Club Brugge: na uitgave van 50 miljoen euro tijd voor rendement

305 stemmen
Club Brugge: na uitgave van 50 miljoen euro tijd voor rendement

Club Brugge kende jarenlang problemen met zijn keepers, maar de 8 miljoen euro die het betaalde voor Simon Mignolet maakte daar een einde aan. Hetzelfde verhaal is er in de spits. Kan Roman Yaremchuk met zijn 19 miljoen euro (inclusief bonussen) een einde maken aan een ellenlange zoektocht?


Club Brugge is al jaren op zoek naar een topschutter. Het is al van Carlos Bacca in 2013 geleden dat het nog eens de topschutter in zijn rangen heeft gehad. De afgelopen jaren gaf Club Brugge enorm veel geld uit aan spitsen. Met Roman Yaremchuk staat de teller op bijna 50 miljoen euro voor spitsen. De Oekraïner moét een schot in de roos zijn. Roman Yaremchuk kostte 16 miljoen euro, dat met bonussen kan oplopen tot maar liefst 19 miljoen euro. De ex-spits van AA Gent zal moeten doen waar zijn voorgangers in faalden: vlot de weg naar de netten vinden. Enkel Charles De Ketelaere was daar goed, ook al was het niet zijn allerbeste positie.

VEEL DRUK

De druk is groot omdat al zijn voorgangers flopten. David Okereke (8 miljoen euro), Michael Krmencik (6 miljoen euro), Kevah Rezaei (5 miljoen euro), Mbaye Diagne (huur, 1,2 miljoen euro), Wesley Moraes (huur) en Bas Dost (4 miljoen euro) kwamen als grote transfers maar voldeden nooit. Van Daniel Perez (200.000 euro) is zelfs geen sprake meer, terwijl ook Siebe Schrijvers (3 miljoen euro en meer een tweede spits) zich niet kon doorzetten.

Sargis Adamyan (huur, 100.00 euro) was misschien nog wel de beste aanvaller inzake prijs/prestaties. Club Brugge investeerde deze zomer weer fors in aanvallers, want naast Yaremchuk werden ook Ferran Jutgla (4 miljoen euro) en Cyle Larin (gratis maar een pittig loon) aangetrokken. Miscasts zijn geen optie meer.

LEES OOK: 'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Gaat Yaremchuk wel slagen?

Meest recent

KRC Genk zet (titel)ambities kracht bij met twee statements

KRC Genk was dé grote teleurstelling van vorig seizoen in de Jupiler Pro League. Geen top ...

28
28
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

155
155
'Strijd om Karetsas barst los: Genk verhoogt prijskaartje'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

107
107
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

172
172
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

309
309
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

512
512
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

481
481
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

61
61
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

233
233
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

323
323
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

811
811
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

45
45
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

689
689
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

453
453
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

351
351
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

854
854
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

173
173
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

203
203
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

660
660
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

781
781
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

362
362
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

82
82
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

445
445
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

990
990

Meer sportnieuws