'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

door
'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

Het valt niet uit te sluiten dat we bij Club Brugge de komende dagen nog een aantal transfers zullen zien, vooral aan uitgaande zijde. Al zou de landskampioen ook nog meer vers bloed kunnen halen, ondanks de komst van Dedryck Boyata, Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk in de laatste week. Vanuit Engeland kwam overgewaaid dat Blauw-Zwart aast op een toptalent.


The Athletic kwam eerder deze week met het nieuws dat Club één van de teams is die Adedire Mebude wil wegkapen bij Manchester City. De 18-jarige aanvaller maakte vorig seizoen indruk bij de U18 en trekt die lijn deze jaargang door bij de U23. Zijn contract loopt echter in 2024 al af en de youngster aarzelt om bij te tekenen. Een definitief vertrek met terugkoopoptie is daardoor niet uitgesloten.

De concurrentie is echter loodzwaar. Het was al duidelijk dat ook PSV Mebude graag wil strikken, maar ook een aantal Engelse teams liggen op de loer. Southampton, dat eerder deze zomer al Gavin Bazunu en Roméo Lavia bij City oppikte, Newcastle United en ook Tottenham Hotspur houden volgens de Evening Standard de situatie nauwlettend in de gaten.

TOPSCHUTTER
Intussen blijft Mebude wel indruk maken. De Schotse jeugdinternational werd in 2020 door City weggeplukt bij Rangers en was vorig seizoen een sensatie bij de U18, met twaalf goals en maar liefst negentien assists. De flankaanvaller trekt die lijn ook gewoon door bij de U23, waar hij in vier competitiematchen al drie keer scoorde. Dinsdagavond gaf hij nog een assist in een 3-2-nederlaag tegen Mansfield Town in de EFL Trophy.

LEES OOK: Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Zal Club Brugge hem nog strikken?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

220
220
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

185
185
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

106
106
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

51
51
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

156
156
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

297
297
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

272
272
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

110
110
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

227
227
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

272
272
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

449
449
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

644
644
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

645
645
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

427
427
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2279
2279
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

154
154

Meer sportnieuws