Vandenbempt snoeihard voor West Ham: "Onrespectvol naar Vanaken"

door
Vandenbempt snoeihard voor West Ham:

Maandag pakte Club Brugge nog uit met een nieuwe recordaankoop in de vorm van Roman Yaremchuk, twee dagen later kwam er alweer belangrijk nieuws vanuit het Jan Breydelstadion. De landskampioen liet immers weten dat Hans Vanaken een nieuw contract tot 2027 getekend heeft. Daarmee is een mogelijke transfer naar West Ham meteen ook helemaal van de ban.


Het leek er de voorbije weken nochtans op dat Vanaken voorzichtig aan het aandringen was op een transfer. Hij gaf publiekelijk te kennen dat hij geflatteerd was door de interesse en dat het voor hem de laatste kans was om op de Premier League-trein te missen, maar de clubs vonden uiteindelijk geen akkoord. Peter Vandenbempt vindt dat West Ham het spelletje niet al te netjes gespeeld heeft.

"Als je Moyes zijnde drie keer belt naar Hans Vanaken, en hem helemaal warm maakt voor het mooie project bij West Ham - een mooie club die goed voetbal speelt en Europese ambities heeft -, dan moet je dat ook concreet maken. Ze hebben naar verluidt hun bod verhoogd met één miljoen euro, dat is belachelijk", is de journalist scherp bij Sporza.

11 MILJOEN
West Ham legde aanvankelijk een bod van 10 miljoen euro neer bij Club Brugge en maakte daar in tweede instantie 11 miljoen van. Dat was veel te weinig om Club te overtuigen en finaal bleken de Hammers wel bereid om een veelvoud van dat bedrag op tafel te leggen voor de Braziliaan Lucas Paqueta. "Het is ergens wel onrespectvol van West Ham naar de speler Vanaken toe. Ze maken hem helemaal warm, om dan finaal geen financiële inspanning te doen. Dat getuigt toch niet van een geweldig niveau", besluit Vandenbempt dan ook.

POLL: Terechte kritiek?

Meest recent

Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

8
8
Burgess aan rood ontsnapt? Analist vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

142
142
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

201
201
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

72
72
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

87
87
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

211
211
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

88
88
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

82
82
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

61
61
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

198
198
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

58
58
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

712
712
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

169
169
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

271
271
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

123
123
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

33
33
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

313
313
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

515
515
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

692
692

Meer sportnieuws