerste periode tot een eerste echte redding. Eupen verdiende stilaan de voorsprong maar N' Dri vergat om in de zestien meter de trekker over te halen, opnieuw was de bezoekende doelman de held van zijn team. Op slag van rust waren het zowaar de Kerels die nog dicht bij de voorsprong kwamen. Messaoudi onderschepte een slechte terugspeelbal van Jeggo maar slaagde er niet in om de prima opgestelde Moser te omspelen. Halfweg stond het nog 0-0 aan de Kehrweg.

Moser pakt in de slotfase van de eerste helft prima, vorig weekend redde de Duitse doelman zijn team al in Het Kuipje.

Onzichtbare Lamkel Zé verlaat gefrustreerd het veld

Ook na de rust was Eupen meteen gevaarlijk: Nuhu kreeg de bal prima aangespeeld van Peeters maar mikte in de zestien meter nog op een thuisverdediger. Beide ploegen bleven nadien lange tijd onmondig in de zone van de waarheid. Dat inspireerde zowel Custovic als Storck tot wat wissels. Onder meer Lamkel Zé en N'Dri mochten gaan rusten. De ex-speler van Antwerp trok meteen naar de kleedkamer en was zichtbaar niet tevreden.

Halfweg de tweede helft was er eindelijk ook nog eens een mogelijkheid voor de Kerels, Watanabe mocht aanleggen aan de rand van de zestien meter maar Moser toonde zich andermaal een betrouwbare doelman. Aan de overzijde kregen ook invaller Soumano en Lambert hun pogingen niet gekadreerd. Eén doelpunt zou vermoedelijk beslissen over eventueel winst of verlies en die goal kwam er ook. In de slotfase zorgde invaller Mbayo (op aangeven van Selemani) nog voor de 0-1 en zo werd het een droomdebuut voor Adnan Custovic.

Scoreverloop:

0-1 (82') Mbayo

LEES OOK: PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Was Custovic een verstandige keuze van KVK?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

20
20
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

159
159
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

29
29
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

162
162
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

266
266
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

540
540
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

187
187
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

50
50
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

164
164
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1274
1274
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

578
578
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

48
48
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

154
154
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

275
275
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws