Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

door
Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

Carl Hoefkens mag héél tevreden zijn met de zomermercato van Club Brugge. Enkel Charles De Ketelaere is een groot verlies. Blauw-Zwart komt zwaar versterkt uit deze mercato en is dé titelfavoriet. Hoefkens sprak de media toe.


Met Roman Yaremchuk kreeg Hoefkens nog een peperdure spits. “Roman was zeker het wachten waard. Ik ben heel blij met zijn komst. Ook met die van Rapha, die ik als een echte 'zes' zie. We gaan hen zo snel mogelijk proberen in te passen. Wat die bedragen betreft: het is veel geld, dat zeker, maar tegenover vroeger concurreren we nu eenmaal met andere clubs. Wat de transferperiodes ook wat moeilijker maakt. Maar nogmaals: we zijn heel tevreden”, aldus Hoefkens.

Hans Vanaken en Noa Lang bleven ook. “Dat Vanaken blijft? Ik ben uiteraard zeer blij, want iedereen weet hoe belangrijk hij is voor Club Brugge. Daar ben ik dus héél blij mee. Ik ben ook tevreden dat Noa er ook nog is en door zijn aanwezigheid gaat de kwaliteit enkel omhoog. Of we de sterkste ploeg in België hebben? Ik vergelijk niet met andere ploegen.”

"Dat Vormer er nog is? Dat is voor mij geen enkel probleem. Ik ben tevreden over zijn houding en meer kan je als coach niet wensen. Ik kan niet in zijn hoofd kijken, maar de manier waarop hij zich gedraagt lijkt mij dat hij nog gelukkig is."

Hoefkens is bijzonder tevreden met het werk dat werd geleverd. “Ik ben tevreden met de transfers die er zijn afgehandeld. De mercato is verlopen zoals we wilden en dat is iets wat je nooit kan voorspellen. Of we een sterkere kern hebben dan vorig jaar? Ik kijk niet naar het verleden, maar ik zie heel veel potentieel."

 

LEES OOK: Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

De beste mercato in jaren voor Club?

Meest recent

Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

5
5
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

23
23
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

116
116
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

83
83
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

192
192
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

107
107
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

26
26
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

356
356
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

172
172
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

111
111
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

39
39
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

75
75
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

252
252
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

117
117
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

387
387
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

230
230
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

100
100
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

68
68
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

267
267
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

135
135

Meer sportnieuws