Kogel door de kerk: Vanaken blijft bij Club Brugge

door
Kogel door de kerk: Vanaken blijft bij Club Brugge

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest, onder meer door de langgerekte soap rond de recordtransfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan. De voorbije weken leek zich een nieuwe sage te ontspinnen rond Hans Vanaken. De Rode Duivel werd het hof gemaakt door West Ham en wou op zijn 30ste zijn laatste kans op een buitenlandse transfer grijpen.


Club zag een vertrek echter niet zitten en plakte een torenhoog prijskaartje op zijn draaischijf. West Ham bleek niet bereid om daaraan te voldoen en het was de voorbije dagen al duidelijk dat ze stilaan andere pistes aan het verkennen waren. De komst van Lucas Paqueta van Olympique Lyon voor een dikke 60 miljoen euro was al een teken aan de wand.

Nu is de kogel ook helemaal door de kerk: Vanaken trekt niet naar West Ham. De tweevoudige Gouden Schoen blijft Club Brugge trouw en tekende zelfs een nieuw contract. Club kondigde namelijk zonet aan dat Vanaken zijn handtekening gezet heeft onder een nieuwe overeenkomst tot 2027. 

PRIJZENKAST
Vanaken werd in 2015 door Club voor een dikke 4 miljoen euro weggeplukt bij Lokeren en die transfer bleek een schot in de roos. Na een aanpassingsperiode van enkele maanden groeide de middenvelder uit tot een onvervangbare pion bij Blauw-Zwart, waar hij inmiddels al aan 102 goals en 74 assists in 346 wedstrijden zit. Met Club won Vanaken vijf titels en één beker, terwijl hij in 2018 en 2019 de Gouden Schoen won. In 2018 debuteerde hij ook als Rode Duivel en sindsdien verzamelde hij al 21 caps, waarin hij vijf keer scoorde.


LEES OOK: Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Zal hij zijn carrière bij Club afsluiten?

Meest recent

Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

0
0
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

52
52
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

24
24
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

128
128
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

112
112
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

34
34
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

42
42
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

668
668
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

419
419
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

150
150
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

72
72
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

152
152
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

301
301
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

84
84
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

282
282
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

140
140
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

255
255
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

273
273
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

218
218
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

59
59
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

107
107
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

382
382
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

216
216

Meer sportnieuws