'Done deal: Olsson heeft nieuwe club beet'

door
'Done deal: Olsson heeft nieuwe club beet'

Kristoffer Olsson verlaat RSC Anderlecht. De Zweedse middenvelder staat op het punt om RSCA in te ruilen voor de Deense competitie. Dat maakt de zeer betrouwbare journalist Farzam Abolhosseini bekend via Twitter.


Kristoffer Olsson gaat Anderlecht inruilen voor FC Midtjylland, waar hij de naar Club Brugge vertrokken Raphael Onyedika moet opvolgen. Olsson wordt wellicht uitgeleend. De middenvelder is onder Felice Mazzu vierde of vijfde keuze geworden en aangezien RSCA op het punt staat om Amadou Diawara weg te halen bij AS Roma, zou hij helemaal overbodig worden.

ANDERE VISIE

Anderlecht haalde Olsson een jaar geleden voor 4 miljoen euro weg bij Krasnodar. Hij moest de opvolger worden van Sambi Lokonga en met zijn ervaring als Zweeds international moest hij de ploeg bij de hand nemen. Olsson kreeg maanden het vertrouwen van Vincent Kompany, maar hij kon nooit overtuigen. Olsson speelde aan een te traag tempo en verloor gaandeweg zijn plaats aan Majeed Ashimeru en nadien aan Marco Kana. Dit seizoen werd zijn situatie alleen maar erger onder Mazzu.

Olsson kende een zwakke voorbereiding en viel nog een aantal keren in. Tegen Union SG deed hij het eindelijk nog eens goed als invaller, maar het is duidelijk dat de Zweed totaal niet past in de visie van Mazzu. Die kiest minder voor technisch vaardige middenvelders die een goed positiespel hebben, maar meer voor types met heel veel loopvermogen en duelkracht.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Een goede oplossing voor hem?

Meest recent

‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

11
11
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

78
78
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

37
37
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

74
74
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

464
464
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

315
315
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

280
280
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

267
267
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

122
122
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

507
507
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

430
430
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

274
274
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

161
161
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

412
412
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

213
213
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

293
293
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

82
82
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

444
444
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

130
130
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

453
453
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

366
366
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

143
143

Meer sportnieuws