Vandenbempt snoeihard voor West Ham: "Onrespectvol naar Vanaken"

door
Vandenbempt snoeihard voor West Ham:

Maandag pakte Club Brugge nog uit met een nieuwe recordaankoop in de vorm van Roman Yaremchuk, twee dagen later kwam er alweer belangrijk nieuws vanuit het Jan Breydelstadion. De landskampioen liet immers weten dat Hans Vanaken een nieuw contract tot 2027 getekend heeft. Daarmee is een mogelijke transfer naar West Ham meteen ook helemaal van de ban.


Het leek er de voorbije weken nochtans op dat Vanaken voorzichtig aan het aandringen was op een transfer. Hij gaf publiekelijk te kennen dat hij geflatteerd was door de interesse en dat het voor hem de laatste kans was om op de Premier League-trein te missen, maar de clubs vonden uiteindelijk geen akkoord. Peter Vandenbempt vindt dat West Ham het spelletje niet al te netjes gespeeld heeft.

"Als je Moyes zijnde drie keer belt naar Hans Vanaken, en hem helemaal warm maakt voor het mooie project bij West Ham - een mooie club die goed voetbal speelt en Europese ambities heeft -, dan moet je dat ook concreet maken. Ze hebben naar verluidt hun bod verhoogd met één miljoen euro, dat is belachelijk", is de journalist scherp bij Sporza.

11 MILJOEN
West Ham legde aanvankelijk een bod van 10 miljoen euro neer bij Club Brugge en maakte daar in tweede instantie 11 miljoen van. Dat was veel te weinig om Club te overtuigen en finaal bleken de Hammers wel bereid om een veelvoud van dat bedrag op tafel te leggen voor de Braziliaan Lucas Paqueta. "Het is ergens wel onrespectvol van West Ham naar de speler Vanaken toe. Ze maken hem helemaal warm, om dan finaal geen financiële inspanning te doen. Dat getuigt toch niet van een geweldig niveau", besluit Vandenbempt dan ook.

LEES OOK: Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Terechte kritiek?

Meest recent

'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

1
1
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

6
6
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

6
6
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

59
59
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

36
36
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

40
40
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

97
97
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

75
75
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

297
297
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

14
14
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

138
138
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

73
73
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

96
96
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

38
38
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

192
192
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

224
224
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

40
40
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

131
131
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

80
80
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

301
301
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

79
79
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

116
116
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

132
132
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

18
18

Meer sportnieuws