'Topclub biedt Batshuayi toch een uitweg'

door
'Topclub biedt Batshuayi toch een uitweg'

In Engeland is de transferdeadline donderdagnacht verstreken, maar Michy Batshuayi is nog steeds een speler van Chelsea. De Blues kondigden op het laatste moment nog een pak transfers aan, maar rond de Rode Duivel bleef het verrassend stil. Hij hoeft onder Thomas Tuchel niet op speelkansen te rekenen en moet dus hopen dat er nog een oplossing uit de bus komt.


Die leek aanvankelijk te gaan komen van Nottingham Forest, dat zich donderdag nog gemeld had. Er zou een akkoord geweest zijn waarbij de promovendus het nog één jaar lopende contract van Batshuayi zou afkopen en de spits zou toestemming gekregen hebben om zijn medische testen af te leggen, maar uiteindelijk kwam daarna geen nieuws. Volgens Fabrizio Romano lag de oorzaak daarvoor bij Chelsea.

De Blues waren immers met nog een pak andere dossiers bezig en dat van Batshuayi was voor hen geen prioriteit. Daardoor stuurden de Blues het papierwerk voor de transfer van Batsman uiteindelijk te laat op en werd de deadline zo gemist. Dat is een domper voor de 28-jarige, die nu moet hopen dat er een oplossing komt in een land waar de markt nog open is.

RIVAAL
Die zou er volgens diezelfde Romano kunnen komen in Turkije, waar Batshuayi vorig seizoen op huurbasis al actief was bij Besiktas. Rivaal Fenerbahçe zou nu namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van de goaltjesdief. In Turkije sluit de transfermarkt pas op 8 september en dus resten nog enkele dagen om een transfer af te ronden.


LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Zou Fenerbahçe een goede ploeg zijn voor Batshuayi?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

27
27
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

9
9
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

23
23
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

123
123
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

193
193
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

152
152
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

239
239
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

72
72
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

168
168
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

164
164
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

915
915
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

79
79
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

110
110
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

331
331
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

141
141
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

467
467
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

197
197
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

232
232
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

267
267
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

207
207
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

411
411
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

701
701

Meer sportnieuws