Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

door
Hoefkens spreekt zich uit over Vormer, Lang, Vanaken en Yaremchuk

Carl Hoefkens mag héél tevreden zijn met de zomermercato van Club Brugge. Enkel Charles De Ketelaere is een groot verlies. Blauw-Zwart komt zwaar versterkt uit deze mercato en is dé titelfavoriet. Hoefkens sprak de media toe.


Met Roman Yaremchuk kreeg Hoefkens nog een peperdure spits. “Roman was zeker het wachten waard. Ik ben heel blij met zijn komst. Ook met die van Rapha, die ik als een echte 'zes' zie. We gaan hen zo snel mogelijk proberen in te passen. Wat die bedragen betreft: het is veel geld, dat zeker, maar tegenover vroeger concurreren we nu eenmaal met andere clubs. Wat de transferperiodes ook wat moeilijker maakt. Maar nogmaals: we zijn heel tevreden”, aldus Hoefkens.

Hans Vanaken en Noa Lang bleven ook. “Dat Vanaken blijft? Ik ben uiteraard zeer blij, want iedereen weet hoe belangrijk hij is voor Club Brugge. Daar ben ik dus héél blij mee. Ik ben ook tevreden dat Noa er ook nog is en door zijn aanwezigheid gaat de kwaliteit enkel omhoog. Of we de sterkste ploeg in België hebben? Ik vergelijk niet met andere ploegen.”

"Dat Vormer er nog is? Dat is voor mij geen enkel probleem. Ik ben tevreden over zijn houding en meer kan je als coach niet wensen. Ik kan niet in zijn hoofd kijken, maar de manier waarop hij zich gedraagt lijkt mij dat hij nog gelukkig is."

Hoefkens is bijzonder tevreden met het werk dat werd geleverd. “Ik ben tevreden met de transfers die er zijn afgehandeld. De mercato is verlopen zoals we wilden en dat is iets wat je nooit kan voorspellen. Of we een sterkere kern hebben dan vorig jaar? Ik kijk niet naar het verleden, maar ik zie heel veel potentieel."

 

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

De beste mercato in jaren voor Club?

Meest recent

Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

26
26
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

76
76
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

130
130
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

33
33
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

107
107
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

396
396
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

251
251
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

184
184
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

25
25
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

180
180
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

290
290
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

321
321
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

94
94
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

288
288
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

230
230
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

207
207
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

213
213
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

250
250
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

219
219
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

386
386
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

323
323
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

63
63
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

636
636
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

231
231

Meer sportnieuws