Batshuayi krijgt alsnog zijn transfer

115 stemmen
Batshuayi krijgt alsnog zijn transfer

Deadline Day gaat gewoonlijk ook gepaard met een aantal dramatische ontknopingen van transfers die net wel of net niet op tijd afgerond raken. Voor Michy Batshuayi viel het dubbeltje donderdagnacht op de verkeerde kant, want de Rode Duivel zag een transfer naar Nottingham Forest nog afspringen omdat het papierwerk niet op tijd rond raakte.


Batsman ziet zo een nieuw avontuur in de Premier League door de neus geboord en moest nog snel een andere oplossing zien te vinden. Bij Chelsea blijven is immers geen optie, want Thomas Tuchel rekent niet op Batshuayi, die niet eens een rugnummer toegewezen kreeg. Uiteindelijk lijkt er enkele uren later echter al een andere transfer uit de bus te rollen.

Fenerbahçe heeft namelijk aangekondigd dat er een akkoord bereikt is over de transfer van Batshuayi. De spits zal nu spoedig naar Istanboel afreizen om er zijn medische testen af te leggen en zijn overgang helemaal af te ronden. In Turkije is de transfermarkt nog open tot 8 september en dus is er nog wel even tijd om de zaak helemaal rond te krijgen.

TERUGKEER
Batshuayi lijkt dus opnieuw aan de slag te gaan in de Turkse Süper Lig, waar hij vorig seizoen al op huurbasis voor Besiktas uitkwam. Hij wist toen veertien keer te scoren in 33 wedstrijden en gaf ook vijf assists. Hij zal bij zijn nieuwe club de concurrentie aan moeten gaan met Diego Rossi, Enner Valencia, João Pedro en Joshua King in de spits.


LEES OOK: 'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Goede club voor Batshuayi?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

10
10
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

122
122
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

105
105
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

95
95
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

53
53
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

85
85
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

301
301
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

527
527
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

80
80
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

234
234
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

412
412
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

250
250
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

154
154
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

385
385
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

162
162
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

436
436
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

104
104
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

345
345
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

381
381
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

531
531
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

275
275
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

992
992

Meer sportnieuws