Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

111 stemmen
Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

KV Kortrijk is op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Karim Belhocine. De Kerels kregen al de nodige cv's binnen en onze redactie kwam te weten dat Hernan Losada één van de pistes is/was. De Argentijn bevestigde het nieuws.


Losada was/is volgens onze bronnen één van de kandidaten om de nieuwe trainer van KV Kortrijk te worden. De Argentijn beschikt over de nodige diploma's, is vrij en heeft als jonge coach toch ook al de nodige ervaring. Hij voldoet alvast aan heel wat criteria. "Of ik in gesprek ben met Kortrijk? Ik heb een makelaar die voor mij overal contacten onderhoudt. Hij heeft inderdaad met Kortrijk gepraat, maar erg concreet is dat voorlopig niet", zegt hij aan Gazet van Antwerpen. Adnan Custovic is volgens Het Laatste Nieuws echter de topkandidaat.

KVK is een club die vaak jonge trainers een kans geeft, denk maar aan Hein Vanhaezebrouck, Karim Belhocine, Johan Walem, Yannis Anastasiou, Yannick Ferrera & co. Losada is 40 jaar en was ruim een jaar beloftentrainer van Beerschot, tot hij daar promotie kreeg en coach werd van de eerste ploeg. Hij loodste de ploeg terug naar eerste klasse en de eerste maanden deed hij het daar voortreffelijk. Na bijna 1,5 jaar coach te zijn van de Kielse Ratten kwam het Amerikaanse D.C. United op de proppen en dat was op sportief en financieel vlak een kans die de ex-speler van onder meer Anderlecht en sc Heerenveen niet kon laten liggen.

Losada was 14 maanden trainer in de Major League Soccer en werd er in april bedankt voor bewezen diensten. Amerikaanse bronnen spraken toen van onenigheid tussen het bestuur en Losada, maar desondanks mocht hij er terugblikken op een goede passage. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging en mogelijk ligt die in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Moet KVK toch voor Losada gaan?

Meest recent

Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

8
8
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

20
20
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

27
27
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

25
25
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

103
103
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

372
372
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

129
129
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

689
689
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

147
147
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

72
72
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

186
186
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

277
277
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

264
264
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

83
83
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

66
66
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

76
76
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

83
83
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

139
139
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

90
90
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

278
278
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

141
141
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

606
606
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

134
134
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

686
686

Meer sportnieuws