'Done deal: Olsson heeft nieuwe club beet'

door
'Done deal: Olsson heeft nieuwe club beet'

Kristoffer Olsson verlaat RSC Anderlecht. De Zweedse middenvelder staat op het punt om RSCA in te ruilen voor de Deense competitie. Dat maakt de zeer betrouwbare journalist Farzam Abolhosseini bekend via Twitter.


Kristoffer Olsson gaat Anderlecht inruilen voor FC Midtjylland, waar hij de naar Club Brugge vertrokken Raphael Onyedika moet opvolgen. Olsson wordt wellicht uitgeleend. De middenvelder is onder Felice Mazzu vierde of vijfde keuze geworden en aangezien RSCA op het punt staat om Amadou Diawara weg te halen bij AS Roma, zou hij helemaal overbodig worden.

ANDERE VISIE

Anderlecht haalde Olsson een jaar geleden voor 4 miljoen euro weg bij Krasnodar. Hij moest de opvolger worden van Sambi Lokonga en met zijn ervaring als Zweeds international moest hij de ploeg bij de hand nemen. Olsson kreeg maanden het vertrouwen van Vincent Kompany, maar hij kon nooit overtuigen. Olsson speelde aan een te traag tempo en verloor gaandeweg zijn plaats aan Majeed Ashimeru en nadien aan Marco Kana. Dit seizoen werd zijn situatie alleen maar erger onder Mazzu.

Olsson kende een zwakke voorbereiding en viel nog een aantal keren in. Tegen Union SG deed hij het eindelijk nog eens goed als invaller, maar het is duidelijk dat de Zweed totaal niet past in de visie van Mazzu. Die kiest minder voor technisch vaardige middenvelders die een goed positiespel hebben, maar meer voor types met heel veel loopvermogen en duelkracht.

LEES OOK: Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Een goede oplossing voor hem?

Meest recent

Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

17
17
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

36
36
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

36
36
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

83
83
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

184
184
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

92
92
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

197
197
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

59
59
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

233
233
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

226
226
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

171
171
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

64
64
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

112
112
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

79
79
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

446
446
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

48
48
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

67
67
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

237
237
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

80
80
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

77
77
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

441
441
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

261
261
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

92
92
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

117
117
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

358
358

Meer sportnieuws