Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

door
Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

Carl Hoefkens mag héél tevreden zijn met de zomermercato van Club Brugge. Enkel Charles De Ketelaere is een groot verlies. Blauw-Zwart komt zwaar versterkt uit deze mercato en is dé titelfavoriet. Hoefkens sprak de media toe.


Met Roman Yaremchuk kreeg Hoefkens nog een peperdure spits. “Roman was zeker het wachten waard. Ik ben heel blij met zijn komst. Ook met die van Rapha, die ik als een echte 'zes' zie. We gaan hen zo snel mogelijk proberen in te passen. Wat die bedragen betreft: het is veel geld, dat zeker, maar tegenover vroeger concurreren we nu eenmaal met andere clubs. Wat de transferperiodes ook wat moeilijker maakt. Maar nogmaals: we zijn heel tevreden”, aldus Hoefkens.

Hans Vanaken en Noa Lang bleven ook. “Dat Vanaken blijft? Ik ben uiteraard zeer blij, want iedereen weet hoe belangrijk hij is voor Club Brugge. Daar ben ik dus héél blij mee. Ik ben ook tevreden dat Noa er ook nog is en door zijn aanwezigheid gaat de kwaliteit enkel omhoog. Of we de sterkste ploeg in België hebben? Ik vergelijk niet met andere ploegen.”

"Dat Vormer er nog is? Dat is voor mij geen enkel probleem. Ik ben tevreden over zijn houding en meer kan je als coach niet wensen. Ik kan niet in zijn hoofd kijken, maar de manier waarop hij zich gedraagt lijkt mij dat hij nog gelukkig is."

Hoefkens is bijzonder tevreden met het werk dat werd geleverd. “Ik ben tevreden met de transfers die er zijn afgehandeld. De mercato is verlopen zoals we wilden en dat is iets wat je nooit kan voorspellen. Of we een sterkere kern hebben dan vorig jaar? Ik kijk niet naar het verleden, maar ik zie heel veel potentieel."

 

LEES OOK: Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

De beste mercato in jaren voor Club?

Meest recent

'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

13
13
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

8
8
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

96
96
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

49
49
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

41
41
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

44
44
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

58
58
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

156
156
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

85
85
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

83
83
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

315
315
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

80
80
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

83
83
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

601
601
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

205
205
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

248
248
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

165
165
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

70
70
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

101
101
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

254
254
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

302
302
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

420
420
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

176
176

Meer sportnieuws