'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

679 stemmen
'Tottenham wil Club Brugge toptalent afsnoepen'

Het valt niet uit te sluiten dat we bij Club Brugge de komende dagen nog een aantal transfers zullen zien, vooral aan uitgaande zijde. Al zou de landskampioen ook nog meer vers bloed kunnen halen, ondanks de komst van Dedryck Boyata, Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk in de laatste week. Vanuit Engeland kwam overgewaaid dat Blauw-Zwart aast op een toptalent.


The Athletic kwam eerder deze week met het nieuws dat Club één van de teams is die Adedire Mebude wil wegkapen bij Manchester City. De 18-jarige aanvaller maakte vorig seizoen indruk bij de U18 en trekt die lijn deze jaargang door bij de U23. Zijn contract loopt echter in 2024 al af en de youngster aarzelt om bij te tekenen. Een definitief vertrek met terugkoopoptie is daardoor niet uitgesloten.

De concurrentie is echter loodzwaar. Het was al duidelijk dat ook PSV Mebude graag wil strikken, maar ook een aantal Engelse teams liggen op de loer. Southampton, dat eerder deze zomer al Gavin Bazunu en Roméo Lavia bij City oppikte, Newcastle United en ook Tottenham Hotspur houden volgens de Evening Standard de situatie nauwlettend in de gaten.

TOPSCHUTTER
Intussen blijft Mebude wel indruk maken. De Schotse jeugdinternational werd in 2020 door City weggeplukt bij Rangers en was vorig seizoen een sensatie bij de U18, met twaalf goals en maar liefst negentien assists. De flankaanvaller trekt die lijn ook gewoon door bij de U23, waar hij in vier competitiematchen al drie keer scoorde. Dinsdagavond gaf hij nog een assist in een 3-2-nederlaag tegen Mansfield Town in de EFL Trophy.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Zal Club Brugge hem nog strikken?

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

5
5
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

26
26
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

165
165
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

42
42
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

82
82
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

197
197
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

666
666
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

365
365
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

700
700
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

134
134
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

382
382
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

712
712
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

521
521
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

536
536
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

146
146
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

108
108
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

341
341

Meer sportnieuws