'Topclub biedt Batshuayi toch een uitweg'

door
'Topclub biedt Batshuayi toch een uitweg'

In Engeland is de transferdeadline donderdagnacht verstreken, maar Michy Batshuayi is nog steeds een speler van Chelsea. De Blues kondigden op het laatste moment nog een pak transfers aan, maar rond de Rode Duivel bleef het verrassend stil. Hij hoeft onder Thomas Tuchel niet op speelkansen te rekenen en moet dus hopen dat er nog een oplossing uit de bus komt.


Die leek aanvankelijk te gaan komen van Nottingham Forest, dat zich donderdag nog gemeld had. Er zou een akkoord geweest zijn waarbij de promovendus het nog één jaar lopende contract van Batshuayi zou afkopen en de spits zou toestemming gekregen hebben om zijn medische testen af te leggen, maar uiteindelijk kwam daarna geen nieuws. Volgens Fabrizio Romano lag de oorzaak daarvoor bij Chelsea.

De Blues waren immers met nog een pak andere dossiers bezig en dat van Batshuayi was voor hen geen prioriteit. Daardoor stuurden de Blues het papierwerk voor de transfer van Batsman uiteindelijk te laat op en werd de deadline zo gemist. Dat is een domper voor de 28-jarige, die nu moet hopen dat er een oplossing komt in een land waar de markt nog open is.

RIVAAL
Die zou er volgens diezelfde Romano kunnen komen in Turkije, waar Batshuayi vorig seizoen op huurbasis al actief was bij Besiktas. Rivaal Fenerbahçe zou nu namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van de goaltjesdief. In Turkije sluit de transfermarkt pas op 8 september en dus resten nog enkele dagen om een transfer af te ronden.


LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Zou Fenerbahçe een goede ploeg zijn voor Batshuayi?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

3
3
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

4
4
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

49
49
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

12
12
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

21
21
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

88
88
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

30
30
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

102
102
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

295
295
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

40
40
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

452
452
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

88
88
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

210
210
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

95
95
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

464
464
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

166
166
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

66
66
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

317
317
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

282
282
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

153
153
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

115
115
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

23
23
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

413
413

Meer sportnieuws