Club Brugge: na uitgave van 50 miljoen euro tijd voor rendement

305 stemmen
Club Brugge: na uitgave van 50 miljoen euro tijd voor rendement

Club Brugge kende jarenlang problemen met zijn keepers, maar de 8 miljoen euro die het betaalde voor Simon Mignolet maakte daar een einde aan. Hetzelfde verhaal is er in de spits. Kan Roman Yaremchuk met zijn 19 miljoen euro (inclusief bonussen) een einde maken aan een ellenlange zoektocht?


Club Brugge is al jaren op zoek naar een topschutter. Het is al van Carlos Bacca in 2013 geleden dat het nog eens de topschutter in zijn rangen heeft gehad. De afgelopen jaren gaf Club Brugge enorm veel geld uit aan spitsen. Met Roman Yaremchuk staat de teller op bijna 50 miljoen euro voor spitsen. De Oekraïner moét een schot in de roos zijn. Roman Yaremchuk kostte 16 miljoen euro, dat met bonussen kan oplopen tot maar liefst 19 miljoen euro. De ex-spits van AA Gent zal moeten doen waar zijn voorgangers in faalden: vlot de weg naar de netten vinden. Enkel Charles De Ketelaere was daar goed, ook al was het niet zijn allerbeste positie.

VEEL DRUK

De druk is groot omdat al zijn voorgangers flopten. David Okereke (8 miljoen euro), Michael Krmencik (6 miljoen euro), Kevah Rezaei (5 miljoen euro), Mbaye Diagne (huur, 1,2 miljoen euro), Wesley Moraes (huur) en Bas Dost (4 miljoen euro) kwamen als grote transfers maar voldeden nooit. Van Daniel Perez (200.000 euro) is zelfs geen sprake meer, terwijl ook Siebe Schrijvers (3 miljoen euro en meer een tweede spits) zich niet kon doorzetten.

Sargis Adamyan (huur, 100.00 euro) was misschien nog wel de beste aanvaller inzake prijs/prestaties. Club Brugge investeerde deze zomer weer fors in aanvallers, want naast Yaremchuk werden ook Ferran Jutgla (4 miljoen euro) en Cyle Larin (gratis maar een pittig loon) aangetrokken. Miscasts zijn geen optie meer.

LEES OOK: Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

Gaat Yaremchuk wel slagen?

Meest recent

Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

1
1
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

10
10
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

19
19
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

127
127
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

52
52
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

103
103
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

300
300
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

90
90
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

248
248
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

379
379
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

239
239
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

721
721
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

357
357
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

271
271
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

284
284
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

74
74
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

550
550
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

289
289
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

271
271
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

330
330
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1274
1274
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

576
576
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106

Meer sportnieuws