Hoefkens heeft ongekende weelde bij Club Brugge

door
Hoefkens heeft ongekende weelde bij Club Brugge

Club Brugge heeft aan het einde van de zomermercato nog eens een statement gegeven. De Bruggelingen haalden voor 26 miljoen euro aan nieuwe spelers. Carl Hoefkens zal een zéér tevreden coach zijn.


Club Brugge verloor Charles De Ketelaere en Sargis Adamyan, maar hun vertrek werd goed opgevangen. Met Ferran Jutgla, Cyle Larin en Roman Yaremchuk is Club aanvallend zelfs nog versterkt. De weelde in de aanval is ongekend naar Belgische normen. Roman Yaremchuk bewees zijn schutterskwaliteiten al bij AA Gent met 61 goals en 18 assists in 152 wedstrijden. Ferran Jutgla is nu al een meerwaarde met 5 doelpunten en 2 assists in 7 matchen. Cyle Larin laat tot op heden een povere indruk achter en zal hard moeten knokken om minuten te vergaren.

Noa Lang lijkt ook in Brugge te blijven en hij bewees zijn talent al met 27 doelpunten en 27 assists in 91 wedstrijden en ook Andreas Skov Olsen draaft rond op de flank. Daarnaast zijn er ook nog Kamal Sowah en Antonio Nusa als spelers in de breedte. Voeg daarbij nog het blijven van Hans Vanaken, jaarlijks ook goed voor een 15-tal goals en assists, aan toe en het is duidelijk dat Club Brugge inzake aanvallend geweld zijn gelijke niet kent in België. Wie gaat hen van een vierde opeenvolgende landstitel houden?

LEES OOK: Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Gaat iemand Club van een nieuwe titel kunnen houden?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

73
73
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

73
73
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

217
217
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

187
187
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

164
164
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

128
128
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

199
199
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

112
112
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

209
209
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

58
58
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

152
152
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

283
283
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

283
283
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

381
381
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

336
336
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

153
153
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

281
281
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

580
580
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

47
47
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1059
1059

Meer sportnieuws