'Stef Peeters kan mooie Belgische transfer versieren'

door
'Stef Peeters kan mooie Belgische transfer versieren'

Gaat Stef Peeters nog van club veranderen? Die kans is zeker bestaande. Het Nieuwsblad komt met opvallend nieuws.


KVC Westerlo, dat geen overschot aan Belgen heeft, wil Peeters dolgraag naar ’t Kuipje halen. De linksvoetige middenvelder van KAS Eupen is al jaren een gevestigde waarden op de Belgische velden. Vorig jaar werd hij nog gelinkt aan Standard en RSC Anderlecht, maar die interesse werd nooit concreet.

De 30-jarige Peeters ligt nog een jaar onder contract bij Eupen, voor wie het dus nu of nooit is om nog geld te verdienen. Een vertrek van Peeters zou wel een grote aderlating zijn voor de ploeg, want de voormalige speler van STVV en Zulte Waregem was de afgelopen jaren bijzonder belangrijk voor Eupen. Peeters speelde tot op heden 75 wedstrijden voor Eupen en daarin was hij goed voor 6 goals en 15 assists.

MOEIZAME START

Westerlo zag de afgelopen weken een aantal spelers geblesseerd uitvallen, waaronder Jan Bernat. Die laatste is een half jaar buiten strijd en daardoor wil Westerlo dolgraag Peeters aan de selectie toevoegen. De club heeft nog een week de tijd om deze transfer af te ronden. De Kemphanen waren al zeer actief op de transfermarkt en trainer Jonas De Roeck beschikt over een stevige kern. Westerlo wordt aanzien als een potentiële revelatie, maar de competitiestart verloopt wisselvallig. Westerlo startte met een 6 op 18 en zal de komende weken toch punten moeten pakken.

LEES OOK: Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

Gaat Westerlo Peeters kunnen strikken?

Meest recent

FC Barcelona dropt met statement bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

0
0
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

4
4
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

13
13
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

67
67
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

105
105
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

194
194
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

334
334
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

143
143
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

140
140
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

126
126
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

122
122
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

391
391
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

259
259
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

909
909
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

569
569
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

59
59
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

490
490
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

148
148
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

155
155
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

298
298
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

137
137
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

81
81
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

269
269
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193

Meer sportnieuws