'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

door
'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

Het valt niet uit te sluiten dat we bij Club Brugge de komende dagen nog een aantal transfers zullen zien, vooral aan uitgaande zijde. Al zou de landskampioen ook nog meer vers bloed kunnen halen, ondanks de komst van Dedryck Boyata, Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk in de laatste week. Vanuit Engeland kwam overgewaaid dat Blauw-Zwart aast op een toptalent.


The Athletic kwam eerder deze week met het nieuws dat Club één van de teams is die Adedire Mebude wil wegkapen bij Manchester City. De 18-jarige aanvaller maakte vorig seizoen indruk bij de U18 en trekt die lijn deze jaargang door bij de U23. Zijn contract loopt echter in 2024 al af en de youngster aarzelt om bij te tekenen. Een definitief vertrek met terugkoopoptie is daardoor niet uitgesloten.

De concurrentie is echter loodzwaar. Het was al duidelijk dat ook PSV Mebude graag wil strikken, maar ook een aantal Engelse teams liggen op de loer. Southampton, dat eerder deze zomer al Gavin Bazunu en Roméo Lavia bij City oppikte, Newcastle United en ook Tottenham Hotspur houden volgens de Evening Standard de situatie nauwlettend in de gaten.

TOPSCHUTTER
Intussen blijft Mebude wel indruk maken. De Schotse jeugdinternational werd in 2020 door City weggeplukt bij Rangers en was vorig seizoen een sensatie bij de U18, met twaalf goals en maar liefst negentien assists. De flankaanvaller trekt die lijn ook gewoon door bij de U23, waar hij in vier competitiematchen al drie keer scoorde. Dinsdagavond gaf hij nog een assist in een 3-2-nederlaag tegen Mansfield Town in de EFL Trophy.

LEES OOK: Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Zal Club Brugge hem nog strikken?

Meest recent

De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

36
36
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

127
127
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

263
263
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

34
34
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

47
47
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

52
52
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

97
97
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

169
169
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

269
269
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

317
317
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

117
117
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

110
110
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

206
206
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

617
617
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

227
227
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

769
769
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

221
221
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

141
141
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

171
171
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

261
261
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

687
687
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

82
82
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

404
404
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

360
360
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

189
189

Meer sportnieuws