Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

111 stemmen
Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

KV Kortrijk is op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Karim Belhocine. De Kerels kregen al de nodige cv's binnen en onze redactie kwam te weten dat Hernan Losada één van de pistes is/was. De Argentijn bevestigde het nieuws.


Losada was/is volgens onze bronnen één van de kandidaten om de nieuwe trainer van KV Kortrijk te worden. De Argentijn beschikt over de nodige diploma's, is vrij en heeft als jonge coach toch ook al de nodige ervaring. Hij voldoet alvast aan heel wat criteria. "Of ik in gesprek ben met Kortrijk? Ik heb een makelaar die voor mij overal contacten onderhoudt. Hij heeft inderdaad met Kortrijk gepraat, maar erg concreet is dat voorlopig niet", zegt hij aan Gazet van Antwerpen. Adnan Custovic is volgens Het Laatste Nieuws echter de topkandidaat.

KVK is een club die vaak jonge trainers een kans geeft, denk maar aan Hein Vanhaezebrouck, Karim Belhocine, Johan Walem, Yannis Anastasiou, Yannick Ferrera & co. Losada is 40 jaar en was ruim een jaar beloftentrainer van Beerschot, tot hij daar promotie kreeg en coach werd van de eerste ploeg. Hij loodste de ploeg terug naar eerste klasse en de eerste maanden deed hij het daar voortreffelijk. Na bijna 1,5 jaar coach te zijn van de Kielse Ratten kwam het Amerikaanse D.C. United op de proppen en dat was op sportief en financieel vlak een kans die de ex-speler van onder meer Anderlecht en sc Heerenveen niet kon laten liggen.

Losada was 14 maanden trainer in de Major League Soccer en werd er in april bedankt voor bewezen diensten. Amerikaanse bronnen spraken toen van onenigheid tussen het bestuur en Losada, maar desondanks mocht hij er terugblikken op een goede passage. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging en mogelijk ligt die in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Moet KVK toch voor Losada gaan?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

109
109
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

85
85
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

99
99
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

183
183
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

353
353
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

49
49
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

762
762
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

458
458
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws