Vitesse is Belgische clubs te snel af voor Bayern-spits

57 stemmen
Vitesse is Belgische clubs te snel af voor Bayern-spits

Gabriel Vidovic lokte de afgelopen maanden de interesse van een aantal Belgische eersteklassers. Bayern München heeft de spits echter op huurbasis naar Vitesse gestuurd. Dat geraakte officieel bekend.


"Vitesse heeft een speler van Bayern München in de armen gesloten. De 18-jarige Gabriel Vidović, die inzetbaar is als offensieve middenvelder en aanvaller, komt op huurbasis over van de Duitse ‘Rekordmeister’. De jeugdinternational van Kroatië is de negende zomeraanwinst van Vitesse", deelt Vitesse mee.

Technisch directeur Benjamin Schmedes is enorm tevreden. “Gabriel is een creatieve en slimme speler, die technisch zeer vaardig is en altijd het overzicht kan bewaren. Tegelijkertijd heeft hij ook een goede mentaliteit; hij is een harde werker. Gabriel is een interessante speler, die op vrijwel alle aanvallende posities uit de voeten kan. Ik wil Bayern München hartelijk bedanken voor de vruchtbare gesprekken en de uitkomst daarvan", vertelde hij op de website van Vitesse.

"Ik kijk echt uit naar deze nieuwe uitdaging. Er waren meerdere opties, maar het was mijn wens om bij deze club te gaan voetballen. Ik heb namelijk veel positieve dingen over Vitesse gehoord en heb ook zeer prettige gesprekken gehad met de technische leiding", zegt de spits. Vidovic was vorig jaar bij het tweede elftal in 33 duels goed voor 21 doelpunten en 10 assists en hij was duidelijk klaar voor een stap hogerop.

LEES OOK: Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Een gemiste kans voor de Belgische clubs?

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

19
19
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

69
69
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

61
61
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

41
41
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

77
77
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

132
132
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

90
90
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

196
196
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

369
369
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

261
261
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

25
25
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

124
124
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

28
28
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

152
152
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

748
748
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

213
213
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

422
422
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

886
886
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws