'Club Brugge bezorgt Standard transferdomper'

door
'Club Brugge bezorgt Standard transferdomper'

Bij Standard zal er de komende dagen nog zonder twijfel één en ander bewegen, want de Rouches hebben nog een aantal versterkingen nodig. Dat kan ook afhangen van eventuele vertrekkers, al lijkt met het sluiten van de transfermarkt in vele Europese landen de kans op een vertrek van een sterkhouder fel geslonken te zijn. Eén dossier is voorlopig zeker van tafel.


Het medium Telegraf meldt immers dat de transfer van Gojko Cimirot naar Partizan er deze zomer niet meer zal komen. De Servische grootmacht trok de voorbije weken hard aan de mouw van de Bosnische middenvelder en Standard stond open voor een transfer, want Cimirot is bezig aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet meteen van plan om nog bij te tekenen.

Standard wou wel enkel van een transfer weten indien het een vervanger kon strikken. Daarvoor had het zijn oog laten vallen op Eder Balanta, maar Club Brugge toonde zich stug in de onderhandelingen. De landskampioen bleef vasthouden aan een vraagprijs van 3 miljoen euro, ondanks dat de Colombiaan de laatste weken de selectie niet meer haalt en er met Raphael Onyedika nog een extra middenvelder bijkwam.

JANUARI
Standard haakte daarom af voor Balanta en daardoor is ook de transfer van Cimirot voorlopig van tafel. Maar uitstel is zeker geen afstel, want Partizan is nu al van plan om in januari opnieuw aan te kloppen. Dan zal Standard wel vrede moeten nemen met een lagere transfersom dan deze zomer, want dan is Cimirot in principe ook al vrij om met andere clubs te onderhandelen over een transfervrije overstap na het seizoen.

LEES OOK: 'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

Jammer voor Standard?

Meest recent

'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

103
103
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

75
75
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

363
363
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

491
491
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

516
516
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

110
110
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

722
722
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

150
150
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

184
184
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

225
225
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

225
225
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

174
174
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

677
677
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

369
369
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

231
231
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

909
909
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

398
398
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

315
315
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

436
436
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1559
1559
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

458
458
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

640
640
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

433
433
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

416
416
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1064
1064

Meer sportnieuws