Vandenbempt snoeihard voor West Ham: "Onrespectvol naar Vanaken"

door
Vandenbempt snoeihard voor West Ham:

Maandag pakte Club Brugge nog uit met een nieuwe recordaankoop in de vorm van Roman Yaremchuk, twee dagen later kwam er alweer belangrijk nieuws vanuit het Jan Breydelstadion. De landskampioen liet immers weten dat Hans Vanaken een nieuw contract tot 2027 getekend heeft. Daarmee is een mogelijke transfer naar West Ham meteen ook helemaal van de ban.


Het leek er de voorbije weken nochtans op dat Vanaken voorzichtig aan het aandringen was op een transfer. Hij gaf publiekelijk te kennen dat hij geflatteerd was door de interesse en dat het voor hem de laatste kans was om op de Premier League-trein te missen, maar de clubs vonden uiteindelijk geen akkoord. Peter Vandenbempt vindt dat West Ham het spelletje niet al te netjes gespeeld heeft.

"Als je Moyes zijnde drie keer belt naar Hans Vanaken, en hem helemaal warm maakt voor het mooie project bij West Ham - een mooie club die goed voetbal speelt en Europese ambities heeft -, dan moet je dat ook concreet maken. Ze hebben naar verluidt hun bod verhoogd met één miljoen euro, dat is belachelijk", is de journalist scherp bij Sporza.

11 MILJOEN
West Ham legde aanvankelijk een bod van 10 miljoen euro neer bij Club Brugge en maakte daar in tweede instantie 11 miljoen van. Dat was veel te weinig om Club te overtuigen en finaal bleken de Hammers wel bereid om een veelvoud van dat bedrag op tafel te leggen voor de Braziliaan Lucas Paqueta. "Het is ergens wel onrespectvol van West Ham naar de speler Vanaken toe. Ze maken hem helemaal warm, om dan finaal geen financiële inspanning te doen. Dat getuigt toch niet van een geweldig niveau", besluit Vandenbempt dan ook.

LEES OOK: Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

Terechte kritiek?

Meest recent

Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

6
6
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

5
5
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

30
30
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

30
30
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

110
110
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

152
152
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

660
660
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

30
30
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

435
435
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

321
321
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

109
109
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

133
133
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

654
654
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

626
626
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

201
201
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

116
116
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

84
84
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

54
54
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

873
873
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

320
320
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

117
117
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

526
526
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

160
160
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

216
216
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

223
223

Meer sportnieuws