Antwerp stelt volgende topaanwinst voor

door
Antwerp stelt volgende topaanwinst voor

Antwerp ging afgelopen weekend wel winnen in Gent, maar baalde achteraf toch stevig door het uitvallen van Michael Frey. Trainer Mark van Bommel kondigde na de match snel aan dat de Great Old zich de komende dagen nog zou gaan versterken en amper twee dagen na die woorden is de volgende topaankoop al neergestreken op de Bosuil.


Er komt immers opnieuw een Nederlander naar  Antwerp, want de club heeft de komst van Calvin Stengs officieel bevestigd. De 23-jarige flankaanvaller wordt voor één seizoen gehuurd van OGC Nice. Over een aankoopoptie wordt in de aankondiging niet gerept. Van Bommel heeft in ieder geval wel zijn gewenste winger beet, want na het uitvallen van Balikwisha vond de trainer zijn opties op die positie te beperkt.

Stengs hoopt in Antwerpen zijn carrière weer te kunnen lanceren en zich in de kijker te kunnen spelen voor het WK. Hij debuteerde in 2019 in Oranje en verzamelde sindsdien zeven caps, maar sinds maart 2021 werd hij niet meer opgeroepen. Dat heeft onder meer te maken met een mislukte transfer naar OGC Nice, dat hem vorige zomer voor 15 miljoen euro wegkaapte bij AZ.

MATIGE STATS
In Nice kon Stengs geen basisplaats afdwingen en in 32 wedstrijden liet hij amper één goal en één assist optekenen. Dat zijn tegenvallende statistieken voor een aanvaller en dus moet hij die bij Antwerp zien op te krikken. Dat hij beter kan, liet Stengs in de seizoenen daarvoor zien. Hij kende zijn beste jaar in 2019/20 met tien goals en twaalf assists in 42 matchen.


LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Zal hij een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

1
1
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

5
5
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

26
26
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

80
80
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

271
271
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

145
145
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

278
278
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

173
173
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

121
121
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

324
324
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

526
526
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

208
208
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

247
247
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

107
107
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

157
157
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

393
393
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

692
692
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

312
312
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

123
123
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

247
247
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

148
148
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

161
161
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

318
318

Meer sportnieuws