Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

111
Losada reageert op gerucht omtrent KV Kortrijk

KV Kortrijk is op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Karim Belhocine. De Kerels kregen al de nodige cv's binnen en onze redactie kwam te weten dat Hernan Losada één van de pistes is/was. De Argentijn bevestigde het nieuws.


Losada was/is volgens onze bronnen één van de kandidaten om de nieuwe trainer van KV Kortrijk te worden. De Argentijn beschikt over de nodige diploma's, is vrij en heeft als jonge coach toch ook al de nodige ervaring. Hij voldoet alvast aan heel wat criteria. "Of ik in gesprek ben met Kortrijk? Ik heb een makelaar die voor mij overal contacten onderhoudt. Hij heeft inderdaad met Kortrijk gepraat, maar erg concreet is dat voorlopig niet", zegt hij aan Gazet van Antwerpen. Adnan Custovic is volgens Het Laatste Nieuws echter de topkandidaat.

KVK is een club die vaak jonge trainers een kans geeft, denk maar aan Hein Vanhaezebrouck, Karim Belhocine, Johan Walem, Yannis Anastasiou, Yannick Ferrera & co. Losada is 40 jaar en was ruim een jaar beloftentrainer van Beerschot, tot hij daar promotie kreeg en coach werd van de eerste ploeg. Hij loodste de ploeg terug naar eerste klasse en de eerste maanden deed hij het daar voortreffelijk. Na bijna 1,5 jaar coach te zijn van de Kielse Ratten kwam het Amerikaanse D.C. United op de proppen en dat was op sportief en financieel vlak een kans die de ex-speler van onder meer Anderlecht en sc Heerenveen niet kon laten liggen.

Losada was 14 maanden trainer in de Major League Soccer en werd er in april bedankt voor bewezen diensten. Amerikaanse bronnen spraken toen van onenigheid tussen het bestuur en Losada, maar desondanks mocht hij er terugblikken op een goede passage. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging en mogelijk ligt die in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil JPL-uitblinker, Haaland beslist'

Moet KVK toch voor Losada gaan?

Meest recent

"Spookachtig" - Anderlecht-dissonant krijgt pijnlijke 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zijn seizoen hervat met een overwinning op het veld van Cercle Brugge. Maar aan ...

21
21
'Géén Barça: Julian Alvarez richting andere grootmacht'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil JPL-uitblinker, Haaland beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

79
79
Brusselmans vs VRT: Financiële bom ontploft volledig

Een stevige ruzie tussen Herman Brusselmans en de VRT zorgt voor ophef. De schrijver en columnist, ...

41
41
Thorup ziet KRC Genk-pion plots ferm op tafel slaan

KRC Genk heeft de interlandbreak goed verwerkt. Tegen KV Kortrijk werd een makkelijk zege geboekt. ...

58
58
Anderlecht toont mentaliteit: “Hij is hét symbool”

RSC Anderlecht leek tegen Cercle Brugge lang af te stevenen op een pijnlijke nederlaag, maar in het ...

99
99
Italiaanse media én Allegri gaan volledig los op De Bruyne

Kevin De Bruyne kende een sterke interlandperiode en die lijn trekt de middenvelder ook door bij ...

235
235
Zulte-doelman Gabriël in zak en as: “Ik voel me klein”

Zulte Waregem ging in eigen huis onderuit tegen KAA Gent. De Buffalo’s pakken weer de ...

69
69
Heymans legt opvallende viering uit: band met Thorup bloot

KRC Genk won overtuigend met 3-0 van KV Kortrijk. Daan Heymans mocht nog eens in de basis beginnen ...

124
124
'Shakira doet verrassende onthulling over haar gezinsleven'

Jarenlang vormde Shakira een koppel met ex-voetballer Gerard Piqué, maar ook na hun ...

52
52
Franse pers messcherp na eerste basisplaats Godts

Mika Godts mocht voor het eerst in de basis starten bij PSG. De Parijzenaars namen het op tegen Le ...

206
206
AA Gent-spits verrast: "Leek me tijd om te vertrekken"

AA Gent blijft doorheen de competitie razen. Ze wonnen met 0-2 van Zulte Waregem en met een 22 op 24 ...

157
157
Westerlo slaat in alle stilte toe: gouden transferzet

KVC Westerlo kende een héél drukke zomermercato. Sportief en financieel lijken de ...

92
92
Thorup geeft speler eindelijk een kans: "Exact wat ik wou"

KRC Genk won verdiend met 3-0 van een bijzonder pover KV Kortrijk, dat toch een vogel voor de kat ...

118
118
Derde keer, goede keer voor Anderlecht? “Ik weigerde al twee keer”

Bij RSC Anderlecht verdwenen er de afgelopen jaren veel trouwe clubmensen, anderen werden dan weer ...

284
284
Rode Duivels: vuilbak gaat open over Van Bommel en Mannaert

Mark van Bommel is nog geen drie maanden bondscoach, maar rond de Rode Duivels veranderde er ...

423
423
Standard ruikt megajackpot: “6 miljoen? Ik wil meer”

Standard is wisselvallig bezig. Goed wordt afgewisseld met slecht. Eén speler is echter wel ...

122
122
Leko trekt duidelijke grens: "Niet denken dat je Messi bent"

Club Brugge blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. Door de 1-4-zege tegen La Louvière ...

255
255
Twee spelers bezorgen Sibierski pijnlijke realitycheck

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. Paars-Wit kroop door het oog van de naald ...

289
289
Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

72
72
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

47
47
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

142
142
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

77
77
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

108
108
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

56
56

Meer sportnieuws