Antwerp-verrassing laat AA Gent afzien

223 stemmen
Antwerp-verrassing laat AA Gent afzien

Ondanks het feit dat Antwerp Europees is uitgeschakeld, domineert The Great Old wel in de Belgische competitie. De manschappen van Mark van Bommel staan op een gedeelde eerste plaats samen met Club Brugge, maar hebben een wedstrijd minder gespeeld. Antwerp won al elke wedstrijd dit seizoen en probeert op die manier de Europese blamage te doen vergeten. 

Dit weekend legde The Great Old KAA Gent over de knie met 1-2. Voormalig bondscoach René Vandereycken haalde vooral de kwaliteiten van Jelle Bataille aan in Het Belang van Limburg. De 20-jarige rechtervleugelverdediger maakte in de zomer van 2021 de overstap van KV Oostende en maakte in de partij tegen de Buffalo's indruk. "Antwerp heeft een pijnpunt van AA Gent blootgelegd door Vadis Odjidja en Sven Kums een paar keer weg te trekken uit het centrum. Het was opvallend hoe Jelle Bataille zowel Odjidja als Kums met de bal aan de voet op snelheid het nakijken gaf. In het centrum kunnen die jongens in duel gaan of een slim foutje maken, maar eens ze op de flank moeten gaan verdedigen, ben je als tegenstander in het voordeel", aldus Vandereycken. 

Bataille, die dit seizoen nog maar twee keer in actie mocht komen, toonde zich de baas op het Antwerpse middenveld en wist waar en hoe hij Gent kon pijn doen. Dat de jonge Belg niet veel aan de bak komt, hoeft niet te verbazen. Hij speelt immers op dezelfde positie als Ritchie De Laet. "Ik zeg niet dat hij nu plots de voorkeur moet krijgen op De Laet – dat zal de trainer wel bepalen afhankelijk van de situatie en de tegenstander – maar volgens mij heeft een speler als Bataille zeker de kwaliteiten om bij Antwerp te blijven", besloot de voormalige bondscoach.

🚀

Moet Bataille nog bij Antwerp blijven na dit seizoen?

Meest recent

Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

35
35
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

16
16
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

169
169
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

235
235
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

285
285
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

104
104
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

86
86
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

677
677
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

394
394
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

357
357
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

38
38
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

256
256
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

43
43
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

34
34
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

704
704
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

575
575
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

446
446
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

387
387
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

156
156
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

730
730

Meer sportnieuws