Blessure Lukaku: pijnlijk verdict voor Inter én Martinez

189 stemmen
Blessure Lukaku: pijnlijk verdict voor Inter én Martinez

Inter verloor vrijdag met 3-1 op het veld Lazio en staat na drie wedstrijden op de zevende plaats in de Serie A. De nederlaag was echter niet het enige slechte nieuws dat de Nerazzurri te verwerken kregen, want Romelu Lukaku viel uit met een blessure aan de linkerdij. Er werd eerst gedacht dat de Rode Duivel maar enkele dagen op de kant zou moeten zitten, maar de schade lijkt nu groter dan verwacht. 

Want het ziet ernaar uit dat 'Big Rom' minstens tot begin oktober niet meer in actie zal komen. Echt veel informatie heeft Inter nog niet vrijgegeven. Volgende week zou de situatie van Lukaku opnieuw bekeken worden, maar echt hoopvol zijn ze bij de Italiaanse topclub niet. De Rode Duivel mist in ieder geval al de wedstrijden tegen Cremonsese en stadsgenoot AC Milan, alsook het Champions League-duel tegen Bayern München. 

Niet alleen de staf van Inter wacht met een bang hart af, ook bondscoach Roberto Martinez volgt de situatie op de voet. De Rode Duivels hebben eind september immers nog twee wedstrijden af te werken: tegen Wales op 22 september en tegen Nederland op 25 september. Het zou een serieuze domper zijn moest Lukaku niet in de selectie kunnen opgenomen worden. 

Sinds zijn spraakmakende terugkeer naar San Siro was Lukaku al goed voor één goal en één assist. De Belgische spits is op huurbasis aan de slag bij Inter en het ziet ernaar uit dat we hem een tijdje niet meer in actie zullen zien. 

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Haalt Lukaku de Nations League wedstrijden?

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

24
24
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

16
16
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

142
142
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

99
99
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

77
77
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

115
115
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

334
334
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

41
41
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

362
362
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

99
99
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

285
285
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

158
158
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

367
367
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

454
454
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

449
449
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

103
103
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

545
545
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

191
191
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

57
57
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

656
656
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

331
331
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

524
524
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209

Meer sportnieuws