'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

679 stemmen
'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

Het valt niet uit te sluiten dat we bij Club Brugge de komende dagen nog een aantal transfers zullen zien, vooral aan uitgaande zijde. Al zou de landskampioen ook nog meer vers bloed kunnen halen, ondanks de komst van Dedryck Boyata, Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk in de laatste week. Vanuit Engeland kwam overgewaaid dat Blauw-Zwart aast op een toptalent.


The Athletic kwam eerder deze week met het nieuws dat Club één van de teams is die Adedire Mebude wil wegkapen bij Manchester City. De 18-jarige aanvaller maakte vorig seizoen indruk bij de U18 en trekt die lijn deze jaargang door bij de U23. Zijn contract loopt echter in 2024 al af en de youngster aarzelt om bij te tekenen. Een definitief vertrek met terugkoopoptie is daardoor niet uitgesloten.

De concurrentie is echter loodzwaar. Het was al duidelijk dat ook PSV Mebude graag wil strikken, maar ook een aantal Engelse teams liggen op de loer. Southampton, dat eerder deze zomer al Gavin Bazunu en Roméo Lavia bij City oppikte, Newcastle United en ook Tottenham Hotspur houden volgens de Evening Standard de situatie nauwlettend in de gaten.

TOPSCHUTTER
Intussen blijft Mebude wel indruk maken. De Schotse jeugdinternational werd in 2020 door City weggeplukt bij Rangers en was vorig seizoen een sensatie bij de U18, met twaalf goals en maar liefst negentien assists. De flankaanvaller trekt die lijn ook gewoon door bij de U23, waar hij in vier competitiematchen al drie keer scoorde. Dinsdagavond gaf hij nog een assist in een 3-2-nederlaag tegen Mansfield Town in de EFL Trophy.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Zal Club Brugge hem nog strikken?

Meest recent

Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

2
2
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

86
86
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

19
19
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

119
119
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

27
27
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

181
181
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

108
108
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

82
82
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

581
581
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

58
58
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

130
130
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

149
149
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

917
917
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

63
63
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

585
585
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

408
408
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

786
786
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

764
764
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

450
450
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

758
758
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

367
367
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

205
205
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

226
226
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

210
210

Meer sportnieuws