Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

door
Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

Carl Hoefkens mag héél tevreden zijn met de zomermercato van Club Brugge. Enkel Charles De Ketelaere is een groot verlies. Blauw-Zwart komt zwaar versterkt uit deze mercato en is dé titelfavoriet. Hoefkens sprak de media toe.


Met Roman Yaremchuk kreeg Hoefkens nog een peperdure spits. “Roman was zeker het wachten waard. Ik ben heel blij met zijn komst. Ook met die van Rapha, die ik als een echte 'zes' zie. We gaan hen zo snel mogelijk proberen in te passen. Wat die bedragen betreft: het is veel geld, dat zeker, maar tegenover vroeger concurreren we nu eenmaal met andere clubs. Wat de transferperiodes ook wat moeilijker maakt. Maar nogmaals: we zijn heel tevreden”, aldus Hoefkens.

Hans Vanaken en Noa Lang bleven ook. “Dat Vanaken blijft? Ik ben uiteraard zeer blij, want iedereen weet hoe belangrijk hij is voor Club Brugge. Daar ben ik dus héél blij mee. Ik ben ook tevreden dat Noa er ook nog is en door zijn aanwezigheid gaat de kwaliteit enkel omhoog. Of we de sterkste ploeg in België hebben? Ik vergelijk niet met andere ploegen.”

"Dat Vormer er nog is? Dat is voor mij geen enkel probleem. Ik ben tevreden over zijn houding en meer kan je als coach niet wensen. Ik kan niet in zijn hoofd kijken, maar de manier waarop hij zich gedraagt lijkt mij dat hij nog gelukkig is."

Hoefkens is bijzonder tevreden met het werk dat werd geleverd. “Ik ben tevreden met de transfers die er zijn afgehandeld. De mercato is verlopen zoals we wilden en dat is iets wat je nooit kan voorspellen. Of we een sterkere kern hebben dan vorig jaar? Ik kijk niet naar het verleden, maar ik zie heel veel potentieel."

 

LEES OOK: Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

De beste mercato in jaren voor Club?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

0
0
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

28
28
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

94
94
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

26
26
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

186
186
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

86
86
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

188
188
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

289
289
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

243
243
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

393
393
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

182
182
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

147
147
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

109
109
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

146
146
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

81
81
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

256
256
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

595
595
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

69
69
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

120
120
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

346
346
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

109
109
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

324
324

Meer sportnieuws