Custovic opent rekening bij KVK na intense strijd aan de Kehrweg

48 stemmen
Custovic opent rekening bij KVK na intense strijd aan de Kehrweg

Na een spannende maar weinig hoogstaande pot voetbal heeft Adnan Custovic een droomdebuut beleefd met KV Kortrijk. De thuisploeg was in grote delen van de partij de betere ploeg maar in de slotfase sloegen de Kerels ongenadig toe.


Eupen en KV Kortrijk kenden een zwakke start van de competitie en bengelden allebei onderin. De Kerels wisselden deze week zelfs van coach: Belhocine mocht opkrassen en oude bekende Custovic kwam in zijn plaats. Hij drukte meteen zijn stempel want Selemani begon zowaar op de bank. De Panda's deden het dan weer met dezelfde elf namen, vorig weekend won Eupen op de valreep bij Westerlo.

Gretige Panda's missen voorlopig efficiëntie

Eupen nam een prima start en al na een paar minuten spelen mikte Peeters een vrije trap nipt over de kooi van Ilic. Pas na tien minuten spelen kwamen de Kerels wat opzetten en dat leverde meteen ook een grote kans op: Avenatti trapte prima maar ook de redding van Moser mocht gezien worden. Meteen nadien gleed Lamkel Zé half weg waardoor zijn schot een paar meter naast vloog.

Beide ploegen toonden steeds meer dadendrang en verdediger Van Genechten dwong doelman Ilic halfweg de eerste periode tot een eerste echte redding. Eupen verdiende stilaan de voorsprong maar N' Dri vergat om in de zestien meter de trekker over te halen, opnieuw was de bezoekende doelman de held van zijn team. Op slag van rust waren het zowaar de Kerels die nog dicht bij de voorsprong kwamen. Messaoudi onderschepte een slechte terugspeelbal van Jeggo maar slaagde er niet in om de prima opgestelde Moser te omspelen. Halfweg stond het nog 0-0 aan de Kehrweg.

Moser pakt in de slotfase van de eerste helft prima, vorig weekend redde de Duitse doelman zijn team al in Het Kuipje.

Onzichtbare Lamkel Zé verlaat gefrustreerd het veld

Ook na de rust was Eupen meteen gevaarlijk: Nuhu kreeg de bal prima aangespeeld van Peeters maar mikte in de zestien meter nog op een thuisverdediger. Beide ploegen bleven nadien lange tijd onmondig in de zone van de waarheid. Dat inspireerde zowel Custovic als Storck tot wat wissels. Onder meer Lamkel Zé en N'Dri mochten gaan rusten. De ex-speler van Antwerp trok meteen naar de kleedkamer en was zichtbaar niet tevreden.

Halfweg de tweede helft was er eindelijk ook nog eens een mogelijkheid voor de Kerels, Watanabe mocht aanleggen aan de rand van de zestien meter maar Moser toonde zich andermaal een betrouwbare doelman. Aan de overzijde kregen ook invaller Soumano en Lambert hun pogingen niet gekadreerd. Eén doelpunt zou vermoedelijk beslissen over eventueel winst of verlies en die goal kwam er ook. In de slotfase zorgde invaller Mbayo (op aangeven van Selemani) nog voor de 0-1 en zo werd het een droomdebuut voor Adnan Custovic.

Scoreverloop:

0-1 (82') Mbayo

Was Custovic een verstandige keuze van KVK?

Meest recent

Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

90
90
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

193
193
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

137
137
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

49
49
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

66
66
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

127
127
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

74
74
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

68
68
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

149
149
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

145
145
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

113
113
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

235
235
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

431
431
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

289
289
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

29
29
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

135
135
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

166
166
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

804
804
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

230
230
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

135
135
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

68
68

Meer sportnieuws