'Lang stuurt duidelijk signaal na geweigerde aanbieding'

944 stemmen
'Lang stuurt duidelijk signaal na geweigerde aanbieding'

Club Brugge nam donderdag nog afscheid van Jack Hendry, die niet meer in de plannen van Carl Hoefkens voorkwam en op huurbasis naar Cremonese trok. Verder bleef het wel stil op Jan Breydel, ondanks dat het de mogelijkheid kreeg om op de valreep nog een lucratieve uitgaande transfer te realiseren. Lille kwam immers nog met een bod op de proppen voor Noa Lang.


De Franse club had 18 miljoen euro veil voor de Nederlandse aanvaller, maar bleef daarmee ruim onder de Brugse vraagprijs en zag zijn bod dan ook geweigerd worden. Ook interesse uit de Premier League leverde geen transfer meer op. Lang blijft daardoor dus nog minstens tot januari bij Club, dat daar zeker niet rouwig om zal zijn.

Ook Lang zal echter niet mokken om zijn gemiste transfer. Volgens Het Laatste Nieuws had hij immers enkele dagen geleden al beslist dat hij deze zomer niet meer zou vertrekken bij Club. De aanvaller wil eerst herstellen van zijn blessure en daarna weer zijn beste niveau halen in de Jupiler Pro League én de Champions League, om zo een selectie voor het WK te versieren.

QATAR
Het kampioenenbal had Lille of de Engelse club hem niet kunnen bieden en voor Lang lijkt een trip naar Qatar in november op dit moment prioriteit te zijn. Op zijn 23ste heeft hij natuurlijk ook meer dan voldoende tijd om nog de stap naar het buitenland te zetten. Club hoopt uiteraard ook veel meer te kunnen vangen dan de geboden 18 miljoen wanneer het zover komt.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Zal Lang snel weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

2
2
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

9
9
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

53
53
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

79
79
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

312
312
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

297
297
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

367
367
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

94
94
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

315
315
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

477
477
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

86
86
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

435
435
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

367
367
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

174
174
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

893
893
‘Grote Anderlecht-transferstunt valt plots in duigen’

De transferpiste rond Luca Langoni leek het bewijs dat Anderlecht eindelijk wilde doorpakken op de ...

297
297
Van Bommel wordt bondscoach en grote rel barst al los

Mark van Bommel staat op het punt om bondscoach van de Rode Duivels te worden. De voetbalbond heeft ...

649
649
Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

113
113
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

222
222
Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Arsenal veroverde afgelopen seizoen de titel in de Premier League en haalde de finale van de ...

90
90
'Openda geeft jawoord aan club: Juve ligt dwars'

Loïs Openda heeft een rustige zomer beleefd, want hij moest niet mee naar het WK na een ...

87
87
Charleroi laat spits én aanvoerder vertrekken

Charleroi hoopt in het komende seizoen stabiliteit te vinden na een woelig seizoen. Ze kozen er ...

38
38
Teuma kiest zeer opmerkelijke nieuwe club

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Er streken al zes nieuwe spelers neer op ...

87
87
'Club nadert akkoord: bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge heeft tot dusver een vrij rustige mercato beleefd, maar daar lijkt snel verandering in ...

650
650
Westerlo heeft Belg beet, volgende aanwinst op komst

Westerlo heeft nog heel veel werk aan de winkel om een competitieve kern klaar te hebben voor de ...

97
97

Meer sportnieuws