'Lang stuurt duidelijk signaal na geweigerde aanbieding'

stemmen
'Lang stuurt duidelijk signaal na geweigerde aanbieding'

Club Brugge nam donderdag nog afscheid van Jack Hendry, die niet meer in de plannen van Carl Hoefkens voorkwam en op huurbasis naar Cremonese trok. Verder bleef het wel stil op Jan Breydel, ondanks dat het de mogelijkheid kreeg om op de valreep nog een lucratieve uitgaande transfer te realiseren. Lille kwam immers nog met een bod op de proppen voor Noa Lang.


De Franse club had 18 miljoen euro veil voor de Nederlandse aanvaller, maar bleef daarmee ruim onder de Brugse vraagprijs en zag zijn bod dan ook geweigerd worden. Ook interesse uit de Premier League leverde geen transfer meer op. Lang blijft daardoor dus nog minstens tot januari bij Club, dat daar zeker niet rouwig om zal zijn.

Ook Lang zal echter niet mokken om zijn gemiste transfer. Volgens Het Laatste Nieuws had hij immers enkele dagen geleden al beslist dat hij deze zomer niet meer zou vertrekken bij Club. De aanvaller wil eerst herstellen van zijn blessure en daarna weer zijn beste niveau halen in de Jupiler Pro League én de Champions League, om zo een selectie voor het WK te versieren.

QATAR
Het kampioenenbal had Lille of de Engelse club hem niet kunnen bieden en voor Lang lijkt een trip naar Qatar in november op dit moment prioriteit te zijn. Op zijn 23ste heeft hij natuurlijk ook meer dan voldoende tijd om nog de stap naar het buitenland te zetten. Club hoopt uiteraard ook veel meer te kunnen vangen dan de geboden 18 miljoen wanneer het zover komt.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Zal Lang snel weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

275
275
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

54
54
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

360
360
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

22
22
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

311
311
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

188
188
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

208
208
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

106
106
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1115
1115
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

88
88
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

287
287
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

183
183
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

233
233
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

176
176
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

202
202
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

474
474
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

845
845
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

680
680
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

244
244
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

144
144
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

229
229
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

172
172
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

68
68

Meer sportnieuws